Yazılar

Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İnsan evinin her zaman tertemiz ve mis gibi kokmasını ister. Bazı durumlar evdeki konforu, sağlığı ve güzel havayı olumsuz etkiler. Tuvaletin tıkanması bu olumsuz durumların başında gelir. Bakırköy tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerinin yoğun olarak yaşandığı bir ilçedir. Bölgedeki evler genellikle eski olduğundan tıkanma daha fazla gerçekleşir. Tıkanma nedenleri çok çeşitlidir. Nedenler; inşaat hataları, kullanım hataları olarak ikiye ayrılabilir.

  • İnşaat hatalarında en fazla rastlanan pimaş borusu içinde harç gibi kalıntıların kalmasıdır. Kalıntılara zamanla takılan pislikler tıkanmaya nedendir. Diğer sebep ise pimaş borularına eğimin verilmemesidir.
  • Kullanım hataları arasında; suda erimeyen tuvalet kağıtlarının, saç kıllarının, oyuncakların, kadın pedlerinin, çocuk bezlerinin ve kalıp seklindeki sabun gibi zor eriyen veya erimeyen maddelerin gidere atılması bulunur.

Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Neden ne olursa olsun tıkanıklık evde yaşayanların sağlıklarını tehdit ettiğinden dolayı hemen Bakırköy tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçılarından profesyonel olan çağrılarak giderilmelidir. Tesisatçının profesyonel olması ve gelişmiş cihazları kullanması çok önemlidir. Şayet kameralı ve robotik cihazları kullanmayan tesisatçı çağrılırsa ev inşaat alanına dönecektir. Fayanslar kırılacak, duvarlarda kırıklar meydana gelecektir. Maddi olarak ciddi masraf çıkmasının yanında hanımlar için büyük bir temizlik sorununu ortaya çıkaracaktır.

Robot kullanarak Bakırköy tuvalet tıkanıklığı açma yapan tesisatçılar ise kırmadan dökmeden ve pratik bir şekilde sorunu çözmektedir. Öncelikle kameralı cihazını giderin içine gönderen tesisatçı elindeki ekrandan kameranı gönderdiği görüntüleri izler. Görüntülerden tıkanıklığın nedeni bulan tesisatçı robotik cihazın ucuna uygun aparatı takarak gidere tekrar gönderir. Aparat türüne görerek tıkanıklığı parçalayarak veya ileri doğru iterek tıkanıklığı giderir. Robotik cihazdan sonra tekrar kamera salınarak tıkanıklığın son durumu tespit edilir. Tıkanıklık geçmediyse çözümleninceye kadar işlemler tekrarlanır.

Lavabodan Su Geri Geliyor Neden?

Mutfak ve banyolarda bulunan lavabolar temizlik ve sağlıklı bir yaşam sürmemiz için yaşam alanlarımıza yerleştirilmiştir. Lavabolar olmasa kullandığımız suları kendimiz bir şekilde dışarı atmalıydık. Kullanılan atık suların barındırdığı mikrop ve bakteriler insanların hasta olmalarına neden olabilirler. Mutfak tıkanıklığı açma, suyun akmamasının oluşturduğu sıkıntıdan daha çok sağlıklı bir yaşamı riske atmamak için önemlidir. Mutfak lavaboları en fazla yemek yağlarından dolayı tıkanır.

Bayanlar yağları akar gider düşüncesiyle lavaboya döker. Oysaki yağlar akıp gitmemektedir. Pimaşın iç kısmını sarmaktadır. Yağ sarılan boru içlerine zamanla yemek artıklar, sebze meyvelerin kalıntıları, yeşilliklerden akan kumlar, çay taneleri eklenir. Borunun çapı küçüldükçe suyun akacağı alan daralır. Alan daraldıkça su yavaş akmaya başlar. Lavabo tıkanıklığı açma hafif seviyede iken yapılmazsa zamanla su hiç akmamaya başlar. Hatta en son safhada mutfağınızı veya banyonuzu atık su basar.

Bayanlar lavabodan su geri geliyor isyanlarını mekanı atık su basmadan önce yaparlar. Atık su temizlemek veya onun sıkıntısını yaşamamak için lavaboların süzgeçlerini asla çıkarmayın. Banyoda sabun kırıklarının, saç kıllarının lavabodan kaçmasına engel olun. Bütün dikkatlere rağmen tesisat hatası varsa veya boruların içinde inşaat kalıntıları varsa yine tıkanmalar olacaktır. İlerlemiş sorunlara maruz kalmamak için suyun yavaş aktığı fark edildiğinde banyo ve mutfak tıkanıklığı açma için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Gelişmiş Cihazlarla Lavabo Açma

Lavobolarınız tıkandığında yapabileceğiniz birçok şey var. Hanımlar daha çabuk ulaşabildiklerinden dolayı lavabo tıkanıklığı açma için kimyasal ilaçları tercih ederler. Oysaki bu ilaçlar sıcak suyla tepkimeye girdiğinde solunum yolları için sıkıntılı durumlar oluşturur. Ayrıca kalıntıları ilerleyen zamanda daha fazla tıkanıklığa neden olur. Sirke-Karbonat, sirke-tuz gibi doğal yöntemler, pompa ve tel gibi doğal yöntemler de kullanılmaktadır.

Kalıcı ve kesin mutfak tıkanıklığı açma için profesyonel tesisat firmasından yardım almak gerekir. Firmamız gelişmiş teknik cihazları kullanmaktadır. Tıkanıklığı açma sürecimiz şöyle ilerler;

  • Tecrübeli elemanımız kameralı cihazı kullanarak tıkanıklığın neden kaynaklandığını öğrenir.
  • Tıkanıklık nedenini göre robot cihazın ucuna uygun aparatı takarak lavabonun giderine salar. Aparat biriken pislikleri parçalar veya iteler. Böylece pimaşın tıkanan içi boşaltılır.
  • Şayet tıkanıklık biriken ve borunun içini kaplayan yağdan kaynaklanıyorsa lavabo tıkanıklığı açma için kanal yıkama makinesi kullanılır. Tazyikli suyla boruların için yıkanarak yağlardan arındırılır.
  • İşlemlerin ardından elemanımız kameralı cihazı tekrar boru içine salarak tıkanıklığın son durumuna bakar. Tıkanıklık tamamen ortadan kaldırıldıysa işlem bitirilir. Hala kalıntılar varsa açma işlemleri tekrarlanır. Kesin sonuç elde edilinceye kadar işlemler tekrarlanır.

Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Acil Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Temiz veya kirli olması fark etmeksizin su baskını veya suyla alakalı olan sorunlar eviniz için tehlike oluşturabilir. Olası bir sızıntı veya tıkanma hissedildiğinde hemen acil su tesisatçısı ile irtibat kurulmalıdır. Sorunlar ve tıkanıklıklar azken çözüm bulmak daha kolay ve daha hızlı gerçekleşir. Tıkanık artığında sorunu çözmek biraz daha zahmetli olacaktır. Hiç beklemediğiniz anda tıkanıklık kaynaklı problem yaşadığınızda hemen en takın tesisatçı hizmetlerini çağırmalısınız.

Firmamız Bakırköy ilçesindeki adreslere en hızlı şekilde ulaşım sağlamaktadır. Geniş hizmet yelpazemiz ve tecrübeli ekiplerimiz sayesinde sorununuzu kesin ve kalıcı bir şekilde çözeriz. Acil tesisatçı hizmetlerimizi büyük bir titizlikle gerçekleştirerek sizleri büyük zahmetlerden kurtarırız. Anında müdahale edilmediğinde daha büyük sorunlarla karşılaşacağınızı unutmayın ve tesisatınızı ihmal etmeyin.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bakırköy Tesisatçı Hizmetleri

Bakırköy Tesisatçı Hizmetleri

Her alanda büyük gelişmelerin yaşandığı günümüzde tesisat alanında da çok büyük ilerlemeler yaşanmaktadır. Tesisat hizmetlerinde eski sistemlerin yerine elektronik cihazlarla sorunların tespit edilmesi ve yine teknik destekle çözülmesi sağlanmaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde tesisat alanında çok fazla çalışma yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmalar alanında uzman bir firma tarafından yapıldığında çok kısa sürede ve temiz bir şekilde sonlandırılmaktadır. Bakırköy tesisatçı sizler için bu hizmeti son teknolojilerle sunmaya çalışmaktadır. Tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarının açılması, su kaçağının tespit edilmesi ve bu sorunların tespit edildikten sonra kırıp dökmeden pratik bir şekilde çözüme kavuşturulması istenmektedir. Bunun için de bilinen ve alanında uzman bir firma ile iletişime geçilmesi uygun olacaktır.

Bakırköy Su Tesisatçısı

Tesisatçı olarak hizmet sunan firmalar pek çok alanda çalışmaya imza atmaktadır. Bu alanlardan biri de su tesisatçılarının sunduğu hizmettir. Bu tesisatçılar suyun bulunduğu her alanda çalışma yapmaktadır. Musluklar, banyo tesisatı, kalorifer petekleri, kombiler, ısıtıcılar gibi pek çok cihazın ve sistemin bulunduğu yaşam alanlarımızda bu sistemlerin düzenli olarak çalışması konusunda tesisatçılar hizmet sunmaktadır. İstanbul ve çevresinde hizmet sunan Bakırköy su tesisatçısı bütün bu alanlarda sizlere çözüm sunmak üzere çalışma yapmaktadır.

Binalarda meydana gelen su sızıntılarının binalara çok büyük zararı bulunmaktadır. Bu sebeple su tesisatında meydana gelen sorunların çok hızlı bir şekilde sonuçlanması gerekmektedir. Termal kameralarla suyun nerede sızıntısının olduğunun tespit edilmesi sağlanmaktadır. Sızıntı kırıp dökmeden nokta atışı şeklinde giderilmektedir.

Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletlerin kullanımı sırasında çeşitli sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu sıkıntıların en büyüğü tuvaletin tıkanmasıdır. Tıkanan tuvaletin açılması için bu alanda hizmet sunan firmalardan yardım istemek uygun olacaktır.  Tuvalet tıkanıklıklarında klasik pompa yönteminin yanında tazyikli su ile tıkanıklığın açılması mümkün olmaktadır. Ayrıca tuvalet tıkanıklıklarında kimyasal sıvı kullanılarak tıkanıklığın açılması sağlanabilir. Bakırköy tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerinde kırıp dökülmeden tıkanık olan noktanın tespit edilmesi ile birlikte çeşitli yöntemler kullanılarak bu tıkanıklığın açılması gerçekleştirilir. Tuvaletin tıkanmasının önüne geçmek için ise bu alanlara atık maddelerin atılmasının önüne geçmektir. Bu tür sıkıntılarınızın çözümünde Bakırköy tesisatçı firmaları size hizmet sunmak üzere hazır bulunmaktadır.

 

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]