Yazılar

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Evlerimizin özenle boyattığımız, tek tek seçtiğimiz süslerle bezediğimiz duvarlarının arkasında bir ağ gibi örülü elektriğin, suyun, internetin taşındığı çeşitli tesisatlar bulunmaktadır. Bu tesisatlar hayatımızı kolaylaştırırken bir anda hayatınızı cehenneme de çevirebilir. Bağcılar su kaçağı tespiti hizmetlerinin tam anlamıyla profesyonel hizmetler olarak tanımlanması mümkün olmaktadır. Firmamız nitelikli bir su kaçağı tespiti hizmetini sizlerle buluşturmaktadır.

Özellikle su tesisatı sorun çıkardığında büyük problem olur. Birde Bağcılarda kırmadan su kaçağı tespiti yapabilen firma bulamasanız. O problemin giderilmesi için duvarlarınızın delinmesi gerekebilir. İşte o zaman bütün evi yeniden döşemeniz de gerekebilir. Bir de çalıştığınız firma oluşan problemi doğru tespit edemezse bütün duvarlarınız kabarabilir parkeleriniz su çekebilir ve özenle döşediğiniz o ev mahvolabilir.

Bizler sizin evleriniz güzel kalsın diye son teknoloji sistemlerle sizlerin yardımına koşuyoruz. Bağcılar kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız evinizin su tesisat arızalarını en az zararla atlatabilmeniz için hizmet veriyor.

Elimizde ki son teknoloji ekipmanlarla evlerinizin su tesisatı arızalarından en az hasarla kurtulmasını sağlıyoruz. Önceden evlerde bir su kaçağı olduğu zaman önce su tesisatının duvardan geçtiği yer tespit edilir, sonra kaçak bulunana kadar tesisat boyunca duvar kırılarak sorun tespit edilmeye çalışılırdı. Günümüzde hala bu yöntemle kaçak bulmaya çalışanlar olsa da bizim gibi kameralarla ya da akustik dinlemeyle kaçağı tespit eden firmalarda bulunmaktadır.

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılarda Su Kaçağı Tespiti İçin Doğru Adres

Firmamız size temiz ve titiz bir çalışma ile sorunlarınızı tespit edeceğinin ve aynı şekilde hassas bir çalışmayla sorunların üstesinden geleceğinin garantisini veriyor. Özellikle bir duvar kırıldığında ortaya çıkacak moloz ve tozun evin her yerine işleyeceğini ve temizlemesinin günler süreceğini bilen firmamız gereken önlemleri alarak geriye size az problem çıkaracak bir ev bırakmak amacıyla hareket etmektedir. Bağcılar su kaçağı tespiti hizmetlerinin tam olarak profesyonel hizmetler olarak tanımlanması mümkün olmaktadır.

İşe başlamadan önce gereken önlemleri alan firmamız iş sırasında da kırma dökme işlemine başlamadan önce tekrar tekrar kontrollerini yaparak hareket etmektedir. Bu tam ve doğru noktaları kırarak ikinci bir kırma dökme işlemi yapılmasının önüne geçmektedir. Bunun için son teknoloji ürünlerle çalışmaktadır. Bağcılarda kameralı su kaçağı tespiti yapan sayılı firmalardan biri olarak termal kamera vasıtasıyla gereken tespiti yapabiliyoruz.

Su tesisatı üstünde kamerayı gezdirerek duvarı kırmaya gerek duymadan kaçağın olduğu noktayı görebiliyoruz. Bağcılarda cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapabilen bir firma olarak bizlerin ellerine korkmadan evlerinizi emanet edebilirsiniz. Kaçağı tespit ettikten sonra mümkün olduğunca küçük bir delik açarak sızdıran boru yamanabilecek durumdaysa bir yamayla sorunun üstesinden geliyoruz. İmkanlarımızı sizin mutluluğunuzun bozulması için seferber ediyoruz.

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri

Eğer evinize gelen su faturasında gereksiz bir yükselme olduğunu düşünüyorsanız ya da suyunuzun akışında bir zayıflama olduğunu hissediyorsanız büyük bir ihtimalle evinizin borularında su kaçağı var demektir. Bağcılarda evde su kaçağı tespiti yapıyoruz. Ama bizden önce siz bazı ufak detaylara dikkat ederek evinizde bir kaçak olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Bu sayede sorunlarınız henüz küçükken üstesinden gelebilirsiniz.

Sularınız kesildiğinde sularınızı hemen açmamanızı da firma olarak tavsiye ediyoruz. Çünkü sular kesildiğinde borularda ki suyun yerini hava alır. Ve sular geri geldiğinde hava dışarı kaçmak isterken oluşan basınç oldukça yüksektir. Bu da boruların çatlamasına sebep olabilir. Firma olarak kaliteli işlerle sizin yanınızda oluyoruz. Ve tesisatınızı koruyoruz. Sizde ufak önlemlerle bize destek olabilirsiniz. Bağcılar su kaçağı tespiti hizmetlerimiz sürekli olarak yenilenmektedir.

Uygun fiyatlı hizmeti son teknoloji donanımlarla sizlerin ayağına getiren firmamız sizlerin tesisat sorunlarıyla ilgilenmek için bağcılarda beklemektedir. Tesisat problemlerinize en doğru çözümleri sunmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerin değer verdiğiniz evleriniz bu sorunlardan en az hasarla çıksın istiyorsanız. Bağcılarda kırmadan su kaçağı tespiti işinde deneyimli, erken tespit ve müdahale edilmezse daha da büyümeye meyilli tesisat sorunlarınıza hızlı çözümler üreten firmamız size kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Kalite standartlarına uygun çalışmalarımız, fiyatlarımız ve hızımız ile her zaman Bağcılar ve civarında hizmetinizdeyiz. Tıkanıklık veya başka tesisat sorunlarınız için 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamızı özel kılan ve sektörde lider konumda tutan sürekli hazır halde ve zamansız olarak çalışma özelliğimizdir. Acil su tesisatçı işlemleri söz konusu olduğunda karşımıza firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri çıkmaktadır.

Firma olarak bizi tercih edenler için şeffaflık ve dürüstlüğümüzden ödün vermeden çalıştığımız için hangi saat aralığında bize ulaşırsanız ulaşın asla farklı fiyatlandırmalar söz konusu olamamaktadır. Firmamız kaliteli bir su tesisatçısı olarak da karşınıza çıkmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışımız, hangi saatte olursa olsun güler yüzlü uzaman kadromuz, çok ama çok ekonomik fiyatlarımız ile her türlü tıkanıklık açımı, tesisat sorunu onarımı, bakımı, yenilenmesi gibi sorunlarınız için bize hemen ulaşabilirsiniz. Sizde firmamızın mutlu müşterilerinden biri olabilirsiniz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Son zamanlarda Sultangazi bölgesinde su kaçağı sorununun beraberinde çok sayıda önemli soruna yol açtığı bilinmektedir. Sultangazi Su Kaçağı Tespiti hizmetlerinin sunuluyor olması, bölgede tam anlamıyla profesyonel bir hizmetin de var olması anlamına gelmektedir. Üstelik Sultangazi bölgesinde su kaçağı sorununun oluşması beraberinde yaşam alanlarında birtakım sorunların da ortaya çıkmasını mümkün kılmaktadır.

Elbette ki su kaçağı sorunu öncelikli olarak binaların kullanım ömrünü azaltmaktadır. Bununla birlikte su kaçağı sorunu hijyen koşullarını da olumsuz olarak etkilemektedir. Dolayısıyla bölgede nitelikli bir şekilde su kaçağı tespiti hizmetinin var olması beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Elbette ki firmamızın bölgede hizmet sunuyor olması, kaliteli bir su kaçağı tespitinin de var olması anlamına gelmektedir.

Sultangazi Su Tesisatçısı olarak ev, ofis, dükkan ve işletme gibi her tesisat döşeli konutlarınız için kesintisiz hizmet vermekteyiz. Kurumsal firmalara göre çok daha uygun ve cep dostu fiyatlar sunmaktayız. Sizinle dostça bir ilişki şeklinde sizi tesisat problemlerinizden kurtarıyoruz. Eğer yaptığımız işten memnun kalmayıp bir sıkıntı içinde bulunursanız, yüz yüze görüşüp bu sorunu kolay bir şekilde çözebiliriz.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Büyük firmalarda olan karşınızda muhatap bulamama gibi sorunlar çekmezsiniz. Apartman dairenizin nezih ve huzurlu ortamını bozmadan Sultangazi Kırmadan su kaçağı tespiti gibi hizmetlerimiz ile duvar ve döşemelere zarar vermeden su kaçağını tespit edebilir buna göre çözüm bulabiliriz. Bizi tercih ederseniz bu konuda sonuna kadar güveninizi boşa çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Sultangazi ilçemizde uzun zamandır hizmet vermekteyiz ve bu sektörde en önde tercih edilen, en çok güvenilen tercih olarak öne çıkıyoruz.

Teknolojik Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Yukarıdaki yazımızda da bahsettiğimiz gibi, duvarlarınızı yıkıp dökmeden yeni gelişen teknolojileri kullanarak bu sorunları tamir etmekteyiz. Sultangazi Kameralı su kaçağı tespiti ile kamera yardımı ile su kaçağını yerini tespit edip kırma, delme ve yıkma gibi işlemler yapmadan sorunun kaynağını buluyor ve çözüyoruz. Bu teknolojik hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz.

Çoğu firmada ve çalışanda bulunmayan bu hizmet evinize gereksiz zarar vermekten bizi kurtarıyor ve gereksiz dağınıklık çıkmıyor. Bu sayede eve tesisatçı çağırmaktan korkmanıza da gerek kalmıyor. Bu şekilde temizlik probleminden de kurtulmuş oluyorsunuz. Sultangazi Su Tesisatçısı olarak işimizin ehli olmakta ve bu sektörde oldukça tecrübeli bir şekilde bulunmaktayız. En yeni teknolojileri kullanıp sizi gereksiz zahmetten de kurtarıyoruz.

Herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı size temenni ederiz. İşimizi uzun süredir yapıyor ve olağan sorunların çıkmasını engellemek için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Sektörde oldukça tecrübeliyiz ve Sultangazi ilçesinde uzun zamandır hizmet vermekteyiz. İlçe sakinleri tarafından tanınıyor ve seviliyoruz. İşimizi hakkıyla yaptığından ve güvenilir bir hizmet verdiğimizden oldukça eminiz. Sultangazi Su Kaçağı Tespiti konusunda hizmet sunan firmamız tam anlamıyla mükemmel bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır.

Yeni gelişen teknolojilerimiz sayesinde evlerinizi, ofislerinizi veya dükkanlarınızın düzenini bozmadan sorunun tespitini yapıyor, tamir ediyor ve size ekonomik, uygun fiyatlı bir ücret çıkarıyoruz. Verdiğiniz ücretin aldığınız hizmete değeceğinden emin olabilirsiniz. Sizi büyük firmaların küçük ilçelerde yaptığı bu gereksiz ücret talebinden kurtarıyoruz. Böylece yaşam alanlarınızın su kaçağı sorunundan kurtulması da mümkün olmaktadır.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri

Sultangazi Su Tesisatçısı olarak Sultangazi ilçesinin kapsadığı her alanda kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sultangazi ilçesinde oturuyorsanız ilçenin en güvenilir ve en pratik Sultangazi Su Tesisatçısı olarak bize her zaman ulaşabilirsiniz. Hizmet vermeye her daim hazırız. Sultangazi Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapabiliyoruz. Sultangazi Su Kaçağı Tespiti hizmetlerinin uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde sunulması beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Daha önceden evinize tesisatçı çağırdıysanız ve gerekli hassasiyeti gösterdiklerini düşünmüyorsanız bu kötü tecrübeyi hafızalarınızdan silip, konutunuza zarar vermeden Sultangazi Evde su kaçağı tespiti yapıyor ve sizi ileride artarak büyüyecek bu dertten anında kurtarıyoruz. Sultangazi Su Tesisatçısı olarak firma ve kurumların gösterdiği ilgi ve alakanın çok daha fazlasını gösteriyor bunu yaparken de maddi olarak sizi zorlamayacak uygun fiyatlı hizmet veriyoruz.

Eğer ilçede oturuyorsanız ve ya ilçede olan bir konutunuz var ise bizi tercih etmekten çekinmeyin. Yakın zamanda karşılaştığınız bir tesisat sorununu hızlı bir şekilde çözmezseniz bu sorun gittikçe daha büyür ve tavanınızı, duvarlarınızı, tesisatınız veya mobilyalarınızı etkileyecek düzeye gelebilir. Sultangazi Su Tesisatçısı olarak ilçenin her yerini avucumuzun içi gibi biliyor ve sorunlarınızı çözmeye hızlı bir şekilde geliyoruz. Her zaman bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede tesisat sorununuz daha da büyüyüp kişisel eşyalarınıza veya evinizin tesisatına zarar vermeden çözülmüş olacaktır.

Firmamız acil su tesisatçısı olarak su kaçağı tespiti ve onarımı işlemini nitelikli bir şekilde sunabilmektedir. Böylece firmamız kaliteli bir su tesisatçısı olarak her zaman nitelikli bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır. Elbette ki firmamız size en yakın tesisatçı olarak uluslar arası kalite standartlarında bir hizmet sunmaktadır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Şişli Su Kaçağı Tespiti

Şişli Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri

Evler, daireler, ofisler insanların yaşamını konforlu hale getirecek tesisatlar ile donatılmıştır. Su tesisatı, içme suyunu getirme, ısınmamız için gerekli olan sıcak suyu daire içinde dolaştırma veya kullandığımız pis suyu tahliye için döşenmiştir. Şişli Su Kaçağı Tespiti hizmetlerinin tam anlamıyla profesyonel bir hizmeti gerekli kıldığı bilinmektedir. Bundan dolayı su kaçağı tespiti hizmetleri söz konusu olduğunda karşımıza firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri çıkmaktadır.

Şişli evde su kaçağı tespiti ile tesisatta meydana gelen ve mekandaki yaşam kalitesini düşüren sorunu kökten çözmektedir. Evlerdeki tesisat sistemindeki sorunların bazıları insanların yanlış kullanımından meydana gelmektedir. Fakat su tesisatı genellikle elde olmayan, yanlış kullanımın etkisinin olmadığı nedenlerden kaynaklanır. Bu dan dolayı su kaçağı tespiti için öncelikli olarak su kaçağının neden kaynaklandığını bilmek önemlidir.

Eve girildiğinde küf veya rutubet kokusu alınıyorsa, duvarlarda veya yerlerde nemlilik varsa, aşağı komşuya su sızmaları oluyorsa gibi durumlarda su kaçağı olduğundan şüphe duyulmalıdır. Su kaçağı hemen tespit edilip çözülürse sorun büyümeden halledilir. İhmal edilirse problem artarak devam eder. Şişli cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapan tesisatçı, size hiçbir tamirat ve tadilat işi meydana getirmeden sorununuzu çözecektir. Eski klasik yöntemlerle kaçak bulan tesisatçılardan mümkün olduğu kadar uzak durmakta fayda vardır.

Şişli Su Kaçağı Tespiti

Klasik yöntemlerle su kaçağı tespiti daha ucuzdur. Fakat kırma ve dökmelerin tamirat masrafı eklendiğinde maliyet daha fazla olmaktadır. Teknolojik cihazlarla yapılan tespit hem daha hızlı hem de daha pratik olmaktadır. Su kaçağının cinsine uygun kullanılan teknolojik cihazlarla tespit hemen yapılır.

Acil Şişli Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı küçük bir sızıntı halinde olsa dahi önemli bir sorundur. Yaşam kalitesini düşürmesinin yanı sıra faturalara da olumsuz olarak yansır. Sızıntı halinde bile su kaçağı olan hanelerin faturalarında artışlar gözlenir. Su kaçağı tespiti işleminin tam anlamıyla profesyonel bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz. Bu kapsamda acil Şişli Su Kaçağı Tespiti hizmetlerinin tam olarak etkili bir şekilde sunulmasını mümkün kılan firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyetini de hedeflemektedir.

Şişli kırmadan su kaçağı tespiti yapılarak sorun kökten çözülür. Yani kaçağın hangi aşamada olduğu değil kaçağın olması sorundur ve çözülmesi gerekir. Su kaçağına neden olan sebepler şunlardır:

 • Binaların eski olması, tesisatta kullanılan su borularının artık eskimiş olmasından dolayı kırılmalar ve çatlaklar oluşur. Çatlaklardan sızıntılar meydana gelir.
 • İnşaat aşamasında ustalar su borularını döşerken hata veya dikkatsizlik yapabiliyorlar. Borular kırık veya çatlak döşendiğinde sızıntı problemi ortaya çıkar.
 • Kullanılan kalitesiz borular ve tesisat sistemi kısa sürede yıpranarak akıntılara ve kaçaklara neden olur.
 • Şebeke suyundaki yoğunluk su borularındaki bazı parçalara zarar veriri. Çatlamalar ve kopmaların olmasıyla birlikte sızıntılar ve kaçaklar meydana gelir.

Kaçalar ve sızıntılar hemen kendini belli etmez. Ama dikkatli olunması durumunda kaçak olduğu anlaşılabilir. Duvarın boyalarında kabarma veya dökülmeler görüşeniz kaçak olduğunu anlarsınız. Küflenmeler, sararmalar ve koku sızıntının en bariz belirtileridir. Sıcak su kaçaklarını kombinin barının devamlı düşmesinden anlamak mümkündür. Şişli Evde su kaçağı tespiti ile sıcak su, temiz su veya atık su kaçağını anında bulup sorunu gidermek mümkün olur.

Şişli Su Kaçağı Tespiti

Şişli Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Eskiden su kaçağı olduğunda ev hanımlarını bir dert alırdı. Çünkü bilirlerdi ki su kaçağının tespit edilmesi için evi inşaat alanına dönecek. Gelişen teknoloji ile birlikte su kaçağını tespit etmek için cihazlar geliştirildi. Bu cihazlarla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Eskiden borunun hangisinde veya neresinde kaçak olduğunu anlayabilmek için zemin döşemeleri kaldırılır, beton veya duvar boydan boya kırılırdı. Bu kırma işleminde sağlam borular dahi olumsuz etkilenirdi. Şişli Su Kaçağı Tespiti hizmetini yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunabilen firmamız, sorunsuz bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır.

Günümüzde Şişli Kameralı su kaçağı tespiti yapılarak kırma ve dökmeye veda edilmiştir. Gerçi günümüzde bile eski yöntemi kullanan tesisatçılar bulunmakta. Kaçağın türüne göre nem ölçer, akustik dinleme, termal kameralar ve pis su kameraları ile tespit kırmadan yapılabilmektedir. Akustik dinleme cihazı, evdeki su tesisatına hafif bir basınç uygular. Uygulanan basınçla birlikte sızıntının olduğu yeri dinleme yapılarak kaçağın olduğu yer bulunur. Demir ve plastik boruların hepsinde akustik dinleme cihazı kesin sonuç vermektedir.

Şişli Su Kaçağı Tespiti

Şişli Su Kaçağı Tespiti

Acil su tesisatçısı hizmetlerini etkili bir şekilde sunabilen firmamız, tam anlamıyla profesyonel bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır. Su tesisatçısı konusunda da etkili bir hizmete imza atan firmamız, bu hizmeti uygun fiyatlı bir şekilde sunabilmektedir. Size en yakın su tesisatçısı söz konusu olduğunda akıllara firmamızın nitelikli hizmetleri gelmektedir. Elbette ki acil tesisatçı hizmetleri konusunda da firmamızın uluslar arası kalite standartlarında bir hizmeti sunduğunu söyleyebiliriz. Böylece firmamız en kaliteli tesisatçı firması olarak etkili bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı sorununun yaşam alanlarında önemli sorunları beraberinde getirmektedir. Zira su kaçağı sorununun varlığı yaşam alanlarının hijyen şartlarını da karşılamasına en büyük engeldir. Yine su kaçağı sorunu binaların kullanım ömrünü de azaltmaktadır. Bundan dolayı Kağıthane bölgesi dahil olmak üzere çok sayıda farklı bölgede su kaçağı sorununun tespit edilmesi önem kazanmaktadır. Kağıthane su kaçağı tespiti konusunda hizmet sunan firmamız, bölgede su kaçağı sorunun kalıcı olarak çözülmesine destek olmaktadır. Bu doğrultuda firmamızın yüzde yüz müşteri memnuniyeti doğrultuda etkili bir hizmeti sunduğunu da söyleyebiliriz.

Yaşanılan modern dünyada evler konforu sağlayacak tesisat sistemleri ile donatılmıştır. Doğal gaz tesisatı, elektrik tesisatı, havalandırma tesisatı ve su tesisatı hayatımızı kolaylaştıran ve konforlu hale getiren tesisat sistemleridir. Birinde yaşanan olumsuzluk hayatımızı etkiler. Su sızıntısı hem yaşam kalitemizi düşürür hem de faturalara yansır.  Kağıthane Kırmadan su kaçağı tespiti yaparak faturaların yükselmesi engellenir, mekandaki konfor yeniden sağlanır.

Eskiden su kaçağı olması büyük bir sorundu. Kaçağın nereden kaynaklandığını bulmak için bütün hat kırılırdı. Su sızdığında beton onu alır ve dağıtır. Dağılma yaşandığından dolayı kaçağın tam olarak nereden kaynaklandığını bulmak zorlaşır. Bundan dolayı klasik yöntemleri kullanan tesisatçılar kaçağı bulmak için kırmayı ve dökmeyi tercih ederler. Aslında bu durum tesisatçı için de zahmetli bir durumdur. Kağıthane Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapan cihazlar çok pahalı olduğundan her tesisatçı alamamaktadır.

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Cihazlar olduğunda kaçak çok kolay ve pratik birkaç işlemle bulunur. Tesisatçının çok duvarı veya zemini kırmasına gerek kalmaz. Kaçak olduğunun belirtileri;

 • Vanalar kapalı olduğu halde sayaç dönmeye devam ediyorsa
 • Duvardaki boyalarda kabarma ve dökülmeler varsa
 • Eve girildiğinde nem ve rutubet kokusu varsa
 • Normalden daha fazla fatura geliyorsa
 • Kombinin barı devamlı düşüyorsa
 • Parkelerde kabarma oluyorsa

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapılır?

Profesyonel cihazlar kullanılarak yapılan su tespiti kırmadan ve dökmeden gerçekleştirilir. Kağıthane Kameralı su kaçağı tespiti noktasal olarak bulur. Demir ve plastik boru olması kameranın tespitini engellemez. Su kaçağı tespitinde kullanılan cihazların hiçbiri gürültü çıkarmaz. Sessiz ve sorunsuz bir şekilde tespit yapılır. Gürültü meydana gelmediğinden dolayı günün her saatinde su kaçağı tespiti yapılır. Kağıthane su kaçağı tespiti hizmetinin adresi konumunda yer alan firmamız, sorunsuz bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır.

Kaçak tespit edildikten sonra çok büyük olmayan tadilatlar yapılır. Örneğin temiz su borularında kaçak varsa önce cihazla yeri tespit edilir. Tespit edilen yerdeki küçük alandaki fayans çıkarılır. O kısımdaki beton kırılarak borunun çatlak olan kısmı kesilir. Yerine maşon takılır. Su kaçağına neden olan sorun halledildikten sonra çimento ile açılan alan kapatılır. Üzerine fayans konularak işlem tamamen sona erdirilir. Temiz su ve sıcak su kaçakları için geçerli olan tamirat kısmı atık suda farklılık arz eder. Atık su kaçaklarının tamiratı biraz daha kapsamlı iş gerektirmektedir.  Pis su kaçağına neden olan boruların değiştirilmesi gerekir.

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti İçin Kullanılan Cihazlar

Su kaçağı tespitinde kullanılacak olan cihazlar farklılık göstermektedir. Su kaçağı tespitinde kullanılan cihazlar ve kullanıldıkları alanlar şöyledir:

 • Akustik dinleme cihazı: Temiz su borularında meydana gelen kaçakların tespitinde kullanılır. Boruya verilen basınçla birlikte kaçağın nerden kaynaklandığını tespit etmek için dinleme yapılır.
 • Kanal veya Boru Görüntüleme kameraları: Atık ve pis su borularındaki sızmayı ve tıkanıklığı tespit için kullanılır. Cihaz boruya bırakılır. Ucundaki kamera borunun içini ekrana yansıtır. Böylece kaçak tespit edilir.
 • Termal kamera: Isıyı temel alan kameralardır. Sıcak su borularında, kalorifer borularındaki kaçakları tespit etmek için termal kameralar kullanılır. Termal kamera suyun sıcaklığını temel alarak yerini tespit eder. Termal kameradan sonra akustik dinleme cihazı da kullanılarak gerekli kontrol yapılır ve tespit netleştirilir.
 • Nem ölçer: Su kaçağının olduğu yerdeki bağıl nem değerini referans alarak kaçağı tespit eden cihazdır. Nem ölçer genellikle tespit yaparken yardımcı cihaz olarak kullanılır. Çok ihtiyaç olmadığında kullanılmaz.

Genellikle insanlar fayans veya parke altında kaçak varsa bulunamayacağını düşünür. Oysaki bu çok yanlış bir düşüncedir. Kağıthane Evde su kaçağı tespiti ile sızıntı ister parke altında olsun isterse fayans altında olsun yeri kolayca tespit edilir. Parke veya fayans altındaki kaçağın öncelikle hangi tesisattan olduğu bulunur. Ondan sonra işlemlere başlanır. Kağıthane su kaçağı tespiti işleminin son derece profesyonel bir hizmeti sunabilmektedir.

Elbette ki su tesisatçısı konusunda etkili bir hizmetin sunulduğu Kağıthane bölgesi, pek çok yönden önemli kazanıma sahiptir. Tesisatçı denildiğinde akıllara firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri gelmektedir. Bununla birlikte firmamız size en yakın tesisatçı olma noktasında da başarılı bir firma olarak tanımlanmaktadır. Acil su tesisatçısı söz konusu olduğunda da akıllara firmamızın nitelikli hizmetleri gelmektedir. Böylece acil tesisatçı hizmetlerinin profesyonel hizmetler olarak tanımlanması mümkün olmaktadır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanları için su her zaman önemli olduğu için su kaçağı sorununun yaşam alanlarında oluşması da kaçınılmazdır. Bu kapsamda Gaziosmanpaşa bölgesinde de su kaçağı tespiti hizmetlerine duyulan ihtiyacın her geçen gün itibariyle artış gösterdiğini söylemek mümkün olmaktadır. Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti hizmetlerini uluslar arası seviyede sunabilen firmamız her geçen gün hizmet kalitesini de arttırmaktadır. Üstelik yeni nesil teknolojileri de kullanma kabiliyetine sahip olan firmamız, kalitesiyle her zaman ön plana çıkmaktadır.

Bir binanın su tesisatı binanın damarları gibidir. Tesisatta oluşan sıkıntılar bazen kısa vadelerde fark edilmeyebilir. Küçük sızıntılar zaman içerisinde kendini belli ederler. Gaziosmanpaşa kırmadan su kaçağı tespiti konusunda sizlere kaliteli hizmetler sunmak için profesyonel ekibimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Böylece son derece pratik bir şekilde su kaçağı tespiti işlemini yapabilmekteyiz.

Binalarda oluşan su kaçakları büyük sıkıntıları beraberinden getiren bir sorundur. Zamanla alt katlara doğru ilerleyen sızıntılar komşularınızın şikâyetleri ile sonuçlanabilir. En önemli sorun ise kaçağın yerinin doğru şekilde tespit edilmesi olarak görülür. Yerini tam olarak tespit edemediğiniz bir su kaçağı sizleri oldukça zorlayacak demektir. Son teknoloji ürünleri kullanarak su kaçaklarının yerine tam olarak tespit ediyor ve nokta atışı çözümler sunuyoruz.

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti

Su kaçaklarının onarılmasındaki zaman kayıplarının da önene geçilmesi açısından doğru tespit çok önemlidir. Kaçağın yerinin tam ve doğru tespit edilmemesi deneme yanılma yöntemini kullanmanızı gerektirecek ve bu yöntemle zamanınız boşa gidecektir. Zamanınızın sizler için ne denli önemli olduğunu biliyor ve buna yönelik çalışmalar yaparak en kısa sürelerde sorunlarınızı gideriyoruz.

İçinden su geçen her türlü borunun sorunları ile ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çok sayıda tesisatçı etik olarak hareket etmediği için sizleri gereksiz işlemler ile oyalayarak gereksiz zaman ve para kaybınıza neden olabilirler. Kötü niyetli kişilerin bu gibi konularda sizlerin iyi niyetinizi kullanmalarına izin vermemelisiniz.

Kaliteli Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Her türlü boru tamiratı, banyo tıkanıklıkları, donmuş olan tesisatların tekrar zarar görmeden açılması işlemleri, klozet değişimi ve klozetle ilgili sorunlarda deneyimli kadromuz ile uygun fiyat aralıklarında hizmet veriyoruz. Gaziosmanpaşa kameralı su kaçağı tespiti işlemlerini yapan ilk firmalar arasında yer aldığımızı belirtirken bu teknoloji sayesinde çok sayıda memnun müşteriye sahip olduğumuzu bilmelisiniz.

Bakım işlemlerinin tamir işlemlerinden daha az zaman ve maliyet getirdiğini unutmamalısınız. Zamanında yaptırmış olduğunuz tesisat bakımlarınız ile büyük sorunlar ile karşılaşma riskleriniz ortadan kaldırılabilmektedir. Tamir işlemleri gibi bakım işlemleri içinde firmamıza güvenebilirsiniz. Tüm tesisat bakımlarınız en mükemmel şekilde yapılarak olası sorunların önceden öngörülmesi sağlanır. Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti söz konusu olduğunda akıllara firmamızın etkili hizmetleri gelmektedir.

Evlerde oluşan kötü kokuların nedenleri arasında su bağlantılarındaki tıkanıklar yer alabilmektedir. Tıkanan su boruları içerisinde zamanla birikmeler meydana gelir ve bu birikmeler koku yapmaya başlar. Koku sorunları ile karşı karşıya gelmeniz durumunda borularınızın tıkanık olup olmadığından emin olmalısınız. Tıkanmış boruların sorunsuz bir biçimde açılması işinde uzman kişilerce kolaylıkla yapılmaktadır.

Uygun Fiyatlı Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Tesisatçılık sektörünün önde gelen firmaları son teknoloji ürünler ile hizmet vermeye başladığından bu yana bu sektörden hizmet alan memnun müşteri sayısı da gittikçe artmaktadır. Gaziosmanpaşa cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında firmamız yapılara zarar vermeden ve kırıp dökmeden hizmet vermenin güzelliğini siz değerli müşterilerine yansıtıyor.

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti

Yeni gelişen teknolojik ürünler vasıtasıyla nokta atışı olarak tespit edilen arızalar hem daha çabuk hem de daha az masraflar ile onarılabilmektedir. Sizlerin ihtiyaç duyması halinde oluşturulan randevu ile evlerinizi ziyaret ediyoruz. Kamera sistemi ile kaçak olan yerin tespitini yaptıktan sonra bu sıkıntının giderilme yollarını sizlere sunuyoruz. Onay vermeniz halinde sıkıntılı su kaçağı yaşanılan yer üzerinde çalışmalar yaparak bu sorunuzun çözümünü yapıyoruz. Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti hizmetlerinin farklı fiyat seçeneğinde sunuluyor olması beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Tüm bina üzerinde çalışmalarımızı sürdürerek evinizin veya ofisinizin tüm tesisat giriş çıkışlarını kontrol ediyor ve tam olarak emin olmadan asla onarım işlemlerine başlamıyoruz.  Net sonuçlar almak, doğru işlemler yapmak için ilk ve ekarte edilemez basamaktır. Bu basamak için son teknolojiyi ve ustalığımızı kullanıyoruz. Gaziosmanpaşa evde su kaçağı tespiti konusunda firmamıza güvenebilir ve doğru sonuçlar almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su tesisatçısı söz konusu olduğunda profesyonel bir hizmet akıllara geliyor. Özellikle acil tesisatçı söz konusu olduğunda alanında uzman olan firmalar devreye giriyor. Elbette ki tesisatçı hizmetlerinin son zamanlarda gelişim gösterdiği biliniyor. Bu kapsamda en yakın tesisatçı bulabilmek her zaman kazanımlı bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik acil su tesisatçısı bulabilmek günümüz itibariye mümkün olmaktadır. Zira firmamız bu alanda etkili bir hizmetin de adresi konumunda yer alan bir firma olarak ön plana çıkmaktadır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti 

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti 

Evlerde temiz su, sıcak su ve pis su boruları döşelidir. Borularda çeşitli nedenlerden dolayı kırılmalar ve çatlamalar olur. Çatlaklardan sızan su mekandaki yaşam kalitesini düşürür. Büyükçekmece bölgesinde su kaçağı tespiti hizmetlerinin tam anlamıyla profesyonel bir şekilde sunulduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Bu kapsamda Büyükçekmece su kaçağı tespiti hizmetlerinin bölgede etkili bir şekilde sunulduğunu söylemem de mümkün oluyor. Böylece Büyükçekmece’de herhangi bir nedenden dolayı su kaçağı sorunu ortaya çıkacak olursa; bu sorunun etkili bir şekilde bertaraf edilmesi de mümkün olmaktadır.

Büyükçekmece Evde su kaçağı tespiti ile sorunun yeri kırmadan ve dökmeden tespit edilir. Yeni cihazları bilmeyenler su kaçağı olduğundan çok tedirgin olurlardı. Çünkü eski klasik yöntemlerde kaçağın yerinin tespit edilmesi için borunun hattı boyunca fayanslar çıkarılır, duvar veya zemin kırılırdı. Konutlar insanlar açısından en önemli yaşam alanlarının başında yer almaktadır. Dolayısıyla konutlardaki su kaçağı sorununun var olması, yaşam kalitesinin de düşmesi anlamına gelmektedir.

Klasik yöntemler yapan tesisatçı için zahmetli ve yorucu olduğu kadar ev sahiplerine de büyük külfet getirir. Hem kırılanların tamirat parası hem de onların temizlenmesi bir zahmet olacaktır. Yeni cihazlar Büyükçekmece Kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Cihazların geneli yurt dışında ithal olduğundan çok pahalıdır. Her tesisatçı alamadığından dolayı hala daha eski klasik yöntemleri kullananlar bulunmaktadır. Eski yöntemleri kullananlardan hizmet almamak sizlerin faydasına olacaktır. Su kaçağına neden olan durumlar şunlardır:

 • Döşenen su borularının yıllar içerisinde yıpranması ve kırılması
 • Boruları döşeme sırasında ustaların yaptıkları hatalardan kaynaklı çatlak ve kırıklar olması
 • Tesisata döşenen malzemelerin kalitesiz olmasından dolayı çok kullanılmamasına rağmen kırılmaların ve çatlamaların oluşması
 • Şehir şebeke suyundaki tazyikten kaynaklanan kırılmalar veya boruları birleştiren maddelerin kopması

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti 

Acil Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Kaçaklar, su borularının geçtiği binanın her yerinde olabilir. Zaten kaçak sadece temiz su borularında meydana gelmeyebilir. Sıcak su, kalorifer ve pis su borularından da kaçak olabilir. Acil bir şekilde su kaçaklarına müdahale etmek beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Bu kapsamda acil Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti hizmetlerinin varlığı beraberinde çok önemli kazanımları da getirmektedir.

Kaçakların oluşmasını tamamen ortadan kaldırmak mümkün olmayabilir. Fakat olabildiğince ertelemek mümkündür. Boruların kaliteli seçilmesi ve inşaat sırasında alanında uzman ustaların boruları döşemesi bir tedbir olabilir. Kaliteli borular uzman eller tarafından döşendiğinde daha geç sorun çıkaracaktır. Sorun fark edildiğinde Büyükçekmece su kaçağı tespiti hizmetlerinden yardım alınarak geç olmadan yeri belirlenerek sorun çözülür.

Su kaçaklarına erken müdahale edilmediğinde alt komşuya sızma başta olmak üzere büyük sorunlara neden olur. Özellikle banyo, tuvalet ve mutfağı kirli su borularında meydana gelen arızalar ihmal edildiğinde sağlık açısından da sıkıntılı durumlara neden olur. Su kaçakları az deyip ihmal edildiğinde ay sonunda gelen fatura ihmalin ne kadar büyük zarara neden olduğu ortaya çıkacaktır. Az gibi görünen kaçaklar faturayı çok kabartacaktır. Sızan su zamanlar duvarları çürütür. Bir iki dakikada çözülecek sorun büyüdüğünde duvarın çürümesi, alt kat komşuya akması ve daha büyük sorunlara neden olur.

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti 

Kırmadan Dökmeden Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Evlerde, villalarda, alışveriş merkezlerinde, ofislerde kısaca insanın yaşadığı her yapıda su tesisatı bulunur. Su borularındaki kırık ve çatlaklardan, boruları birleştiren ekipmanların gevşemesi ve çıkmasından kaynaklı sızıntılar oluşur. Sızıntılar, gelişen teknolojik cihazlar sayesinde hemen tespit edilebilir. Eskiden su kaçağının yerinin tespit edilebilmesi için borunun geçtiği bütün hat kırılırdı. Çünkü beton sızan suyu içine çektiğinden dolayı yayar ve yerini tespit etmek zorlaşır. Gelişmiş cihazlardan; akustik dinleme, nem ölçer, termal kameralar, kanal ve boru görüntüleme kameraları ile su kaçağı bir iki dakikada bulunur. Büyükçekmece su kaçağı tespiti hizmetinin günümüzde kırmadan dökmeden yapılabildiği bilinmektedir.

Cihazların her biri farklı tesisat sorunları için kullanılır. Örneğin termal kameralar, ısıya duyarlıdır. Sıcak suyu algılar ve su sızıntısının nerden olduğunu tespit eder. Akustik dinleme cihazı ise boruya verilen basınçla birlikte sızan suyun sesini algılayarak yeriniş tespit eder. Nem ölçer, yardımcı cihaz olarak kullanılır. Çok ihtiyaç olmadığı zaman kullanılmaz. Kanal ve boru görüntüleme kameraları ise pis su kanallarındaki kaçakları tespit için kullanılır. Pis suyun içine bırakılan kameralar borunun içini olduğu gibi ekrana yansıtır. Böylece kaçağın yeri kolayca tespit edilir. Büyükçekmecek su kaçağı tespiti demir veya plastik boru olması fark etmeksizin her türlü borudaki sızıntıyı kolayca bulur.

Büyükçekmece bölgesinde acil su tesisatçısı gerektiğinde akıllara firmamızın, nitelikli hizmetleri gelmektedir. Bu kapsamda acil tesisatçı söz konusu olduğunda firmamız hem güvenli hem de hızlı bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Su tesisatçısı olarak profesyonel olan personellerimiz, her zaman nitelikli bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır. Böylece firmamız size en yakın tesisatçı firması olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

İnsanların yaşadıkları mekanların daha güvenli ve konforlu olması için çeşitli tesisat sistemleri döşenmektedir. Döşenen tesisat sistemlerinden biri de sudur. Temiz su, sıcak su, kalorifer ve pis su için duvar ve zemin içine borular ve kanallar konulur. Beylikdüzü su kaçağı tespiti hizmetleri konusunda firmamız uluslar arası kalite standartlarını sizlerle buluşturmaktadır. Böylece su kaçağı sorununuzun hem tespiti hem de giderilmesi son derece nitelikli bir şekilde yapılabilmektedir.

Borularda çeşitli nedenlerle kırılmalar ve çatlamalar olur. Bazen boru kırılmaz veya çatlamaz da birleşen yerlerindeki ekipmanlar gevşer veya yerinden çıkar. Nedenler ne olursa olsun yaşam kalitesini düşüren su sızıntıları oluşur. Beylikdüzü Evde su kaçağı tespiti ile yaşam kalitesini düşüren sızıntı çok kısa sürede tespit edilir. Su sızıntısı olduğuna dair belirtiler şunlardır;

 • Su faturasının normalden daha yüksek gelmesi
 • Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacının dönmesi
 • Eve girildiğinde nem ve rutubet kokusunun olması
 • Duvardaki boyalarda kabarma ve dökülmelerin olması
 • Yerde veya duvarda nemlenme, su damlacığı veya sararmaların olması
 • Karoların veya fayansların aralarının sararması

Benzer belirtiler fark edildiğinde geç kalmadan hemen Beylikdüzü su kaçağı tespiti için yardım alınmalıdır. Eskiden su kaçağının tespiti için duvarlar veya beton boru hattı boyunca kırılırdı. Ama şimdi kullanıla cihazlar sayesinde kırmadan ve dökmeden su kaçağının yeri tespit edilir.

7 tesisat

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti İşlemi

Dairelerde, ofislerde, alışveriş merkezlerinden birden fazla su tesisatı vardır. Beylikdüzü Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapmadan önce kaçağın hangi tesisattan olduğu bulunur. Örneğin kombinin barı devamlı düşüyorsa bu kalorifer tesisatında kaçak olduğunu gösterir. Su kaçağının tespitinde kullanılan 4 çeşit gelişmiş cihaz vardır. Cihazlar ve kullanıldıkları alanlar şöyledir:

 • Akustik dinleme cihazı: Temiz su kaçağı tespitinde kullanılan cihazdır. Çok hassastır. Kesin sonuca ulaştıran bir cihaz olduğundan dolayı daha çok kullanılır. Hiçbir kırma ve dökme işlemi yapılmaz. Sadece hatta basınç verilir ve borunun geçtiği hat boyunca cihaz gezdirilir. Kaçağın olduğu yerde sızıntı sesi gelecektir. Böylece cihazı kullanan personel kırmadan kaçağın olduğu yeri tespit etmiş olacak.
 • Termal Kamera: Sıcak su tesisatında kaçak varsa termal kameralar kullanılır. Sıcağa duyarlı olan termal kamera kullanılarak sıcak su borusunun neresinde kaçak olduğu tespit edilir. Normalde sıcak suyun bulunduğu boru takip edildiğinde kırmızı çizgi sabit bir şekilde görünür. Kaçağın olduğu yerde ise kırmızı çizgi kalınlaşır ve dağılır. Kırmızı çizginin kalınlaştığı ve dağıldığı bölge kırılarak sorun giderilir. Diğer bölgelerin kırılmasına gerek kalmaz.
 • Kanal ve Boru görüntüleme kameraları: Pis ve atık su borularındaki kaçakları tespit etmek için kullanılır. Ucunda kamera bulunan cihaz borunun içine salınır. Kameranın görüntülerinin yansıdığı bir ekran vardır. Ekrandan yapılan takiple sorunun nerede olduğu tespit edilir. Bu kameralar ile sadece kaçaklar değil aynı zamanda tıkanıklığa neden olan durumların giderilmesi de mümkündür.
 • Nem ölçer: Kaçağın olduğu yerdeki bağıl nem oranını ölçer. Yaptığı ölçümle diğer cihazların tespitini destekler. Bundan dolayı nem ölçer tek başına kullanılmaz. Diğer cihazlara yardımcı olarak kullanılır.

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Fiyatı

Su kaçağı olduğunda herkesin merak ettiği birkaç soru vardır? Su kaçağının tespit edilmesi ve tamir edilmesi ne kadara mal olur? Sorunun giderilmesinde evimde inşaat olur mu? Şayet Beylikdüzü  su kaçağı tespiti ile sızıntı belirlenmezse evde inşaat olur. Ama teknik cihazlar kullanıldığında kırma ve dökme olmayacağından zahmetli durumlar oluşmayacaktır.

Cihazlarla kaçağın yeri belirlenince sadece o kısımdaki fayans çıkarılır. Küçük bir yer açılır. Borunun kırık veya çatlak kısmı çıkarılarak yerine maşon takılarak sorun halledilir. Elbette ki Beylikdüzü su kaçağı tespiti fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenek çıkmaktadır. Bundan dolayı su kaçağı tespiti işlemi için hem profesyonel hem de uygun fiyatlı bir firmayla anlaşmak önem kazanmaktadır.  Bunun için yapacağınız kısa bir araştırma beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Şayet sorun pis su hattında ise boruların çıkarılması ve değiştirilmesi gerekebilir. Bundan dolayı yapılacak işlemler için net ve tek fiyat vermek mümkün değildir. Fiyatlandırmayı gelen ekipler belirleyecektir. Yapılacak işlemlerin yoğunluğuna ve kullanılan malzemeye göre en uygun fiyat verilecektir. Beylikdüzü su kaçağı tespiti fiyatları konusunda oldukça avantajlı seçenekler sunabilen firmamız, bu hizmeti uygun fiyatlı bir şekilde sunabilmektedir.

Beylikdüzü su kaçağı tespiti olarak ön plana çıkan firmamız tam anlamıyla mükemmel bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır. Üstelik tesisatçı hizmetlerinin profesyonel bir şekilde sunulmasını mümkün kılan firmamız, tam anlamıyla mükemmel bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır. Size en yakın tesisatçı olan firmamız, bu hizmeti uygun fiyat aralığında sunabilmektedir. Özellikle acil su tesisatçısı olarak ön plana çıkan firmamız, bu hizmeti uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde sunmaktadır. Böylece acil tesisatçı bulmak istediğinizde firmamızın nitelikli hizmetleriyle tanışmanız mümkün olacaktır.

İnsanların yaşadıkları mekanların daha güvenli ve konforlu olması için çeşitli tesisat sistemleri döşenmektedir. Döşenen tesisat sistemlerinden biri de sudur. Temiz su, sıcak su, kalorifer ve pis su için duvar ve zemin içine borular ve kanallar konulur. Beylikdüzü su kaçağı tespiti hizmetleri konusunda firmamız uluslar arası kalite standartlarını sizlerle buluşturmaktadır. Böylece su kaçağı sorununuzun hem tespiti hem de giderilmesi son derece nitelikli bir şekilde yapılabilmektedir.

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Borularda çeşitli nedenlerle kırılmalar ve çatlamalar olur. Bazen boru kırılmaz veya çatlamaz da birleşen yerlerindeki ekipmanlar gevşer veya yerinden çıkar. Nedenler ne olursa olsun yaşam kalitesini düşüren su sızıntıları oluşur. Beylikdüzü su kaçağı tespiti ile yaşam kalitesini düşüren sızıntı çok kısa sürede tespit edilir. Su sızıntısı olduğuna dair belirtiler şunlardır;
• Su faturasının normalden daha yüksek gelmesi
• Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacının dönmesi
• Eve girildiğinde nem ve rutubet kokusunun olması
• Duvardaki boyalarda kabarma ve dökülmelerin olması
• Yerde veya duvarda nemlenme, su damlacığı veya sararmaların olması
• Karoların veya fayansların aralarının sararması
Benzer belirtiler fark edildiğinde geç kalmadan hemen Beylikdüzü Kırmadan su kaçağı tespiti için yardım alınmalıdır. Eskiden su kaçağının tespiti için duvarlar veya beton boru hattı boyunca kırılırdı. Ama şimdi kullanıla cihazlar sayesinde kırmadan ve dökmeden su kaçağının yeri tespit edilir.

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti İşleminde Kullanılan Gelişmiş Cihazlar

Dairelerde, ofislerde, alışveriş merkezlerinden birden fazla su tesisatı vardır. Beylikdüzü Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapmadan önce kaçağın hangi tesisattan olduğu bulunur. Örneğin kombinin barı devamlı düşüyorsa bu kalorifer tesisatında kaçak olduğunu gösterir. Su kaçağının tespitinde kullanılan 4 çeşit gelişmiş cihaz vardır. Cihazlar ve kullanıldıkları alanlar şöyledir:
• Akustik dinleme cihazı: Temiz su kaçağı tespitinde kullanılan cihazdır. Çok hassastır. Kesin sonuca ulaştıran bir cihaz olduğundan dolayı daha çok kullanılır. Hiçbir kırma ve dökme işlemi yapılmaz. Sadece hatta basınç verilir ve borunun geçtiği hat boyunca cihaz gezdirilir. Kaçağın olduğu yerde sızıntı sesi gelecektir. Böylece cihazı kullanan personel kırmadan kaçağın olduğu yeri tespit etmiş olacak.
• Termal Kamera: Sıcak su tesisatında kaçak varsa termal kameralar kullanılır. Sıcağa duyarlı olan termal kamera kullanılarak sıcak su borusunun neresinde kaçak olduğu tespit edilir. Normalde sıcak suyun bulunduğu boru takip edildiğinde kırmızı çizgi sabit bir şekilde görünür. Kaçağın olduğu yerde ise kırmızı çizgi kalınlaşır ve dağılır. Kırmızı çizginin kalınlaştığı ve dağıldığı bölge kırılarak sorun giderilir. Diğer bölgelerin kırılmasına gerek kalmaz.
• Kanal ve Boru görüntüleme kameraları: Pis ve atık su borularındaki kaçakları tespit etmek için kullanılır. Ucunda kamera bulunan cihaz borunun içine salınır. Kameranın görüntülerinin yansıdığı bir ekran vardır. Ekrandan yapılan takiple sorunun nerde olduğu tespit edilir. Bu kameralar ile sadece kaçaklar değil aynı zamanda tıkanıklığa neden olan durumların giderilmesi de mümkündür.
• Nem ölçer: Kaçağın olduğu yerdeki bağıl nem oranını ölçer. Yaptığı ölçümle diğer cihazların tespitini destekler. Bundan dolayı nem ölçer tek başına kullanılmaz. Diğer cihazlara yardımcı olarak kullanılır.

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Fiyatı

Su kaçağı olduğunda herkesin merak ettiği birkaç soru vardır? Su kaçağının tespit edilmesi ve tamir edilmesi ne kadara mal olur? Sorunun giderilmesinde evimde inşaat olur mu? Şayet Beylikdüzü Kameralı su kaçağı tespiti ile sızıntı belirlenmezse evde inşaat olur. Ama teknik cihazlar kullanıldığında kırma ve dökme olmayacağından zahmetli durumlar oluşmayacaktır.

Cihazlarla kaçağın yeri belirlenince sadece o kısımdaki fayans çıkarılır. Küçük bir yer açılır. Borunun kırık veya çatlak kısmı çıkarılarak yerine maşon takılarak sorun halledilir. Elbette ki Beylikdüzü su tespiti fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenek çıkmaktadır. Bundan dolayı su kaçağı tespiti işlemi için hem profesyonel hem de uygun fiyatlı bir firmayla anlaşmak önem kazanmaktadır.  Bunun için yapacağınız kısa bir araştırma beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Şayet sorun pis su hattında ise boruların çıkarılması ve değiştirilmesi gerekebilir. Bundan dolayı yapılacak işlemler için net ve tek fiyat vermek mümkün değildir. Fiyatlandırmayı gelen ekipler belirleyecektir. Yapılacak işlemlerin yoğunluğuna ve kullanılan malzemeye göre en uygun fiyat verilecektir. Beylikdüzü su kaçağı tespiti fiyatları konusunda oldukça avantajlı seçenekler sunabilen firmamız, bu hizmeti uygun fiyatlı bir şekilde sunabilmektedir.
Beylikdüzü su tesisatçısı olarak ön plana çıkan firmamız tam anlamıyla mükemmel bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır.

Üstelik tesisatçı hizmetlerinin profesyonel bir şekilde sunulmasını mümkün kılan firmamız, tam anlamıyla mükemmel bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır. Size en yakın tesisatçı olan firmamız, bu hizmeti uygun fiyat aralığında sunabilmektedir. Özellikle acil su tesisatçısı olarak ön plana çıkan firmamız, bu hizmeti uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde sunmaktadır. Böylece acil tesisatçı bulmak istediğinizde firmamızın nitelikli hizmetleriyle tanışmanız mümkün olacaktır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ve Acil Su Tesisatçısı

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti 

Su hayatın devamı için gerekli olan ve vazgeçemediğimiz yaşam kaynağımızdır. Sadece içmek için değil, günlük hayat içerisinde de kullanılan su, yapıların su tesisatı sistemi ile temin edilmektedir. Haliyle tesisatlarda oluşabilecek en küçük aksaklık, kişilerin hayatlarının zorlaşmasına neden olabilmektedir. Bahçelievler su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmaların yoğun bulunduğu bir semttir. Firmamız ise sunduğu güvenceli hizmeti ile diğer firmalardan ayrı bir yerdedir.

Bina içerisine gelen temiz çeşme sularını kimi zaman içer, kimi zaman ise yıkanmak ya da çamaşırlarımızı yıkamak için kullanırız. Her iki halde de su, borular yardımıyla bize gelir ve atık su boruları ile kanalizasyona ulaşır. Ancak, bu borularda oluşabilecek çatlama ya da kırıklar, pis ve temiz suların sızıntı yapmasına neden olmaktadır.  Bu da yaşam alanlarında birtakım sorunların ortaya çıkmasını mümkün kılmaktadır.

Elbette ki günümüz koşullarında su kaçağı tespiti hizmetlerinin sunuluyor olması beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Özellikle Bahçelievler gibi bölgelerde bu hizmetin sorunsuz olarak sunulduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Zira bölgede firmamız, Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti konusunda uluslar arası bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır. Böylece tam anlamıyla sorunsuz ve nitelikli bir şekilde su kaçağı tespiti işleminin yapılması da mümkün olmaktadır.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz

Evlerimiz, bizlerin yaşama alanlarımızdır. Dış dünyadan koruyan bu yapılarda bulunan tesisatların sağlam olması, yaşantımızın rahatlığı için gereklidir. Özellikle pis su tesisatında oluşabilecek hasarlar nedeniyle, sarı lekeler ve pis kokular oluşabilmektedir. Hatta gider borusundan sızan sular taşmalara ve evdeki bulaşık ve çamaşır makinesinin bozulmasına neden olabilmektedir. Bu da kişiler için maddi külfet demektir. Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkmaktadır. Zira günümüz koşullarında kameralı su kaçağı tespiti gibi çok sayıda farklı yöntemden söz etmek mümkün olmaktadır.

Bunun yanında, sızan suların duvarlarda yarattığı nem ve oluşan küf ise insan sağlığını çok fazla olumsuz etkileyebilmektedir. Sadece çirkin görüntü olarak kalmayıp, sağlık için telafisi imkansız hasarlara da neden olabilir. Bu nedenle arızanın en kısa zamanda tespiti ve tamiri şarttır.  Bunun için son yıllarda kamera ile tespit yapılmaktadır. Firmamız; Bahçelievler kameralı su kaçağı tespiti yapan firmalar denince ilk akla gelen firmadır.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ve Acil Su Tesisatçısı

Kaliteli Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Temiz ve pis su gider boruları için genel olarak plastik olanları tercih edilmektedir. Ekonomik olması ve birleşiminin kolay olması plastik boruların kullanımını çoğaltmaktadır. Hem temiz su hem de pis su tesisatlarında zaman zaman arızalar meydana gelebilmektedir. Temiz su tesisatının arıza sebebi genel olarak işçilikte yapılan hatalar ve malzemelerin kalitesizliğidir.

Pis su gider borularının arıza sebebi ise yanlış kullanılan kimyasallardır. Ayrıca, demirlerin zamanla çürümesi ve kalitesiz malzeme de su tesisatı arızasına sebep olan diğer etkenlerdir. Kaliteli bir yaşam için su tesisatının önemi büyüktür. Günlük hayat için gerekli olan lavabo, mutfak ve banyo gibi giderlerin tıkanması, büyük sorunlara neden olabilmektedir. Bunun için Bahçelievler cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmalar tercih edilmektedir.

Günümüz şartlarında nitelikli bir şekilde hizmet sunabilen firmamız, en yeni teknolojilerin kullanılması noktasında da etkili bir hizmetin adresi konumundadır. Böylece Bahçelievler başta olmak üzer çok sayıda farklı bölgede firmamız sorunsuz bir su kaçağı tespiti hizmeti sunabilmektedir. Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde sunuluyor olması elbette ki beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ve Acil Su Tesisatçısı

Güvenli Su Tesisatı İçin Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Tesisatın güvenli olması, günlük hayatın sağlıklı bir şekilde idamesi için gereklidir. Öncelikle kişiler,  bazı ipuçları ile su tesisatında sıkıntı olup olmadığını anlayabilmektedir. Pis suların aktığı gider borularında oluşan çatlaklar, suların sızmasına neden olmakta bu da, bulunduğu yerde pis kokuların yayılmasını sağlamaktadır.

Tavan ve duvarda bulunan sarı lekeler, küflenmeler ve boyaların yer yer dökülmesinin yanında fayans aralarında görülen su sızıntıları, su tesisatında bulunan kaçakların göstergesidir. Ancak kaçağın nerede olduğu ve anlık olarak tamir edilip edilmeyeceği, ancak cihazla yapılan tespitle anlaşılmaktadır. Halen bir çok firma tespiti yapabilmek için boruları kırma yoluna gitmekte, bu da müşteriye ekstra bir maliyet yüklemektedir.

Oysa Bahçelievler kırmadan su kaçağı tespiti yapan sayılı firmalar arasında olan firmamız, su tesisatında bulunan kaçakları borulara zarar vermeden bulmakta ve küçük arızaları yerinde tamir edebilmektedir. Böylece firmamız, ikinci bir ücrete gerek kalmadan, hem tespit yaparak hem de tadilatını gerçekleştirmektedir. Firmamız, en son teknolojilerden faydalanarak, su tesisatı tespit ve tamiri konusunda sunduğu kaliteli hizmetiyle tercih sebebidir.

Günümüz koşullarında Bahçelievler’in su kaçağı tespiti noktasında son derece önemli kazanımlara sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü bölgede hizmet sunan firmamız tam anlamıyla profesyonel bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır. Böylece bölgede var olan su kaçağı sorunlarına anında müdahale ederek, bu sorunun kalıcı olarak üstesinden gelmek mümkün olmaktadır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti ve su kaçağının giderilmesi bireyler için oldukça sıkıntılıdır. Özellikle tesisat konusunda uzman olan Bakırköy su kaçağı tespiti konusunda oldukça profesyonel hizmet vermektedir. Evinizde bulunan her türlü tesisat sorununa firmamız ile anında Çözüm bulabilirsiniz. Su kaçağı uzman tesisat ekibimiz ile uzman bir şekilde yapılacaktır.

Bakırköy bölgesinde hizmet veren firmamız bu bölgede herkese uzman bir hizmet sunacaktır. Her türlü su kaçağı durumlarınız kolay bir şekilde yapılacaktır. Su kaçağı hakkında şüpheniz var ise, firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız belirlenen alanlar için kısa sürede kaçak tespiti yapacaktır. Su kaçağı tespiti sayesinde alanlarınız kırılmadan çözülecek.

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri

Son zamanlarda su kaçağı tespitleri özel cihazlar ile kolaylıkla yapılmaktadır. Kameralı su kaçağı ile su kaçağı bulunan alanlar daha kolay tespit edilecektir. Sizlerde kamera ile Bakırköy su kaçağı tespiti ile alanlarınız için uzman bir hizmet alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren firmamız kırmadan ve dökmeden kısa sürede sizlere hizmet verecektir.

Termal kamera sistemi sayesinde, bölgenizde bulunan su tespitleri kolaylıkla hallolacaktır. Kanalınızda yer alan kaçaklar özel bir görüntüleme sistemi ile kolaylıkla su tespiti yapılmaktadır. Kameralı sistemler sayesinde, borularınız içinde bulunan kaçaklar hızlı bir şekilde hallolacaktır. Dilediğiniz her zaman hızlıca bulunan su kaçağı tespiti yapılacaktır. Yaşam alanlarında su kaçağı sorunun bertaraf edilmesinde etkili olan firmamız, bu sorunun kırmadan dökmeden ortadan kaldırılmasını mümkün kılmaktadır.

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy bölgesi pek çok farklı hizmetin kaliteli bir şekilde sunulduğu bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda Bakırköy’ün tam anlamıyla su kaçağı tespiti konusunda da mükemmel bir hizmetin adresi konumunda yer aldığını söylemek mümkün olmaktadır. Tam da bu noktada su kaçağı tespiti konusunda Bakırköy’de hizmet sunan firmamız, uluslar arası kalite standartlarında bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Cihazla Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Tesisat konusunda her türlü ihtiyaçlarınız için Bakırköy cihazla kırmadan su kaçağı tespiti hizmetini tercih edebilirsiniz. Cihazla yapılan tespitler ile alanlarınız kolaylıkla, su kaçağı konusunda hizmet alabilirsiniz. Cihazla yapılan tespitler en özel mekanizmalar ile kolaylıkla yapılacaktır. Cihazlar özel teknolojiye uygun uzman cihazlar olarak hizmet vermektedir.

En özel cihazlar uygun fiyat seçenekleri ile sizlere en özel hizmeti sunacaktır. Noktasal yöntemleri kullanarak, su tesisatı sizlere sunulacaktır. Noktasal yöntem ile nokta kadar bir alan açılıp, su kaçağı kolaylıkla tespit edilecektir. Her türlü zorlu kaçak konusu uzmanlarımız ile profesyonel olarak sunulacaktır.

Günümüz itibariyle su kaçağı tespiti için çok sayıda farklı tekniğin kullanıldığını söylemek mümkün olmaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesi beraberinde çok önemli kazanımları da getirmiş durumdadır. Mesela su kaçağı tespitinde kameralı sistemlerin kullanılıyor olması beraberinde çok önemli kazanımları da getirmektedir. Üstelik kameralı sistemler sayesinde binada herhangi bir şekilde kırma dökme olmadan su kaçağının tespit edilmesi de mümkün olmaktadır. Böylece son derece konforlu bir şekilde su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Elbette ki su kaçağı sorununun varlığı beraberinde çok sayıda önemli sorunu da getirmektedir. Öncelikli olarak su kaçağı sorunu binaların kullanım ömrünü azaltmaktadır. Bu sorunun varlığı binalarda hasara da neden olmaktadır. Ayrıca su kaçağı sorunun mevcut olması yaşam alanlarının hijyen şartlarını karşılaması noktasında da önemli sorunları beraberinde getirmektedir. Yine su kaçağı sorunun var olması maddi anlamda önemli kayıpların da var olmasını mümkün kılmaktadır.

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Evde Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Evinizde yer alan birçok su kaçağı tespiti firmamız ile yapılacaktır. Profesyonel hizmet sunan evde Bakırköy Su Kaçağı Tespiti sizlere kolaylık sağlayacaktır. Özel dinleme cihazları sayesinde evinizde bulunan su kaçakları kolaylıkla halledilecektir. Kanal ve boru üzerinde yer alan kaçaklar özel kamera sistemleri ile kolaylıkla tespit edilecektir. Termal kamera sistemleri sayesinde uzman bir şekilde kaçakçılarınız tespit edilecektir.

Nem ölçen aletler sayesinde, nem değerleri kolaylıkla ölçülecektir. Evinizin her alanında su tespiti kolay olarak yapılabilir. Dairenizde veya binanızda yer alan tüm kaçaklar kolaylıkla çözülür. Evinizde bulunan su kaçağı tespiti için firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz. Özellikle kalorifer kaçakları uzman kadromuz ile kolaylıkla yapılacaktır. Yerde bulunan su kaçakları da kolaylıkla tespit edilebilir.

Bakırköy bölgesinde uzman bir hizmet veren, firmamız oldukça popülerdir. Kırma, dökme ve sıkıntılı işlemler olmadan tüm alanlarınız kolaylıkla tespit edilecektir. Bakırköy bölgesinde hizmet veren firmamız en özel hizmetleri ile herkesin ilk sırada tercihi olmayı başarmıştır. Su kaçağı sonrası eviniz için tadilat olmaz. Genellikle küçük noktalar tadilat edilebilir. Bu da sizleri asla sıkıntıya sokmayacaktır.

Uzman ekipleri sunan Evde Bakırköy Su Kaçağı Tespiti sizleri her zaman rahatlatacak. Bütün su kaçağı tespitleri sizlere her zaman kolaylık sağlayacaktır. Dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde su kaçağı firmamızı tespit edebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz. Yıllardır alanında oldukça profesyonel olan firmamız ile kolay bir çözüm yöntemi bulacaksınız.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
su kaçağı tespiti fiyatları

Su Kaçağı Tespit Fiyatları Ne Kadardır?

Genel olarak su kaçağı tespiti fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyat seçeneklerinin çıkıyor olması gayet olağan bir durumdur. Zira bu alanda hizmet sunan firmaların sayısı her geçen gün ciddi oranda bir artış göstermektedir.

Su kaçağı; su tesisatı borularından bir başka deyişle gider borularında meydana gelen herhangi bir hasar nedeniyle, gider hatlarından akan suyun boruda bulunan kırık ya da çatlaklardan dışarıya sızması anlamına gelmektedir. Su sızıntısı çok az bile olsa, tamiri yapılmadığı takdirde hem kullanıcısına hem de bir alt kattaki daireye büyük hasarlar verebilir.

Su kaçağının bir çok nedeni vardır. Bunlar;

 • Eski binalardaki su tesisatlarının zamanla deformasyona uğrayıp, dayanıklılığını yitirmesi,
 • Tesisatın ilk yapımında, ucuzluğuna aldanılarak kalitesiz ve dayanıksız boru kullanımı,
 • Demirden yapılan gider borularının zamanla çürümesi,
 • Tesisatı yapan ustadan kaynaklı hatalar ve
 • Tesisata gelen yüksek basınç sebebiyle borunun herhangi bir yerinde sızıntı oluşmasıdır.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su sızıntısının oluştuğu alanların gözlemlenmesi ile, kaçak olduğu çok kolay anlaşılabilir. Bunlar;

 • Fayansların arasından, seramik arasından ya da beton altından su sızıntısı olması,
 • Duvarlarda ya da tavanda meydana gelen sararma ve küf durumu,
 • Duvarlardaki boyanın kabarması, dökülmesi,
 • Banyo ve tuvaletin yerlerin ıslak olmasıdır.

Bu tarz görüntülerin oluşması, su tesisat borusunun herhangi bir yerinde oluşan kaçağın belirtisidir. İleride çok daha büyük maddi sıkıntı yaşanmaması için, en uygun su kaçağı tespit fiyatları araştırılmalı ve en kısa zamanda tamiri yoluna gidilmelidir.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? Fiyatları Nedir?

Su tesisatlarının günlük yaşantımızdaki yeri çok önemlidir.  Modern dünyada hijyen için en önemli etkenlerden biri, tesisatın sağlıklı bir şekilde çalışmasıdır. Su tesisatında oluşabilecek herhangi bir arıza tespit edilip tamir edilmediği takdirde, hem maddi hem de manevi olarak kişilerin büyük sıkıntılar yaşamasına neden olabilir. Bunun için, herhangi bir sızıntı sezildiği anda, kaçağın nedeni tespit edilmelidir.

su kaçağı2 tesisat

Önceleri hasar durumunda su kaçağının sebebini bulmak için duvarlar ya da fayansların yıkılması gerekirdi. Haliyle, bu da kişiler için büyük sorunlar demekti. Zamanla, teknolojinin gelişmesi ile bu durum çok daha kolay hale gelmiştir. Çünkü su kaçağının neden kaynaklandığını tespit eden cihazlar ortaya çıkmıştır. Fayans ya da duvarın yıkılmasına gerek kalmadan tespit eden bu cihazlar sayesinde, hayat daha kolaylaşmıştır. Haliyle bu durumla karşı karşılaşıldığı anda ilk akla gelen soru;  su kaçağı tespit fiyatları olmaktadır.

Su Kaçağı Tespit Cihazlarının Özellikleri Nelerdir?

Su kaçağı tespit cihazları; kaçağın oluştuğu alana göre belirlenmektedir. Büyük su tesisatı olan şebekelerdeki kaçakları belirlemek için kullanılan cihazlar, oldukça gelişmiş ve dijital yapıdadır. Şebekeden kaynaklı arızanın tespiti için,  oldukça işlevsel cihazlardır. Evler için ise, mutfak, banyo, tuvalet gibi su tesisatının yoğun olarak kullanıldığı yerlerdeki sorunları en kolay şekilde belirleyen cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlar ile su kaçağı tespiti fiyatları, en minimum düzeyde olmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti İçin Kullanılan Cihazlar

Tüm su kaçağı için kullanılan tespit cihazlarında aranılan özellikler ise; ses kontrolü ile kaçak tespiti yapabilme olanağı, bunun için dijital teknoloji ile ses kalitesinin yüksek olması, gürültülü ortamda yapılan çalışmada ses ayırma özelliği, aydınlatma sisteminin yüksek pil enerjili olması, sağlam yapısı ve kolay taşınabilir olması olarak sıralanabilmektedir. Bu özelliklere sahip cihazlar ile kaçak tespit ve tamiri çok daha kolay yapılmakta ve su kaçağı tespit fiyatları ise çok daha uygun hale gelmektedir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
su kaçağı neden oluşur

Su Kaçağı Nedir ve Neden Oluşur?

Uzun yıllar boyunca kullanıldığı için su tesisatı ya da su borularında yıpranmaya bağlı olarak kırılma, aşınma, çatlama gibi sebepler ile su sızıntıları meydana gelebilir. Bu sızıntılara su kaçağı adı verilir. Su kaçağının oluştuğu boruların cinsine göre farklı adlandırmaları vardır. Eğer su sızıntısı temiz su borularından geliyorsa temiz su kaçağı; kirli su borularından su sızıntısı oluyor ise kirli su kaçağı adını alır. Elbette ki su kaçağı neden oluşur? Sorusunun yanıtı sıklıkla merak edilmektedir. Zira su kaçağı sorununun bulunuyor olması yaşam alanları için ciddi bir risktir.

İster temiz su kaçağı ister kirli su kaçağı olsun her ikisi de can sıkıcı sonuçlar ortaya çıkarır ve ikisi de acil onarım ister. Su kaçağı, zamana bağlı yıpranmalar sonucu ortaya çıkabilse de anlık darbeler sonucu oluşan hasarlar dolayısıyla da kaçak meydana gelebilir. Tabi ki bina yaşı çok büyükse ya da su tesisatı çok eskimişse bu gibi durumlarda da kaçak sorunu yaşamanız oldukça doğaldır.

Su sızıntısının oluşumunda bir diğer önemli faktör ise profesyonel olmayan tesisatçılara, su tesisatınızı emanet etmenizden kaynaklanır. İşini gerektirdiği şekilde yapmayan ya da yapamayan ustalar, tamiratı dikkatli bir şekilde gerçekleştirmediği için daha büyük sorunlarla karşılaşmanız kaçınılmaz sonuçtur. Bu açılardan bakıldığı zaman firmamız su kaçağı önleme ve onarma konusunda oldukça başarılı bir firmadır. Firmamızın sunduğu su tesisat hizmetleriyle su kaçağı, su sızıntısı gibi sorunlarınız tamamen ortadan kalkacak.

su kaçağı nedir2 tesisat

Sizin Yapabileceğiniz Su Kaçağı Tespiti İçin İpuçları

Bazı belirtilere dikkat ederek evinizde ya da binanızda su kaçağı olup olmadığını rahatlıkla anlarsınız. Mesela bir binanın su tesisatında sızıntı varsa duvarları kabarır; ıslak kalan bölümlerdeki odalarda bulunan eşyalar rutubet koka, küflenir. Su kaçağı olan binalarda su saati kapatıldığı halde, sayaç dönmeye devam eder. Eğer fayanslarda ya da musluk dibinde su sızıntıları görüyorsunuz orada da su kaçağı olma ihtimali çok yüksektir.

Maddi açıdan su sızıntısının su faturalarınızı şişirmesi haricinde su kaçağı olan ve nem alan bir odada yaşamak, eklem ve kas ağrıları, romatizma, kronik bronşit rahatsızlığı, astım gibi hastalıklara da yol açabilir. Bu yüzden binanızda su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız derhal onarımını yaptırmalısınız. Firmamızın kaliteli tesisat hizmetleriyle hiçbir evde su sızıntısı sorunu kalmayacak. Firmamız su kaçağı neden oluşur? Sorusuna net çözümler ortaya koyabilecek bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Bundan dolayı firmamız sorunsuz ve kaliteli bir su kaçağı tespitinin ve onarımının adresi konumunda yer almaktadır.

Birden Fazla Su kaçağı Olursa Ne Yapılır?

Su kaçağı tek başına ya da birden fazla olsun her durumda sağlığa zararlı ve can sıkıcı bir durumdur. Eğer binanızda birden fazla su kaçağı olursa endişelenmenize gerek yok. Bu gibi durumlarda da tespit edildikten sonra sadece evin bir bölümünde tadilat yapılır. Diyelim ki binanızda 3 adet su kaçağı yaratan hasar tespit edildi. Sadece hasar bulunan bölgeler tamir edilir, geri kalan sağlam tesisatınıza herhangi bir zarar verilmez. Eğer hasar yakın yerlerde meydana geldiyse sadece bir bölge kırılarak da sorun halledilebilir.

Su kaçağı tespiti ve onarımı firması olarak son teknolojik cihazlarla sizlere en kaliteli ve kolay olan hizmeti sunarız. Bütün bu bilgiler ışığında firmamızın su kaçağı neden oluşur sorusuna nitelikli bir şekilde yanıt vererek, tam anlamıyla profesyonel düzeyde etkili bir hizmete imzasını attığını söyleyebiliriz. bu durum da elbette ki yaşam alanlarının konforlu olması noktasında çok önemli avantajları da beraberinde getirecektir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Su, yaşamın merkezinde yer alan temel bir ihtiyaçtır. Elimizi yıkamaktan temizlik yapmaya kadar pek çok şeyde su kullanılmaktadır. Zaman zamanda su tesisatlarında problemler yaşanmaktadır. Bu problemlerin içinde su kaçağı büyük bir sorun olmaktadır. Genellik ile eski binalarda ve su tesisatının iyi bir şekilde döşenmediği binalarda karşılaşılmaktadır. Bu nedenlerin yanında yüksek bir basınç ile su gelmesi sonucunda boruların patlaması ya da çatlaması da yer almaktadır. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti hizmetinin yapılabiliyor olması, beraberinde çok önemli kazanımları da getiriyor.

Su kaçağında en dikkat çeken özellik ise çoğunluk ile fark edilmemesidir. Büyük ya da küçük çeşitli boyutlarda görülebilmektedir.  En net görülen etkileri ise duvarın ıslanması, tavanın ıslanması, kaynağı belli olmayan rutubet kokularıdır. Günümüz itibariyle su kaçağı tespiti işlemlerinin çok daha profesyonel bir şekilde yapılabildiği biliniyor. Bundan dolayı kanal açma işlemlerinin sonrasında herhangi bir moloz kalıntısından da söz edilmiyor.

Böylece yaşam alanlarının su kaçağından kurtulmak noktasında pratik bir olanağa kavuşması da mümkün oluyor. Su kaçağının tespit edilmesi eskiden çok kolay değil. İlk önce fayansların kırılması ve daha sonra kaçağın nerede olduğunu belirlenmekteydi. Bazen kaçak bulunana kadar çok yerde kırılabilmekteydi. Daha sonrada kırılan yerlerin yeniden yaptırılması gerekiyordu. Hem zor hem de maliyetli olmaktaydı. Gelişen teknoloji ile bugünler geride kaldı.

kırmadan2 tesisat

Alanında uzman ekibimiz ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Teknik alt yapımız ve sahip olduğumuz tecrübemiz ile büyük küçük fark etmeksizin kaçakları tespit etmekteyiz. Böylelikle en ufak bir fayans bile kırılmadan kaçağın olduğu bölgeye gerekli işlemler yapılarak sorun çözülmektedir.

Eski yöntemlerde küçük su kaçaklarını belirlemekte çok zordu. Çok uzun yıllar o küçük çatlaktan çok miktarda su akmaktadır. Geliştirilen cihaz ile en ufak olan bu su kaçakları dahi bulunabilmektedir.

Kaliteli ve Güvenilir Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Uluslararası kalite standartlarında verdiğimiz su kaçağı tespiti hizmetimiz ile mümkün olan en rahat ve kolay şekilde çözüm yapmaktayız. Hizmet anlayışımız kaliteli ve güvenilir hizmet üzerine inşa edilmiştir. Böylece yüzde yüz müşteri memnuniyetinin oluşturulması hususunda mükemmel bir çalışmaya imzamızı atıyoruz. Bu durum ise doğal olarak firmamızın kaliteli işlere imza atmasını mümkün kılıyor.

 En ufak bir su damlası dahi büyük problemlere neden olabilmektedir. Zeminde ise parkelerin kabarmasına, duvardaki boyalara zarar vermesi, yosun meydana gelmesi gibi istenmeyen durumlar yaşanabilmektedir. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ile hasarsız bir şekilde belirleyerek sizlere yardımcı olmaktayız. Böylece yaşam alanınızın çok kısa bir süre içerisinde su kaçağı sorunundan kurtulması da mümkün olacaktır.

İddialı ve Profesyonel Su Kaçağı Tespiti

Sizlerde bazı noktalara dikkat ederek evinizdeki su kaçaklarını fark edebilirsiniz. Su faturalarınızı düzenli olarak takip edin. İki fatura arasında büyük bir fark var ise kaçak olduğuna işaret edebilmektedir.

Fayansların sararması da bu nedenden dolayı olmaktadır. Bütün çeşmeler kapalı iken su sayacınıza bakın. Duvarların içerisinden veya döşemelerden bir su sesi geliyor ise kaçak var demektir. Birde batarya ve vanaları kapatın. Bu halde su sayacınıza baktığınızda gösterge hala çalışıyor ise kaçak olduğunu düşünebilirsiniz.

 Bu tür durumlar ile karşılaşıyorsanız kaçak büyümeden uzman bir kişi tarafından yapılan bir müdahalede etmekte fayda vardır. Ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yaparak sizlere yardımcı olmaktayız.  Söz konusu hizmetimiz olduğunda oldukça iddialı bir konumda yer almaktayız. Çünkü profesyonel bir su kaçağı tespit hizmetini sizler ile buluşturmaktayız.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]