Yazılar

bahçelievler su kaçağı bulmak

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

Bahçelievler su kaçağı bulma hizmetimiz ile birlikte sadece su kaçağı bulma hizmeti değil tıkanıklık, petek bakımı, kombiler, doğalgaz tesisatı gibi pek çok konuda sizlere hizmet sunuyoruz. İstanbul’un hangi yakası olduğuna bakmadan, Avrupa/Anadolu yakası diye ayırt etmeden her noktaya hizmet götürüyoruz. Yaşanılan en büyük problemlerden bir tanesi de su kaçaklarıdır. Su kaçakları teknoloji yardımı alınmaz ise daha büyük maliyetler açması durumu ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü teknolojiyi kullanmayan firmalar Bahçelievler su kaçağı hizmetinde oldukça fazla problem yaşamaktadırlar. Aynı şekilde hizmet alan müşteriler de birtakım problemler yaşamaktalar. Bu problemler genel olarak su kaçağının tekrarlanması, ortamın inşaat alanına dönmesi ve kırılan duvarların tamiri için ekstra para harcamak gibi oldukça fazla olumsuz yönleri bulunmaktadır.

Bu konu üzerinde internet üzerinde ve mahalle aralarında çoğu su kaçağı tespiti yapan firmalar gerekli teknolojik ekipmanlara sahip olmadan anlık çözümler üretmekte ve elindeki basit tesisat çantaları ile bu işlemi yapmakla birlikte sizlere daha fazla zararlar açabilmektedirler.

bahçelievler su kaçağı bulmak
bahçelievler su kaçağı bulmak

Su Kaçağı Tespit ve Tamir İşlemi

Su kaçaklarının tespit işleminde dikkatli ve ince bir çalışma yapılması gerekmektedir. Bir yerde su kaçağı varsa bu belirgin olarak ortaya çıkar. Bunun net kanıtı da tüm muslukların ve su kullanımının sıfır olmasına rağmen su saatinin yavaşça dönmesi buna kanıttır. Bu tip durumlar faturanıza da eksi olarak yansıyacaktır. Bahçelievler su kaçağı bulma hizmetimizi verirken termal kameralar ve akustik cihazlar yardımı ile dikkatli bir şekilde su kaçağının olduğu yeri tespit ediyor ve kırmadan su kaçağını tespit ediyoruz. Böylece alan inşaat alanına dönmediği gibi kırılan yerlerin tamiri ile yüksek masraf açılmamaktadır. Doğrudan kaçağın olduğu yere tamir işlemi uygulanmaktadır.

Su kaçağının tespitinin ardından kaliteli parçalar ve ince işçilik ile aynı yerde tekrar su kaçağı problemi oluşmaması adına uzman ekiplerimiz dikkatle su kaçağının giderir ve giderdikten sonra test ederek hizmeti sizlere sunar. Teknolojik cihazları kullanmayan firmalar ile çalışmak duvarlarda kırma işlemi gerektireceği için evinizin, işyerinizin ve ofisinizin görünüşünü bozabilir, sizlere ek masraflar de uğraşlar açar. Bu nedenden dolayı bizim gibi teknolojik cihaz ve robotlardan yardım alan, termal gözlem ve akustik dinleme yapan firmaları tercih etmeniz önemlidir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]