Yazılar

suntangazi su tesisatçı

Güngören Su Tesisatçısı

Şirketimiz ilk zamandan bu güne senelerdir Güngören su tesisatçısı hizmetimiz ile sizlere Güngören ve Güngören’in tüm mahallerine tesisatçı hizmeti vermektedir. İş yerlerinde ve evlerde su tesisat arızalarında oluşan probleme özel çözüm üretiyoruz. Genel olarak rastladığımız problemler olan klozet iç takımlarının bozulmaları, rezervuar ve sistemlerinin bozulması, boru patlamaları, mutluk arızaları gibi pek çok problemde bizlerle iletişimde geçebilirsiniz. Uzman Güngören su tesisatçısı olan ustalarımızı adresinize ulaştırıp sizlere oldukça hızlı bir hizmet sunmaktayız. Güngören su tesisatçısı hizmeti olarak 24 saat boyunca haftanın hangi günü olduğu fark etmeksizin 1 saat olmadan acil su tesisatçı hizmetinizi sunmaktayız. Tesisatçı Ara olarak İstanbul’un her alanı artık hizmet alanımızdadır. Tesisatçı Ara olarak çözüm odaklı olarak işlem yapmaktayız. Bu nedenden dolayı kaliteli malzemeler kullanmayı ilke edinip sizleri mutlu edebilmek adına gece gündüz tesisatçı hizmeti veriyor ve uzun yıllar boyunca edinmiş olduğumuz tecrübe ile güven inşa etmekteyiz.

Güngören Klozet Açma

Tuvalet tıkanmaları gibi problemlerde marketlerde satılan hazır kimyasallardan kullanmak pek de mantıklı bir fikir değildir. Bazı kalitesiz borulara zarar vermekle birlikte contalar için fazla zararlıdır. Bu nedenden dolayı contalar zarar görmektedir. Bu nedenden dolayı borular kalıcı zarar görüp su kaçaklarına sebep olabilir ve maddi zararlara sebep olabilir. Bu maddi zararlar hem sizin hemde komşunuz için geçerli olabilir. Böyle durumlarda çağırdığınız alt seviye tesisatçılar kırma işlemi yapılması gerektiğini söyler ve bilgi olmadığı için yanlış çözüm uygulayarak tesisata daha büyük zararlar verebilir. Hem zararlar, hemde kırma işlemi sizler için büyük masraf olmakla birlikte ortamı inşaat sahası haline getirebilir. Ayrıca bahsettiğimiz bu tür kimyasallar tıkanıklığı kalıcı olarak açmakla birlikte gideri tıkatan ıslak mendil, bez vb. şeyleri temizleyememektedir.Ekibimiz özel makineleri ve spiral robot makinalar ile sipral yardımı iler boruların içerisinde bulunabilecek olan bez, ıslak mendiller, kadın pedleri, kumaş parçaları vb. ne kadar tıkanıklık unsuru varsa bunları temizleyerek çıkartmaktadır. İstanbul ve çevresine 7/24 saat hizmet verdiğimiz gibi Güngören su tesisatçısı hizmeti ile kısa sürede gelip problemlerinizi kalıcı olarak gideriyoruz.

Güngören Gider Açma

Giderler saçlar, çeşitli bez parçaları, yemek artıkları, kumlar, molozlar, kedi kumları, ıslak mendiller, mendiller gibi pek çok nedenden dolayı tıkanmaktadır. Ayrıca tıkanan bu giderler açılsa dahi tekrar tıkanmalara sebebiyet verebilmektedir. Marketlerde satılan lavabo açma kimyasalları sadece saç ve deri gibi organik maddeler için geçerli olduğundan tıkanıklığı oluşturan çoğu katı maddeyi eritememektedir. Bu nedenden dolayı da kısmen açılmaktadır. Kısmen açılan lavabolar kısa süre sonra yeniden tıkanacaktır. Bu nedenden dolayı özel robotlar aracılığı ile açmak gerekmektedir. Ayrıca kullanılan lavabo açma kimyasalları kalitesiz borulara zarar verebilmektedir. Ayrıca bu kimyasallar borulardaki contalara da büyük zararlar verip su kaçağı yapabilmektedir. Su kaçağı size ve komşularınıza büyük zararlar verebilmektedir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
do algaz tesisat .jpg?w=180&h=180&scale tesisat

Güngören Tesisatçı

İstanbul’un her bölgesinde hizmet verdiğimiz için Güngören Tesisatçı hizmetini de Güngören’de yaşayan siz değerli müşterimizin ayağına samimiyetimiz ile hızlı ve uygun şekilde getiriyoruz. Yüzlerce referans ve senelerin vermiş olduğu tecrübeli ekibimiz ile Güngören gibi İstanbul her noktasına su tesisatçı hizmeti veriyoruz. Ayrıca vermiş olduğumuz su tesisatçı hizmetimiz ile Güngören Tesisatçı hizmetimiz kalıcı olarak çözümler sunuyor ve garanti sağlıyor. Gittiğimiz her evi, ofisi, işyerini kendi yerimiz gibi benimsiyor ve evinizin inşaat alına dönmemesi adına teknolojiye de yatırım yaparak çeşitli teknolojik robotlardan yardım alıyoruz. Böylelikle kırmadan, dökmeden kaliteli malzemeler ile sizlere tesisatçı hizmeti veriyoruz.

Tesisatçı hizmeti evinde su bulunan, doğalgaz bulunan her evin aldığı ve gelecekte alması gerekecek bir alandır. İstanbul ve civarındaki her noktada hızlı ve teknoloji destekli hizmeti sizlerin ayağınıza uygun fiyat güngören tesisatçı hizmetini sağlıyoruz.

Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Onarımı, Su Tesisatçısı, Su Kaçağı, Tesisatçı, Robotlu Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Tamiri, Sıhhi Tesisatçı
güngören tesisatçı

Su Tesisat Hizmetleri

Şuan da dünyadaki herhangi bir evde kesinlikle su tesisatı bulunmaktadır ve bulunması gerekecektir diyebiliriz. Çünkü oturmaya hazır her evde su tesisatı vardır ve olması gereklidir. Suyun gelmedi ve pis suların giderinin sağlanması gibi pek ihtiyaç vardır. Bu ihtiyaçları ev içerisinde su tesisatı ile sağlarız.

Su tesisatının zaman içinde yanlış kullanılması borularda tıkanıklığa, su kaçaklarına vb. durumlara sebebiyet verebilmektedir. Örneğin eğim sağlanmadan yapılan atık su gideri borunun yüzeyine yapışır ve zamanla suyun akıp ileri gitmesini engelleyerek suyun geri tepmesine sebebiyet verir. Aynı şekilde musluklar da su tesisat hizmetinin içindedir. Su tesisatı denince aklınıza gelen her türlü alanda sizlere güngören tesisatçı hizmeti sunuyoruz.

Doğalgaz Tesisat Hizmeti

Doğalgaz dikkat edilmesi gereken ve gerekli şartlar sağlandığında oldukça ekonomik ve güvenli bir yakıttır. Evinizin ısınması için, ocaklar için, sıcak su için her türlü ihtiyacı kolay ve mümkün olduğunca ekonomik yoldan hallettiği gibi zahmetsizdir. Fakat doğalgaz tesisatını yapmak kolay değildir. Onay almış bir proje ile uygun ve kaliteli malzemeler ile alanında uzman ustalarca yapılması gereklidir. Bu nedenden dolayı teknolojik olarak ihtiyaç olmasa bile tesisat alanında yatırım yapmış, senelerini vermiş tecrübeli firmalar ile çalışmanız gereklidir. Güngören tesisatçı hizmeti için sitemizde bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]