Yazılar

do algaz tesisat .jpg?w=180&h=180&scale tesisat

Güngören Tesisatçı

İstanbul’un her bölgesinde hizmet verdiğimiz için Güngören Tesisatçı hizmetini de Güngören’de yaşayan siz değerli müşterimizin ayağına samimiyetimiz ile hızlı ve uygun şekilde getiriyoruz. Yüzlerce referans ve senelerin vermiş olduğu tecrübeli ekibimiz ile Güngören gibi İstanbul her noktasına su tesisatçı hizmeti veriyoruz. Ayrıca vermiş olduğumuz su tesisatçı hizmetimiz ile Güngören Tesisatçı hizmetimiz kalıcı olarak çözümler sunuyor ve garanti sağlıyor. Gittiğimiz her evi, ofisi, işyerini kendi yerimiz gibi benimsiyor ve evinizin inşaat alına dönmemesi adına teknolojiye de yatırım yaparak çeşitli teknolojik robotlardan yardım alıyoruz. Böylelikle kırmadan, dökmeden kaliteli malzemeler ile sizlere tesisatçı hizmeti veriyoruz.

Tesisatçı hizmeti evinde su bulunan, doğalgaz bulunan her evin aldığı ve gelecekte alması gerekecek bir alandır. İstanbul ve civarındaki her noktada hızlı ve teknoloji destekli hizmeti sizlerin ayağınıza uygun fiyat güngören tesisatçı hizmetini sağlıyoruz.

Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Onarımı, Su Tesisatçısı, Su Kaçağı, Tesisatçı, Robotlu Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Tamiri, Sıhhi Tesisatçı
güngören tesisatçı

Su Tesisat Hizmetleri

Şuan da dünyadaki herhangi bir evde kesinlikle su tesisatı bulunmaktadır ve bulunması gerekecektir diyebiliriz. Çünkü oturmaya hazır her evde su tesisatı vardır ve olması gereklidir. Suyun gelmedi ve pis suların giderinin sağlanması gibi pek ihtiyaç vardır. Bu ihtiyaçları ev içerisinde su tesisatı ile sağlarız.

Su tesisatının zaman içinde yanlış kullanılması borularda tıkanıklığa, su kaçaklarına vb. durumlara sebebiyet verebilmektedir. Örneğin eğim sağlanmadan yapılan atık su gideri borunun yüzeyine yapışır ve zamanla suyun akıp ileri gitmesini engelleyerek suyun geri tepmesine sebebiyet verir. Aynı şekilde musluklar da su tesisat hizmetinin içindedir. Su tesisatı denince aklınıza gelen her türlü alanda sizlere güngören tesisatçı hizmeti sunuyoruz.

Doğalgaz Tesisat Hizmeti

Doğalgaz dikkat edilmesi gereken ve gerekli şartlar sağlandığında oldukça ekonomik ve güvenli bir yakıttır. Evinizin ısınması için, ocaklar için, sıcak su için her türlü ihtiyacı kolay ve mümkün olduğunca ekonomik yoldan hallettiği gibi zahmetsizdir. Fakat doğalgaz tesisatını yapmak kolay değildir. Onay almış bir proje ile uygun ve kaliteli malzemeler ile alanında uzman ustalarca yapılması gereklidir. Bu nedenden dolayı teknolojik olarak ihtiyaç olmasa bile tesisat alanında yatırım yapmış, senelerini vermiş tecrübeli firmalar ile çalışmanız gereklidir. Güngören tesisatçı hizmeti için sitemizde bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İstanbul Tesisatçı

İstanbul tesisatçı hizmetimiz, farklı sektör ve çeşitlerde kullanılan sanayi tesislerinin temiz veya atık su, gaz, ısıtma ve buhar sistemleri gibi sistemleri kuran, bakım ve onarımlarını belli zaman aralığında düzenli olarak yapan hizmettir. Isıtma işleminin kurulması için gereken tüm malzemeler belirlenir ve borularda oluşan arızalar sırasıyla incelenir. Gerekli yerler delinir ve hidrofor tesisatı kurulup çalıştırılır.

İstanbul su tesisatçısı olarak en gelişmiş teknolojik su kaçağı tespit robot ve cihazlara sahibiz. Bunlar takviyesiyle konutlarınızda hiçbir yeri kırıp dökmeden su kaçağı olan yerlerin merkezini tespit edebiliyoruz. Bu emelle birbirinden değişik aygıt seçeneklerine sahiptir. Dinleme aygıtımız ile sıcak ve soğuk su tesisatlarındaki kaçak olan yeri süratlice ve hızlı biçimde tespit edebiliyoruz. Noktasal bilgilerle tespit edebilmekteyiz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Nasıl İşler?

İstanbul tesisat hizmeti olarak evlerinizde yada iş yerlerindeki veya başka ortamlardaki arızanın boyutuna göre uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz aracılığı ile tesisat arızaları için çeşitli çözümler üretmektedir. İstanbul tesisatçı firması olarak sizlere evlere yada problem yaşanan ortamlara gelerek tuvalet açma, pimaş tıkanıklığı açma, yangın tesisatı yapılandırması, su tesisatı gibi çeşitli konularda hizmet vermekteyiz. Ekimiz yıllardır hizmet verdiği konuda uzmanlaşmış ekiplerden oluşmaktadır. Ekipmanlarımız son teknoloji ürünü olarak otomatik robotlar, görüntüleme sistemleri, ses algılama sistemleri ve bilgisayar sistemlerini içermektedir. Tesisatlar evler için kritik konumdadır. Eşyaların zarar görmesini, duvarların çürümesini ve evinize zarar vermesinden kurtarır. Hizmetimiz su kaçağını da tespit ederek gerekli kırma işlemi ile eskiyen her türlü tesisat sistemini yenileyebilmektedir. Teknoloji yardımı ile her yer kırılıp su kaçağını bulmak yerine robotlar aracılığı ile önce akustik ses dinlemesi yapılır ve akabinde su kaçağının olduğu yer doğrudan bulunur ve sadece o kısım kırılarak tesisatın yenileme işlemi tamamlanır.

Teknoloji

İstanbul tesisatçı hizmetimiz aynı zamanda çeşitli termal kameralar da kullanarak ayrıca akustik anlamda dinleme cihazları ve çeşitli pis su kameralarından faydalanmaktadır. Bu nedenle ortalığı inşaata çevirmeden profesyonel bir hizmet vermektedir.

Yapılarda oluşacak su firariyi, hayat konforunu düşüreceği gibi yapıların sıhhati açısından da büyük problemler doğurur. Bu surattan da her hangi bir su kaçaklarında acil müdahale edilmesi gerekir. İşletme olarak İstanbul’un tam mahallelerinde 7/24 İstanbul su tesisatçısı hizmeti veriyoruz. Bir telefon mesafesinde bulunuyor, gereksinim dinleyip tarafımıza eriştiğiniz andan itibaren dakikalar içinde adreslerinize gelerek kaçaklara yada tıkanıklıklara müdahale ediyoruz.

Termal kamera aygıtlarımız özellikle sıcak su borularındaki sızıntıların tespiti için kullanılır. Çoğu zaman boru geçişlerini termal kameralarımızla yapıp dinleme makinelerimizle noktasal tespitler yaparız. Pis su kameramız ile ise atık su giderlerindeki zararları tespit ederiz. Giderler içerisine yolladığımız kameralarla tıkanıklıkları ve borulardaki arızalı yerleri tespit ederiz. Böylece sıkıntı çıkaran yerlere basitçe müdahale etme fırsatı buluruz. Yeniden higrometre makinemizle 3 cm kadar derinliğe iner, sızıntıların yerlerini noktasal olarak tespit edebiliriz

Bizlere teknolojinin bir getirisi olan internet dünyasından da süratli bir şekilde erişebilmek isteyen alıcılarımız için web sitemizde tüm hizmetlerimizi ayrıntılı olarak yayınlamaktayız. Alıcı memnuniyeti odaklı çıktığımız yolda sizlerin güvenliği için titiz bir şekilde çalışmaktayız. Tesisat arızaları , kurulum hizmetleri ve daha pek çok tesisat harekâtını uzman takımımız ile reelleştirmekteyiz. Niteliği ilke edinerek alıcılarımıza söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet vermekteyiz. Çalışanları giyim kuşamından nezaketine kadar araştırıp sizlerin evine yolluyoruz. Nitelikli malzeme ve ustalarla çalışarak kuruluşundan bu yana hiç değiştirmedik. Bizlere 7 gün 24 saat aralıksız olarak bağlantı numaramızdan erişebilirsiniz.

 

Tıkla ve oyla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]