Yazılar

Tuvalet Gider Açma Hizmetleri

Tuvalet Gider Açma Hizmetleri

Tuvalet Gider Açma Hizmetleri

Yanlış kullanım sonucu ya da eski tesisatlar sebebiyle tuvalet tıkanıklığı hepimizin başına gelmiştir. Hatta bazen sıfır binalar da dahi inşaat pisliğinden tıkanmalar söz konusu olabilir. Tuvalet gider açma işi ise hiç kolay bir iş değildir. Düşünün kocaman gider borusunu tıkayacak bir durumla karşı karşıya kalınmış. Koku ve biriken pis suyun saçtığı mikroplar ise cabası.

Bir an önce bu iç bunaltıcı durumdan kurtulmak isteriz. Ama genelde basınç yapsın diye döktüğümüz daha fazla su ya da pompalama işlemi etrafta daha fazla su ve katı atık birikmesine sebep olur. Şansımızı deneyip işleri daha da zorlaştırmadan bir yardım almayı reddederiz. Sonuç olarak bir ustaya ulaşılması gerektiğini anlarız. Ustanın şakayla karışık ‘’keşke siz uğraşmasaydınız’’ sözlerine mahcubiyetle bakmak durumunda kalırız. Oysa yapmamız gereken en baştan yardım almayı kabul etmektir.

Tuvalet Gider Açma Hizmetleri

Tuvalet Gider Açma Aparatları

Birçok yerde ‘’lütfen tuvalet gidere tuvalet kâğıdı vb. cisimler atmayınız’’ yazısını görmüşüzdür. Buna rağmen yaşanılan tıkanıklıkların çoğunun gidere atılan yabancı cisimler en çok da tuvalet kağıdından kaynaklandığını biliyor muydunuz? Zamanla boru kenarlarındaki kireçlenme ya da farklı çıkıntılara takılarak biriken peçete ve benzeri materyaller sert beton benzeri bir yapı oluşturur. Bu yapıları açmak oldukça zordur.

Bizlerin kullanabileceği yöntemler ise sayılıdır. Bunlar manuel olarak kullanılan ufak pompalar ve marketler de satılan toz ya da sıvı formattaki kimyasallardır. Ufak çaplı tıkanıklıklarda bu yöntemler başarılı olurken örneğin çoğu zaman kurumlarda karşılaşılan alaturka tuvalet tıkanıklığı açma işinde çok etkili olmazlar. Çünkü bu borular eskidir ve kullanım çok hızlıdır dolayısıyla tıkanıklıkta daha dirençlidir.

Tuvalet Gider Açma Hizmetleri

Tuvalet Gider Açma Esnasında Yapılacaklar

Öncelikli olarak tıkanıklığı sebebi belirlenmelidir. Daha sonra ise tıkanıklığın oluştuğu bölge belirlenmelidir. Bu sebep ve bölge belirleme işleminden sonra ise kullanılacak yöntem belirlenir. Tuvalet gider açma işi yaygın kullanımı sebebiyle genelde evlerde klozet tıkanıklığı açma işlemi olarak karşımıza çıkar. Eğer tıkanıklık ilk boğaz denilen kıvrımlı kısımda ise genelde dış müdahalelerle çözümlenebilir. Fakat daha derinlerde olan tıkanıklıklar kapsamlı bir çalışmayı ya da profesyonel makine kullanımını gerektirebilir. Bunun kararını verecek olan ise işin uzmanı profesyonellerdir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Mutfak Gider Açma İşlemleri

Mutfak Gider Açma İşlemleri

Mutfak Gider Açma İşlemleri

Gündelik hayatta en sık kullanılan alanlardan birisi de mutfaklardır. Fakat özellikle de kalabalık nüfuslu ailelerde mutfak lavabolarında bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sorunlar arasında ise en temel şikayetin mutfak lavabosu tıkandı su gitmiyor olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Bu sorunun yaşanması üzerine ise direkt olarak mutfak gider açma için araştırmalara yönelim gerçekleşmektedir. Peki tıkanan mutfak giderleri ev imkanları ile açılabilir mi? İşte detaylar!

Evlerin mutfak lavabolarında hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı sorunlardan birisi de gider tıkanıklığı olmaktadır. Buna çözüm olarak ise pek çok kişi ilk olarak ev yöntemlerini araştırmaktadır. Geçmişte yapılan tuz ruhu gibi çözümlerin aksine su borusuna zarar vermeyecek yöntemlerin olup olmadığı da bu süreçte merak edilmektedir. Peki basit tıkanıklıklarda evde uygulanabilecek yöntemler nelerdir?

Mutfak Gider Açma İşlemleri

Ev Yöntemleriyle Mutfak Gider Açma

Yemek yağlarının dökülmesi, sebze ve meyvelerin kabuklarının mutfak giderinde birikmesi, yemek artıklarının gider borularında birikmesi gibi nedenler mutfak lavabonuzun akmamasına neden olmaktadır. Fakat ufak çaplı olarak ifade edilebilecek tıkanıklıklara ev yöntemleriyle çözüm bulmak da mümkündür. Peki evde uygulanabilecek mutfak gideri açma yöntemi nedir? Nasıl uygulanır?

Sirke ve Tuz Yöntemi

 • Yarım fincan kabartma tozu ve ¼ kaya tuzunu karıştırın
 • Karışımı mutfak lavabonuzun gider kısmına dökün
 • 100 derecede ısıtmış olduğunuz bir fincan sirkeyi de lavabonun gider kısmına dökün ve 15 dakika bekleyin
 • Lavaboda köpürme meydana geldiğini gözlemlediğinizde sıcak suyu açarak 1.5 dakika boyunca akıtın

Mutfak Gider Açma İşlemleri

Tıkalı Mutfak Gideri Tamiri

Evde uyguladığınız sirke ve tuzlu yöntemin tıkanıklığı açmaması halinde, tamir için tesisatçı ile görüşmeniz gerekecektir. Tıkalı gider açma için tamircinin uygulayacağı yöntemde ise robot kameralar yardımıyla doğrudan tıkanıklığın nedeni tespit edilmektedir. Çünkü evde sürekli olarak sirke ve tuz karışımını yapmanız veya lavabo açma aparatını kullanmanız gider borularına zarar verebilir. Daha az hasarla tıkanıklığa çözüm bulmak için uzman yardımı almak da çok daha doğru bir karardır. Özellikle de lavabo açma aparatı ile boruları delebilme sorunlarının önüne geçmek adına da zaman kaybetmeden tesisatçıyı aramak gerekmektedir.

Kırma işlemlerinden endişe edenler için de şunu belirtmekte fayda var. Günümüzde teknolojinin de yardımıyla mutfak gider açma işlemleri çok daha kısa sürede nokta atışı ile gerçekleşmektedir. Robot kameraların borulara gönderilerek, borudaki asıl sorunun çözümlenmesi ile de kırma işlemi gerçekleştirilmeden gürültüsüz ve kısa sürede tıkanıklık sorunu çözüme kavuşturulmaktadır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Kanal açma

Kanal Açma Nedir?

Evlerde, tuvalet, banyo ya da mutfak gibi su tesisatının yoğun olarak kullanıldığı yerlerde bulunan gider boruları,  zamanla ve herhangi bir sebeple tıkanma yapabilmektedir. Kanal açma; bu pisliklerin giderilmesi ile tıkalı gider borularının açılması işlemidir. Bunun için tamamen en son teknoloji ile geliştirilmiş olan cihazlarla işlem yapılmaktadır. Böylece sonuç sorunsuz olarak halledilebilmektedir.

Kanal boruları olarak da bilinen gider boruları, yanlış kullanımlar sonucu tıkanabilmektedir. Atılan kağıt havlular, pedler, yağlar ya da atılmaması gereken tüm büyük malzemeler sonucu bu tıkanıklıklar yaşanabilmektedir. Evlerde oluşan bu tıkanlıklar için kullanılan tazyikli sular ya da ilaçlar ise, çok da işe yaramamaktadır. Bunun için kesinlikle profesyonel bir yardım alınması şarttır.

Ne Tür Kanallar Açılır?

Evlerde, binalarda ve işyerlerinde;

 • Tıkalı olan kanalizasyon kanalları,
 • Tıkanmış tuvalet gideri,
 • Bulaşık makinesi gideri,
 • Lavabo gider boruları,
 • Banyo giderleri ve
 • Bina önlerindeki lögarların kanal açma işlemi yapılabilir.

Kanalların Tıkanma Sebepleri Nelerdir?

Kanal borularının tıkanmalarına bir çok şey etken olabilir. Bunlar;

 • Tuvalet giderine atılan ve erimeyen atıklar,
 • Bulaşık makinesine temizlenmden konulan tabaklardaki atıklar,
 • Mutfak giderlerine atılan yağlı sular ve parçalı yiyecekler,
 • Giderlerdeki su kireçlerinden kaynaklanan tortular ve
 • Bina önü lögarlarına, bina içindeki dairelerin tuvalet giderlerinden gelen kağıt, ped gibi cisimler neden olmaktadır.

Kanal Açma Nasıl Olur?

Gider borularının herhangi bir nedenle tıkanması, kişilerin hayatlarını olumsuz etkileyecektir. Kendi yaşam alanları içerisinde pis koku ya da suların taşması sonucu insanlar, büyük sıkıntılar yaşayabilmektedir. Bundan dolayı yapılması gereken şey, tıkanıklığın sebebinin bulunarak, en kısa sürede kanal açma işleminin en yapılmasıdır.

kanal açma2 tesisat

Bunun için robotik cihazlar ve kameralar kullanılmaktadır. Robot cihaz ile boruda rahatlıkla ilerleme sağlanır. Tıkalı noktada cihaz durur ve ilerleyemez. Burada devreye kamera ve görüntüleme sistemi çalışmaya başlar. Sorunun nedeni bulunmaya çalışılır. Nedenden sonra sıra tıkanıklığın nasıl açılacağına karar verilmesine gelir. Kimi zaman tıkanıklığa neden olan şeyler, parçalanarak temizlenmeye çalışılır. Buradaki en önemli nokta borunun zarar görmeden kanal açma işleminin tamamlanmasıdır.

Kameralı Sistemle Kanal Açma Kolaylığı

Tıkalı olan boruların açılması için uygulanan en yeni yöntem kameralı sistemdir.  Bu sistem sayesinde, tıkalı olan bölge çok daha rahat tespit edilebilmekte ve neden olan her ne ise parçalanarak atılabilmektedir. Böylece, duvarlar ya da fayanslar kırılmasına gerek kalmamakta, ayrıca borular da zarar görmemektedir.

Böylece, özel cihazlarla temizlik oldukça pratik bir şekilde yapılmakta ve kanal açma en kısa sürede sonuçlanmaktadır. Kanal açma için kullanılan diğer yöntemlerin aksine, duvar ve fayans kırılması ya da borulara zarar gelmesi gibi herhangi bir ekstra maliyet getirmeyeceği için, başlangıçta fiyat yüksek gibi görünse de, aslında çok daha uygun bir ücret çıkacağı aşikardır. Unutmamak gerekir ki kanal açtırma işleminde fiyatın ne kadar olduğu kadar kalitenin niteliği de önem kazanmaktadır.

Bu nedenle, herhangi bir şekilde tıkanan kanal borularının en uygun ücretle ve en kesin bir şekilde sonuçlanabilmesi için, bu işte uzman kişiler ve en son teknolojik cihazlarla yapılması gerekmektedir. Günümüz itibariyle kanal açma hizmeti sunan firma sayısının oldukça fazla olduğunu biliyoruz. Esasında bu durum kanal açtırmak isteyenlerin farklı fiyat seçenekleriyle karşılaşmasını da mümkün kılıyor. Bundan dolayı şayet kanal açtırmak istiyorsanız, mutlaka ayrıntılı bir fiyat araştırmasının içerisinde yer almalısınız. Ancak bu sayede tam anlamıyla sorunsuz bir kanal açma hizmetimi satın almanı da mümkün olacaktır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
kanalizasyon temizleme

Kanalizasyon Temizleme (Kanal/Rögar/Pimaş)

Yaşam alanlarının hijyen koşullarını karşılaması söz konusu olduğunda temiz suya ulaşım olanağıyla birlikte atık suyun da sorunsuz bir şekilde gönderiliyor olması ön plana çıkmaktadır. Elbette ki atık suyun yaşam alanlarından uzak tutulması söz konusu olduğunda devreye kanalizasyon sistemleri girmektedir. Bu noktada kanalizasyon sistemlerinin sorunsuz bir şekilde hizmet sunmasında pek çok önemli unsurun etkili olduğu da bilinmektedir. Şayet kanalizasyonların giderlerinde bir sıkışıklık durumu ortaya çıkacak olursa devreye kanalizasyon temizleme hizmetleri girmektedir.

Kanalizasyonların temizlenmesi konusunda hizmet sunan firmaların sayısının fazla olması elbette çok sayıda önemli kazanımı da bir arada getiriyor. Ancak kanalizasyon temizliği konusunda çok sayıda farklı firmanın hizmet sunuyor olması beraberinde farklı kalitede hizmet sunan firmaların varlığını da getiriyor. Kanal temizleme hizmetiyle birlikte rögar ve pimaş giderlerinin temizlenmesi hizmetleri de temel de kanalizasyon hizmetlerinin etki alanına girmektedir. Bundan dolayı kanalizasyon temizleme hizmetlerinin oldukça geniş kapsamlı olduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır. Bununla birlikte pimaş giderleri temizliği hususunun da son zamanlarda sıklıkla gündeme geldiğini söyleyebiliriz.

Genel olarak temizlik hizmetlerinin sunulması işleminin sorunun tam olarak nereden kaynaklandığının tespitiyle başladığını söyleyebiliriz. Bununla birlikte tespit işlemlerinin günümüz itibariyle gelişmiş cihazlar yardımıyla yapıldığını da söyleyebiliriz. Elbette ki bu cihazlar sayesinde noktasal düzeyde gider tıkanıklığı sorunun nereden kaynaklandığını kısa bir süre içerisinde tespit etmek de mümkün olmaktadır. Böylece söz konusu tıkanıklık sorunlarından çok kısa bir süre içerisinde pratik bir şekilde kurtulmak da mümkün olmaktadır. Bu kapsamda firmamız tam donanımlı ekipmanlarıyla sizlere etkilim bir hizmeti sunmak konusunda oldukça iddialı olmaktadır.

Kanalizasyon Temizliğinde Uygulanan Yöntemler

Yakın zamanlara kadar kanalizasyon temizliği hizmetleri söz konusu olduğunda karşımıza çıkan yöntemler genellikle ilkel olarak tabir edilen yöntem ve tekniklerdir. Oysa teknolojinin gelişmesine paralel olarak günümüz itibariyle kullanılan araç ve gereçler neticesinde kanalizasyon temizliği hizmetlerinin çok daha pratik bir şekilde yapılabildiği bilinmektedir. Zaman içerisinde dolan ya da bir şekilde deforme olmuş kanalizasyon borularının hangi bölgesinde tıkanıklık sorunun ortaya çıktığını tespit etmek günümüz itibariyle oldukça pratik olmaktadır. Esasında günümüz itibariyle en etkili kanalizasyon temizleme yöntemi; robotla temizliktir. Bu yöntemde kullanılan robot cihazlarının bu işlemi oldukça pratik bir hale getirdiğini de söyleyebiliriz.

Kanalizasyon gideri tıkanıklığı sorununun beraberinde pek çok sorunu da getirdiğini unutmamalıyız. Zira kanalizasyonlardan gelen kötü kokunun hiç de hoş olmayan bir husus olduğu hemen herkesin kabul ettiği bir olgudur. Yine kanalizasyondaki tıkanıklık sorununun sağlık açısından da oldukça önemli kazanımlarım bir arada getireceği unutulmamalıdır. Elbette ki bu tür sorunların bertaraf edilmesinde kullanılan teknik ve yöntemlerin her geçen gün gelişiyor olması; beraberinde çok önemli kazanımları da getirmektedir. Özellikle vakum yönteminin son zamanların favori yöntemi olarak karşımıza çıktığında söyleyebiliriz. Yine tesisat yılanı olarak isimlendirilen yöntemin de son zamanların favori yöntemleri arasında yer aldıklarını rahatlıkla ifade edebiliriz. Yine sıcak su uygulamasının da son zamanlarda sıklıkla tercih edilen yöntem olduğunu söyleyebiliriz

Kanalizasyon açma yöntemi söz konusu olduğunda karşımıza çıkan bir diğer yöntem ise birtakım kimyasal maddelerin kullanıldığı yöntemlerdir. Bunun yanı sıra enzimler yöntemi de son zamanlarda sıklıkla kullanılan bir yöntem olarak tanımlanmaktadır. Yine bulaşık sabunuyla birlikte sıcak su uygulamasının da kanalizasyon temizleme hizmetlerinde sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Firmamız sıralanan bu teknik ve yöntemlerin etkili bir şekilde tamamlanması hususunda profesyonel ölçüde etkili hizmetleri sunabilmektedir. Böylece kanalizasyon sorununuza hızlı bir şekilde çözümler de üretebilmektedir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Kartal gider açma

Kartal Gider Açma Hizmetleri

İstanbul’un her ilçesi kalabalık olduğu gibi Kartal da kalabalıktır. Evlerinizde tesisat, tadilat, bakım gibi işler olduğunda arayacağınız ilk tesisatçı sizle aynı ilçede olmalıdır ki sorununuz hızlı bir çözüme kavuşsun. Genelde bizleri lavabo tıkanıklığın için ararlar. Kartal gider açma hizmetleri konusunda iddialı bir ilçemizdir. Zira bölgede hizmet sunan firmamız; tam anlamıyla mükemmel bir gider açma hizmetini sizlerle buluşturmaktadır.

Elbette ki tıkanıklık sorununu tesisatlarında yaşayan insanlar için bu durum oldukça kötü bir olgu olarak tanımlanıyor. Çünkü yaşam alanlarında tesisat tıkanıklığı sorununun yaşanılıyor olması; beraberinde önemli sorunları da getiriyor.

Tıkanıklık Sorununun Temel Nedenleri

Her insanın başını sokacak bir eve ihtiyacı vardır. Yaşadığımız evlerin zaman zaman bazı problemleri olabilir. Evlerdeki problemlerden biri de lavabo tıkanıklığıdır. Her zaman önce kendimiz halletmeye çalışırız fakat bu uğraşlarımız daha tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Borulara zarar verirsek onları da değiştirmemiz gerekebilir. Bu da daha fazla masraf demektir.  Mutfak ve lavabo tıkanıklığın en çok görüldüğü yerlerdir. Bu sorunun kaynağı borulara giden yemek artıkları veya başka yabancı cisimler olabilir. Lavaboları sık kullandığımız için bu soruna da acil çözüm bulmak gerekmektedir.  Bu sorunun hızlı çözümü için gider açma işi yapan kişilerden yardım alınmalıdır. Kartal gider açma olarak bizden yardım alabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığının nedenleri arasında yabancı madde girişi, yeterince su akıtılmaması ve saç vardır. İnce küçük gördüğümüz saç teli bile lavabo tıkanıklığına sebep olabilir. Banyo lavabolarında görülen tıkanıklığın bir diğer nedeni ise sabun, şampuan artıklarıdır. Mutfak lavabolarında ise yemek artıkları ve çay tıkanıklığa sebep olur. Yemek artıkları su ile gitmeyip borulara yapışarak gideri tıkar. Çay ve yemek artıkları birleşince temizlik daha da zor bir hal alır. Bu gibi durumlarda borunun dikkatlice sökülüp temizliğinin yapılması gerekir.

Kartal İlçesinde Nitelikli Gider Açma Hizmetleri

Lavabo kullanımına ve hijyenine dikkat etmeliyiz. Lavabo tıkanıklığının en fazla görülen nedeni yabancı cisimlerin lavaboya girmesidir. Bu cisimler boruların büküldüğü yerleri tıkar ve üstten su geçişine engel olurlar. Lavabo ağzını elek tarzı bir sistemle yabancı cisimlerden korumak mümkün olabilir. Ayrıca kaliteli ve kullanışlı tesisat malzemesi kullanmamak da tıkanıklığa sebep olur. Elbette ki Kartal ilçesinin yoğun nüfuslu bir yerleşim özelliğine sahip olması ilçede etkili bir şekilde tesisat hizmetlerinin sunulmasını gerekli kılmaktadır. Bu kapsamda firmamız; uluslar arsı kalite standartlarına uygun bir şekilde etkili bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Elbette ki bu durum beraberinde pek çok önemli kazanımı da getirmektedir.

Biz kartal gider açma olarak basınçlı makinemizle yıkar borunuzu eski haline getiririz. Lavaboda su varsa hemen tahliyesini sağlarız. Borulara zarar vermeden ihtiyacımız olan ekipmanlarımızla tıkanıklığın yerini öğreniriz. Yeri öğrendikten sonra kullanım için gerekli olan malzemelerimizle boru içine giriş yaparız. Daha sonra basınçlı yıkama makinemizle sorunu çözmekteyiz. Makine ile açtığımız lavaboyu çeşitli kimyasallar ile iyice temizleriz. Sonrasında bol su dökerek kimyasalları da temizleriz. Geriye sorun kalmadan işiniz halledilmiş olur. Bu işlerimizden sonra sizin de incelemeniz gerekir. Dilerseniz belli aralıklarla bakım için yardımcı olabiliriz.

Şayet yaşam alanınızda tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız; mutlaka alanında uzman olan bir firmadan destek almalısınız. Ancak bu sayede söz konusu tıkanıklık sorununuzun bir an önce halledilmesi mümkün olmaktadır. Bununla birlikte tıkanıklık sorununa dair etkili bir hizmeti satın almak sayesinde bu sorunun kalıcı olarak da son bulması mümkün olmaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu nitelikli hizmetler tam da bu noktada devreye girmektedir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Kadıköy gider açma

Kadıköy Gider Açma Hizmetleri

Giderlerin açılması konusunda tesisatçıların teknolojik cihazları sayesinde çok kolay sonuçlar alabilmektedirler. Bu yüzden evde kendimiz tıkanıklık için çözümler arayarak daha kötü sonuçlara sebep olacak şeyler yapmamız gerekir08. Lavabo ve gider tıkanıklıklarında sıcak su bazen sonuç vermektedir. Fakat bu yöntem denemenize rağmen sonuç vermiyorsa tesisatçılardan destek almanız daha doğru olacaktır. Kadıköy gider açma konusunda hizmet veren birçok tesisatçıya ev sahipliği yapan bir ilimizdir. Kadıköy’ de yaşayan vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile usta tesisatçılardan destek alabilirler.

Gider problemleri her yerde yaşanma ihtimali olan ve oldukça can sıkıcı sonuçlar ortaya çıkaran aksiliklerdir. Gider tıkanıklıkları klozetlerde, lavabolarda, kanalizasyonlarda, pimaşlarda meydana gelebilir. Bu tarz durumlarda tıkanıklığı gidermek için evde kendimizin uygulayabileceği ilkel yöntemlerimiz var olsa da bu yöntemler genel olarak sonuç vermemektedir. Bu yüzden gider tıkanıklığına karşılık işin profesyonelleri olan tesisatçılardan yardım almak her zaman daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

Kadıköy Gider Açma Hizmetleri

Kadıköy’de gider açma işlemi için hizmet veren işinde başarılı tesisatçılar vardır. Kadıköy gider açma işlemleriniz iletişime geçip hizmet alabileceğiniz ilçelerimizden birisidir. Tesisatçıların vermiş olduğu gider açma işlemleri pek çok tıkanıklık için geçerlidir. Bunlar;

 • Tuvaletlerde oluşan tıkanıklıkları giderme (klozet ve alafranga)
 • Lavabo borularında oluşan tıkanıklıkları giderme
 • Banyoda bulunan tesisatta oluşan tıkanıklıkları giderme
 • Pimaşta oluşan tıkanıklıkları giderme
 • Kanalizasyonda oluşan tıkanıklıkları giderme
 • Logarlarda oluşan tıkanma ve taşmalara karşı tıkanıklık giderme işlemleridir.

Klozet ve alafranga tuvaletlerde oluşan tıkanıklar genellikle erimeyen maddelerin tuvalet kanalına atılması sonucunda meydana gelir. Bu tarz bir durum başınıza geldiğinde bir defaya mahsus sifonu çekmeyi deneyebilirsiniz. Tıkanıklık devam ediyor ise kesinlikle tekrar sifonu çekmemeniz gerekir. Bu hareketiniz taşmalara neden olabilir. Lavabolarda oluşan tıkanıklıklarda ise genellikle sıcak su kullanılan bir yöntemdir ama çoğu zaman sonuç vermeyebilir.

Kadıköy Gider Açma Yöntemleri

Kadıköy gider açma işlemleriniz için çok sayıda tesisatçıların bulunduğu bir bölgedir. Tıkanıklık yaşanan bölge için tesisatçınız ile iletişime geçerek hızlı ve kolay sonuç alabilirsiniz. Tıkanıklık kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde kırılma gerektirmeden hızlıca tespit edilebiliyor. Kameralı sistemler sayesinde tıkanıklık olan bölgede tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunun tespiti kolaylıkla yapılıyor ve direkt o noktaya müdahale imkanı bulunabiliyor. Böylelikle hem daha kısa sürede hem de daha temiz tıkanıklık probleminiz giderilmiş oluyor. Bu işlemler için ödeyeceğiniz tutarlar değişiklik göstermektedir.

Tıkanıklığın bulunduğu yere, tıkanıklık derecesine göre değişen bir fiyat politikası mevcuttur. Tesisatçınız ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyatlı bir şekilde gider açma hizmetini de satın almış olursunuz. Esasında gider açma hizmetlerine dair internet üzerinden kısa bir araştırma yapıyor olmak gayet akıllıca bir seçenek olarak tanımlanmaktadır. Bu sayede tam anlamıyla mükemmel olarak tanımlanabilen bir gider açma hizmetini oldukça uygun fiyatlı bir şekilde satın almanız da mümkün olacaktır. Bu durum da oldukça avantajlı bir durumdur.

Kadıköy gider açma hizmetleri bakımından nitelikli bir hizmetin sunulduğu bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Zira bölgede tam olarak profesyonel bir hizmetin varlığından söz etmek mümkün oluyor. Böylece yüzde yüz müşteri memnuniyeti eksenli bir hizmetin Kadıköy bölgesinde sunulduğunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Bu durumun oluşmasında firmamızın kaliteli ve güvenli gider açma hizmetini bölgede sunuluyor olması da etkili olmaktadır. Böylece firmamız Kadıköy ilçesindeki yaşam alanlarının çok daha hijyen şartlarını karşılıyor olmasını da mümkün kılmaktadır. Elbette ki bu durum da beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

 

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
gider nasıl açılır

Gider Nasıl Açılır ? Neden Tıkanır ? Gider Açma

Gider açma hizmeti gider tıkanmaları hemen hemen her evde gerçekleşen genel ve çok sık görülen bir problemin giderilmesidir. Gider açma hizmeti mutfakta, çeşitli maddelerin lavabo giderine gitmesi sonucunda da sık sık gider tıkanıklığı gibi problemler gözükmektedir ve bu problemlerin giderilmesidir. Gider tıkanıklığına ne kadar dikkat ederseniz edin tıkanma sorunları baş gösterebilir. Düzenli aralıklarla gider borularının profesyonel ekiplerce temizlenmesini şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Gider borusu tıkanıklıkları genelde yanlış yapılan tesisat uygulamaları neticesiyle oluşur. Borularda fazla dirsek kullanımı neticesinde veya yeterli verilmeyen eğilim neticeyi gider borusu tıkanıklıkları görülür.

Temiz su geçişi için kullanılan boruları, yüksek tazyikli makinalar aracılığı ile açıyoruz. Bir anda su gitmesi eskimiş muslukları muslukları, su gelmesi yavaşlayan veya hiç su gelmeyen boruları, hiçbir yeri kırmadan makina ile açıyoruz. Böylelikle ortamı inşaat alanına çevirmeden kolay biçimde çözüm üretiyor ve sizleri de ekstra maaliyetten kurtarmış oluyoruz.

İstanbul Tesisat, makineler ve kameralı makineler takviyesiyle boru tıkanıklarını, kırma dökme yapmadan açıyor. Makineli tesisatçılarımız tıkanan klozetleri, lavaboları, banyo, duş giderlerini çağdaş teknolojik usullerle açabilmektedir. Tuvalet borularının tıkanma sebeplerinin başında klozete düşürülen bezler, oyuncaklar gibi katı maddeler gelse de en çok kâğıt atıklar sebebiyle tuvaletler tıkanır. Bunu önlemek için suda basitçe eriyen nitelikli tuvalet kâğıtları kullanılabilir ancak biz İstanbul Tesisat olarak tuvalet kâğıtlarının çöp paketine atılmasını öneriyoruz. Bu şekilde bu tür tıkanmalardan en garantili şekilde kurtulabilirsiniz.

Gider Neden Tıkanır ?

Eğer tıkanıklık tuvaletlerde oluşmuş ise, gidere erimeyen maddelerin atılmasından kaynaklanır. Bu maddeler şunlardır; Pampuan kutusu ve kapakları, kulak temizleme çubukları, havlu kağıtlar, kalitesiz tuvalet kağıtları, ıslak mendiller gibi çeşitli unsurlar tuvaletlerde oluşan tıkanıklığın ana sebeplerdir. Mutfakta da aynı şekilde tıkanıklıklar oluşabilmektedir. Bu tıkanıklıklar; banyo giderleri, çay çöpleri, sabun kalıntısı, kıl, saç gibi atıklar, yağlı yemeklerin artıkları gibi giderden geçemeyecek kadar yoğun veya büyük atıklardır. Zaman zaman tesisatın yanlış ve uygunsuz döşenmesi nedeniyle işçilik sorunları da çeşitli tıkanma sorunlarına sebebiyet vermektedir. Bu tıkanık sebepleri ise şunlardır: eğim olarak yanlış kullanılan pimaş boruları, kalitesiz tercih edilen malzemeler, yanlış projelendirilmiş gider boruları gibi pek çok neden de işçiliğe bağlı tıkanıklığa örnek olabilmektedir.

gider nasıl açılır tesisat

kameralı gider açma

Yağmur suyu giderleri de çamurlaşmış toz birikintilerinden, yaprak gibi çevresel faktörlerden tıkanan gider pimaşları da tıkanabilmektedir. İnşaat esnasında tuvalet giderlerine düşen çimento, moloz, beton, taş gibi maddelerin de giderleri tıkadığı görülmektedir. Türkiye’de sadece teknolojiye yatırım yapmış, müşteri memnuniyetini önemseyen kurumsal tesisat firmaları tarafından kullanılan, kameralı gider açma cihazları, tıkanıklık açan robot cihazları ile kırmadan pis su giderleri açılabilmektedir. Düzenli kullandığınız lavabo ve tuvaletlerin giderleri zaman zaman tıkanıyorsa, tıkanıklık açma cihazları ile evinize gelen sıradan tesisatçılar, olası sorunun sebebini araştırıp tespit etmeden anlık çözüm üretmektedirler.

Bir sorunun meydana gelmesi için çeşitli sebepleri olması gerekir. İşte bu noktada Tesisatçı Ara devreye girmektedir. Kullandığımız kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde pis su gider borularının içini görüntüleyerek, tıkanıklığın sebebini tespit ederiz. Tespit edilen tıkanıklık sebebine göre, kullanılan tıkanıklık açma robotumuza uygun aparat seçerek, kısa sürede tıkanan giderleri açarız. Gider açma hizmetinde ise çalışmalarımız garantilidir, yapılan tüm işlemler kırma dökme olmadan yapılır, kullanılan tüm cihazlar son teknoloji ürünlerdir. Sorunu çözmek için uzman personellerimiz kısa sürede sizleri ziyaret ederek servis hizmeti sağlar. Sizin memnuniyetiniz bizim gurur kaynağımızdır. Pis su gider tıkanıklığı için bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]