Yazılar

Güngören Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Güngören Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Güngören Tıkanıklık Açma Hizmetleri

İstanbul’un en kalabalık yerleşim yerleri arasında yer alan Güngören ilçesinde her geçen gün artmakta olan modernleşme, beraberinde birtakım sorunları da getirmektedir. Bölgedeki nüfusun artışı ile özellikle yüksek katlı binalarda tıkanma sorunları sıkça yaşanmakta ve bu durum yaşam kalitesini ciddi oranda düşürmektedir. Bunun en kolay çözümü ise elbette ki Güngören tıkanıklık açma hizmetleri ile sağlanmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber yüksek katlı binaların yapımı da kolaylaşmakta ve bu dolaylı olarak binada yaşam süren kişilerin artmasına neden olmaktadır. Fakat bazı binalar bazen altyapı eksikliği bazen de bina sakinlerinin bireysel hataları nedeniyle tıkanıklık sorunu ile karşı karşıya gelmektedir. Tıkanma sorunlarında ise teknolojinin de yardımıyla kırmadan tadilat gerçekleştirilebilmektedir.

Kırmadan Güngören Tıkanıklık Açma

Evlerin yanı sıra iş yerlerinde de ortak kullanım alanları çoğu zaman tıkanma sorunlarına neden olabilmektedir. Özellikle de mutfak, tuvalet ve banyo gibi alanlar tıkanma sorunlarının yaşanması için çok müsait alanlardır.

Güngören Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Tuvaletlere atılan kuru peçeteler, ıslak mendiller, ped ya da çocuk bezinin yanı sıra, mutfakta bulaşık sırasında lavabo içerisine dökülen çöpler ya da banyolarda biriken saç telleri tıkanmanın başlıca unsurları arasında yer almaktadır. Tıkanmanın yaşanması sonucu meydana gelen kötü koku ise hem bina sakinlerinin hem de ev sakinlerinin yaşam kalitesini ciddi anlamda düşürmektedir. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Güngören bölgesinde de bu sorun çok fazla yaşanmaktadır. Bunun için kusursuz hizmet veren Güngören tıkanıklık açma ekipleri de tıkanma sorununu kısa süre içerisinde halletmektedir.

Güngören Tıkanıklık Açma Fiyatları

Geçmişte yaşanan tıkanma tadilatı işlemleri, çoğu zaman tıkanma yeri tespit edilemediği için günlerce sürmekteydi. Bu süreçte kırarak yapılan işlemler,  hem ev sahibini hem de bina sakinlerini yüksek gürültü nedeniyle rahatsız etmekteydi. Üstelik işçi gücü nedeniyle de tadilat işlemleri yüksek bir maliyete neden olmaktaydı. Fakat artık teknolojinin gelişmesi ile tıkanıklık açma işlemleri robot kameralar ile nokta atışı ile tespit edilebilmekte ve bu da işlemin kısa sürede az bir iş gücü ile gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Şehrin en kalabalık ilçelerinden biri olan Güngören’de de bu alanda çalışan uzman ekipler, kusursuz bir tadilat işlemi gerçekleştirilmektedir. Ekonomik fiyatlar ile verilen Güngören tıkanıklık açma hizmetlerinin, bölgenin en yoğun talep gören çalışma alanları arasında da yer aldığını söylemek de mümkündür.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
suntangazi su tesisatçı

Güngören Su Tesisatçısı

Şirketimiz ilk zamandan bu güne senelerdir Güngören su tesisatçısı hizmetimiz ile sizlere Güngören ve Güngören’in tüm mahallerine tesisatçı hizmeti vermektedir. İş yerlerinde ve evlerde su tesisat arızalarında oluşan probleme özel çözüm üretiyoruz. Genel olarak rastladığımız problemler olan klozet iç takımlarının bozulmaları, rezervuar ve sistemlerinin bozulması, boru patlamaları, mutluk arızaları gibi pek çok problemde bizlerle iletişimde geçebilirsiniz. Uzman Güngören su tesisatçısı olan ustalarımızı adresinize ulaştırıp sizlere oldukça hızlı bir hizmet sunmaktayız. Güngören su tesisatçısı hizmeti olarak 24 saat boyunca haftanın hangi günü olduğu fark etmeksizin 1 saat olmadan acil su tesisatçı hizmetinizi sunmaktayız. Tesisatçı Ara olarak İstanbul’un her alanı artık hizmet alanımızdadır. Tesisatçı Ara olarak çözüm odaklı olarak işlem yapmaktayız. Bu nedenden dolayı kaliteli malzemeler kullanmayı ilke edinip sizleri mutlu edebilmek adına gece gündüz tesisatçı hizmeti veriyor ve uzun yıllar boyunca edinmiş olduğumuz tecrübe ile güven inşa etmekteyiz.

Güngören Klozet Açma

Tuvalet tıkanmaları gibi problemlerde marketlerde satılan hazır kimyasallardan kullanmak pek de mantıklı bir fikir değildir. Bazı kalitesiz borulara zarar vermekle birlikte contalar için fazla zararlıdır. Bu nedenden dolayı contalar zarar görmektedir. Bu nedenden dolayı borular kalıcı zarar görüp su kaçaklarına sebep olabilir ve maddi zararlara sebep olabilir. Bu maddi zararlar hem sizin hemde komşunuz için geçerli olabilir. Böyle durumlarda çağırdığınız alt seviye tesisatçılar kırma işlemi yapılması gerektiğini söyler ve bilgi olmadığı için yanlış çözüm uygulayarak tesisata daha büyük zararlar verebilir. Hem zararlar, hemde kırma işlemi sizler için büyük masraf olmakla birlikte ortamı inşaat sahası haline getirebilir. Ayrıca bahsettiğimiz bu tür kimyasallar tıkanıklığı kalıcı olarak açmakla birlikte gideri tıkatan ıslak mendil, bez vb. şeyleri temizleyememektedir.Ekibimiz özel makineleri ve spiral robot makinalar ile sipral yardımı iler boruların içerisinde bulunabilecek olan bez, ıslak mendiller, kadın pedleri, kumaş parçaları vb. ne kadar tıkanıklık unsuru varsa bunları temizleyerek çıkartmaktadır. İstanbul ve çevresine 7/24 saat hizmet verdiğimiz gibi Güngören su tesisatçısı hizmeti ile kısa sürede gelip problemlerinizi kalıcı olarak gideriyoruz.

Güngören Gider Açma

Giderler saçlar, çeşitli bez parçaları, yemek artıkları, kumlar, molozlar, kedi kumları, ıslak mendiller, mendiller gibi pek çok nedenden dolayı tıkanmaktadır. Ayrıca tıkanan bu giderler açılsa dahi tekrar tıkanmalara sebebiyet verebilmektedir. Marketlerde satılan lavabo açma kimyasalları sadece saç ve deri gibi organik maddeler için geçerli olduğundan tıkanıklığı oluşturan çoğu katı maddeyi eritememektedir. Bu nedenden dolayı da kısmen açılmaktadır. Kısmen açılan lavabolar kısa süre sonra yeniden tıkanacaktır. Bu nedenden dolayı özel robotlar aracılığı ile açmak gerekmektedir. Ayrıca kullanılan lavabo açma kimyasalları kalitesiz borulara zarar verebilmektedir. Ayrıca bu kimyasallar borulardaki contalara da büyük zararlar verip su kaçağı yapabilmektedir. Su kaçağı size ve komşularınıza büyük zararlar verebilmektedir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
güngören gider açma

Güngören Tıkanıklık Açma

Günlük olarak da sıkça kullanılmakta olan lavabolar tıkanmaktadır ve bu tıkanma normal olarak karşılanabilir. Saç, peçeteler, çeşitli maddelerin ve diğer farklı atıkların zamanla birikip gidere gitmesi ile gider tıkanır ve gider açma hizmeti gereklidir. Güngören tıkanıklık açma hizmetimiz ile bu tıkanıkları profesyonel ve teknolojiyi kullanarak normalde insanların tel ve basit vakum yöntemlerinin aksine kalıcı çözüm sunmaktayız. Çünkü tel ve basit vakumlama yöntemi sorunu çözmez yada geçici olarak kısmi tıkanıklık açar. Bu sorunu etkili şekilde açabilmek için Güngören gider açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylece sorunlarınıza kökten bir çözüm getirebilirsiniz. İstanbul’un her ilçesinde istanbul gider açma hizmeti vermekteyiz.

 

Güngören Tıkanıklık Açma Hizmeti

Oluşan atıkların birikmesi ile tuvalet tıkanması, lavabo tıkanması gibi problemler oluşur ve tuvalet gider açma, lavabo gider açma gibi bir takım hizmetlere ihtiyaç duyulur. Bunu yapabilmek adına sizler için pratik, hızlı ve çevreye zarar vermeyen çözümler kullanıyoruz. Kullandığımız son teknolojiye sahip robotlar ile nasıl olduğu fark etmeyen her türlü tıkanıklık problemi için yardımınıza koşmaktayız. Özellikle su akışı yavaş gibi görünür. Yani kirecin de giderde tıkanıklık problemi göstermesi oldukça muhtemeldir. Lavabo gider açma işlemi için kullanılan kimyasal maddeler, borulara aktif zarar vermese de conta kısmına büyük zararlar vermektedir. Ayrıca gideri sadece kısıtlı miktarda açtığı için giderin kalan kısmına giden maddeler tekrar tıkanmasına sebep olacaktır ve kalıcı çözüm sunmayacaktır. Zamanla uygulamış olduğunuz açma işlemleri contalara iyice zarar verecek ve büyük maddi zararlara neden olabilecek su kaçağına sebep olabilecektir.

Binaların içerisindeki atık sular pis suyu taşıyan borular ile birlikte kanalizasyona aktarılmaktadır. Bu borularda oluşabilecek herhangi bir tıkanıklık tüm binadaki sakinleri etkileyecektir. Özellikle de pimaş tıkanması sonucunda daireler içerisinde sular dışarı tahliye edilemez ve bu sular özellikle de alt katlarda oturan kişileri etkiyecek şekilde tuvalet ve lavabolarda tıkanıklık olarak kendini belli eder. Pimaşların genel olarak tıkanma nedenlerini sıralayacak olursak :

  • Tuvaletlere atılmış peçete, tuvalet kağıtları, pedler, saç ve çeşitli büyük hacimli katı maddeler
  • Tuvalete dökülen ufak bile olsa katı madde olan kum, inşaat molozu, çamur, kediler için kedi kumları gibi maddeler
  • Suların fazla kireçli olması nedeniyle borularda kireçlenme
  • Tuvalet ve lavaboları temizlemek amacıyla kullanılan erimediği için duvarlara yapışması
  • İnşaat sırasında ustanın gerekli eğim yada yanlış eğimi vermemesi

gibi pek çok nedenden dolayı tıkanıklık kendini göstermektedir.

Pimaşlarda oluşan tıkanıklığın yerinin tespit edilmesi önemlidir. Bu işlemler her firma tarafından yapılamamaktadır. Firmamız sahip olduğu termal görüntüleme sistemi ve kameralar aracılığı ile herhangi bir yeri kırmadan bu işlemi yapabilmektedir. Termal kameralar tıkanıklığın nedenini de tanımlayabildiği için kolay çözüm üretilmesine yardımcı olmaktadır. Tecrübeli ustalarımız aracılığı ile oluşan tıkanıklığı çok kısa süre içerisinde açarak binada yaşanan bu tür problemlerin önüne geçmekteyiz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]