Yazılar

Güngören gömme rezervuar servisi

Güngören Gömme Rezervuar Servisi

Gömme rezervuar, mimarlık ve teknolojinin gelişmesi, insanların estetik kaygılarının da etkisiyle insanlara rahatlık sağlaması, su tasarrufu için su haznesinin duvarın içine gizli bir şekilde gömülerek hizmet sunan bir rezervuar sistemidir. Güngören Gömme Rezervuar servisi ile bu alanda sizlere hizmet veriyoruz. Gömme rezervuarlar hemen hemen bütün tuvalet ve banyolarda rahatlıkla kullanılabilecek bir sistemdir. .Montajı kolaydır ve duvar ayarlamalarına göre farklı boyutları mevcuttur. Banyo ve tuvaletlerde gömme olarak kullanılan rezervuatlar büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajların başını ise sarnıç şişkinliği çeker. Gömme rezervuarlarda sarnıç şişkinliği gibi herhangi bir problem yaşamazsınız. Banyoları ve tuvaletlerin şıklık simgesine haline gelmekte olan gömme rezervuar sistemler son dönemde pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Eski tip klozetlerin banyoda kapladığı alan, kaba ve estetik olmayan görünüşleri ortadan kaldırarak zarif, ince detaylar halinde artık banyolarımızda yerini almaktadır. Gömme rezervuarlar temizlik bakımından avantajlıdır. Güngören Gömme Rezervuar hizmetimiz ile bu alanda en iyi ve en uygun hizmeti sizlere sunabilmek adına uygun ve hızlı hizmet vermekteyiz.

istanbul gömme rezervuar tesisat
gömme rezervuar

Nedir ?

Sizlerde banyolar da ya da tuvaletlerde ince çizgilere, özel detaylara sahip zarif ve modern bir rezervuara sahip olmak, eski rezervuarın kaba görünümüne veda edip banyoda yeni bir akıma eşlik ederek modernlik katmak isterseniz banyolarda modern görünüşün yeni ismi olan gömme rezervuarları tercih etmeniz gerekmektedir. Gömme rezervuarlar bunların yanı sıra size hijyen sağlar. Çünkü banyo denince akla gelen en önemli hususlardan birisi hijyendir. Gömme rezervuarlar sayesinde duvardan asmalı klozet taşları banyo temizliği açısından büyük bir rol de oynamaktadır. Rezervuarlar dışarıda olduğu zaman bu bölgeler baktilerin odak noktası olacaktır. Bakteriler hızlıca dışarıdaki rezervuara yerleşir ve üremeye başlar. Durum böyle olunca kurtulmak neredeyse imkansız bir hal alır. Gömülü rezervuarlar kullanıldığı taktirde bakteri gibi problemlerden de arınmış olursunuz. Güngören Gömme Rezervuar olarak sizlere bu hususta en iyi hizmeti sunuyoruz.

Gömme rezervuarlar gizli bir destek yapısına sahip olduğu için 400 kilograma kadar taşıma kapasitesi vardır. Böylelikle güvenilirlik konusunda herhangi bir soruna sebep olmaz. Evde su tasarrufu yapmak isteyenler çift kademli sistemlere sahip gömme rezervuarlar kullanmaktadır. Böylelikle su tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca gömme rezervuarlar duvara asılı bir şekilde olduğu için altı boştur ve bahsettiğimiz gibi 400 kilograma kadar taşıyabilir. Ayrıca havada bulunan yapısı sayesinde zemin temizliği için de kolaylık sağlamaktadır.

Profesyonel ekibimiz ile sizler için gömme rezervuar hizmetimizi garantili ve kalite prensipleri içerisinde sağlamaktayız.

Güngören gömme rezervuar servisi
Güngören gömme rezervuar servisi

Gömme Rezervuar Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Şebeke üzerinden klozete gelen su basıncının belirlenmiş güvenli aralıkta olması şarttır. Bu aralık 1-10 bar aralığıdır.
  • Duvar için rezervuar içine banyo içindeki sifonun tıkanmasına sebebiyet verebilecek tuvalet kağıdı, ıslak kağıt, bez parçaları, sigara atığı, cam şişe vb. maddelerin atılmaması gerekmektedir.
  • Ürünlerin üstüne tanzikli su tutulması ürüne zarar verebilir.
  • Su şebekesi üzerinden inşaat atığı, yabancı maddeler vb. şeylerin gelişinin engellenmesi için tesisat girişine filtre konulması önem arz etmektedir.
  • Klozetler yüzeyi sert olan tel sünger vb. ürünler ile temizlenmemeli.
  • Sert cisimler ile vurulmamalı.
  • Aseton ve tiner gibi alkol bakımından yüksek düzeyle olan maddelerin kullanılmaması gerekmektedir.
Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
suntangazi su tesisatçı

Güngören Su Tesisatçısı

Şirketimiz ilk zamandan bu güne senelerdir Güngören su tesisatçısı hizmetimiz ile sizlere Güngören ve Güngören’in tüm mahallerine tesisatçı hizmeti vermektedir. İş yerlerinde ve evlerde su tesisat arızalarında oluşan probleme özel çözüm üretiyoruz. Genel olarak rastladığımız problemler olan klozet iç takımlarının bozulmaları, rezervuar ve sistemlerinin bozulması, boru patlamaları, mutluk arızaları gibi pek çok problemde bizlerle iletişimde geçebilirsiniz. Uzman Güngören su tesisatçısı olan ustalarımızı adresinize ulaştırıp sizlere oldukça hızlı bir hizmet sunmaktayız. Güngören su tesisatçısı hizmeti olarak 24 saat boyunca haftanın hangi günü olduğu fark etmeksizin 1 saat olmadan acil su tesisatçı hizmetinizi sunmaktayız. Tesisatçı Ara olarak İstanbul’un her alanı artık hizmet alanımızdadır. Tesisatçı Ara olarak çözüm odaklı olarak işlem yapmaktayız. Bu nedenden dolayı kaliteli malzemeler kullanmayı ilke edinip sizleri mutlu edebilmek adına gece gündüz tesisatçı hizmeti veriyor ve uzun yıllar boyunca edinmiş olduğumuz tecrübe ile güven inşa etmekteyiz.

Güngören Klozet Açma

Tuvalet tıkanmaları gibi problemlerde marketlerde satılan hazır kimyasallardan kullanmak pek de mantıklı bir fikir değildir. Bazı kalitesiz borulara zarar vermekle birlikte contalar için fazla zararlıdır. Bu nedenden dolayı contalar zarar görmektedir. Bu nedenden dolayı borular kalıcı zarar görüp su kaçaklarına sebep olabilir ve maddi zararlara sebep olabilir. Bu maddi zararlar hem sizin hemde komşunuz için geçerli olabilir. Böyle durumlarda çağırdığınız alt seviye tesisatçılar kırma işlemi yapılması gerektiğini söyler ve bilgi olmadığı için yanlış çözüm uygulayarak tesisata daha büyük zararlar verebilir. Hem zararlar, hemde kırma işlemi sizler için büyük masraf olmakla birlikte ortamı inşaat sahası haline getirebilir. Ayrıca bahsettiğimiz bu tür kimyasallar tıkanıklığı kalıcı olarak açmakla birlikte gideri tıkatan ıslak mendil, bez vb. şeyleri temizleyememektedir.Ekibimiz özel makineleri ve spiral robot makinalar ile sipral yardımı iler boruların içerisinde bulunabilecek olan bez, ıslak mendiller, kadın pedleri, kumaş parçaları vb. ne kadar tıkanıklık unsuru varsa bunları temizleyerek çıkartmaktadır. İstanbul ve çevresine 7/24 saat hizmet verdiğimiz gibi Güngören su tesisatçısı hizmeti ile kısa sürede gelip problemlerinizi kalıcı olarak gideriyoruz.

Güngören Gider Açma

Giderler saçlar, çeşitli bez parçaları, yemek artıkları, kumlar, molozlar, kedi kumları, ıslak mendiller, mendiller gibi pek çok nedenden dolayı tıkanmaktadır. Ayrıca tıkanan bu giderler açılsa dahi tekrar tıkanmalara sebebiyet verebilmektedir. Marketlerde satılan lavabo açma kimyasalları sadece saç ve deri gibi organik maddeler için geçerli olduğundan tıkanıklığı oluşturan çoğu katı maddeyi eritememektedir. Bu nedenden dolayı da kısmen açılmaktadır. Kısmen açılan lavabolar kısa süre sonra yeniden tıkanacaktır. Bu nedenden dolayı özel robotlar aracılığı ile açmak gerekmektedir. Ayrıca kullanılan lavabo açma kimyasalları kalitesiz borulara zarar verebilmektedir. Ayrıca bu kimyasallar borulardaki contalara da büyük zararlar verip su kaçağı yapabilmektedir. Su kaçağı size ve komşularınıza büyük zararlar verebilmektedir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
do algaz tesisat .jpg?w=180&h=180&scale tesisat

Güngören Tesisatçı

İstanbul’un her bölgesinde hizmet verdiğimiz için Güngören Tesisatçı hizmetini de Güngören’de yaşayan siz değerli müşterimizin ayağına samimiyetimiz ile hızlı ve uygun şekilde getiriyoruz. Yüzlerce referans ve senelerin vermiş olduğu tecrübeli ekibimiz ile Güngören gibi İstanbul her noktasına su tesisatçı hizmeti veriyoruz. Ayrıca vermiş olduğumuz su tesisatçı hizmetimiz ile Güngören Tesisatçı hizmetimiz kalıcı olarak çözümler sunuyor ve garanti sağlıyor. Gittiğimiz her evi, ofisi, işyerini kendi yerimiz gibi benimsiyor ve evinizin inşaat alına dönmemesi adına teknolojiye de yatırım yaparak çeşitli teknolojik robotlardan yardım alıyoruz. Böylelikle kırmadan, dökmeden kaliteli malzemeler ile sizlere tesisatçı hizmeti veriyoruz.

Tesisatçı hizmeti evinde su bulunan, doğalgaz bulunan her evin aldığı ve gelecekte alması gerekecek bir alandır. İstanbul ve civarındaki her noktada hızlı ve teknoloji destekli hizmeti sizlerin ayağınıza uygun fiyat güngören tesisatçı hizmetini sağlıyoruz.

Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Onarımı, Su Tesisatçısı, Su Kaçağı, Tesisatçı, Robotlu Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Tamiri, Sıhhi Tesisatçı
güngören tesisatçı

Su Tesisat Hizmetleri

Şuan da dünyadaki herhangi bir evde kesinlikle su tesisatı bulunmaktadır ve bulunması gerekecektir diyebiliriz. Çünkü oturmaya hazır her evde su tesisatı vardır ve olması gereklidir. Suyun gelmedi ve pis suların giderinin sağlanması gibi pek ihtiyaç vardır. Bu ihtiyaçları ev içerisinde su tesisatı ile sağlarız.

Su tesisatının zaman içinde yanlış kullanılması borularda tıkanıklığa, su kaçaklarına vb. durumlara sebebiyet verebilmektedir. Örneğin eğim sağlanmadan yapılan atık su gideri borunun yüzeyine yapışır ve zamanla suyun akıp ileri gitmesini engelleyerek suyun geri tepmesine sebebiyet verir. Aynı şekilde musluklar da su tesisat hizmetinin içindedir. Su tesisatı denince aklınıza gelen her türlü alanda sizlere güngören tesisatçı hizmeti sunuyoruz.

Doğalgaz Tesisat Hizmeti

Doğalgaz dikkat edilmesi gereken ve gerekli şartlar sağlandığında oldukça ekonomik ve güvenli bir yakıttır. Evinizin ısınması için, ocaklar için, sıcak su için her türlü ihtiyacı kolay ve mümkün olduğunca ekonomik yoldan hallettiği gibi zahmetsizdir. Fakat doğalgaz tesisatını yapmak kolay değildir. Onay almış bir proje ile uygun ve kaliteli malzemeler ile alanında uzman ustalarca yapılması gereklidir. Bu nedenden dolayı teknolojik olarak ihtiyaç olmasa bile tesisat alanında yatırım yapmış, senelerini vermiş tecrübeli firmalar ile çalışmanız gereklidir. Güngören tesisatçı hizmeti için sitemizde bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]