Yazılar

Su Sızıntısı Bulma Hizmetleri

Su Sızıntısı Bulma Hizmetleri

Su Sızıntısı Bulma Hizmetleri

Su sızıntısı sorunu eskiyen tesisatlar nedeni ile ev ve iş yerlerinde görülebilmektedir. Su sızıntısı bulma işlemi doğru bir şekilde yapılarak sorun kısa sürede giderilmelidir. Çünkü sızan sular duvarlarda veya tavanlarda akmaya ve genel görüntüyü bozma gibi durumlara neden olmaktadır. Bunların yanı sıra oluşan ıslaklıklar nedeni ile boylarda kabarma, küf ve koku gibi farklı sorunlarda gözlemlenebilmektedir.

Yaşam ve çalışma alanlarını olumsuz etkileyen su kaçağı tespiti hemen yapılmalıdır. Sızıntı konusunda uzman bir ekip ile temasa geçilerek gerekli çalışmalar başlatılmalıdır. Sızıntı temiz su mu yoksa kirli su giderlerinden mi kaynaklanmaktadır bulunarak çözüm sağlanmalıdır. Profesyonel olan firmalarla çalıştığınız zaman gereksiz kırma ve ekstra tadilatlarla karşı karşıya kalmayacaksınız.

Su Sızıntısı Bulma Hizmetleri

Su Sızıntısı Bulma Nasıl Yapılır?

Su sızıntısı tespitini ilk olarak bu alanları kullananlar fark etmektedir. Duvarlarda veya tavanlarda oluşan ıslaklıkla sızıntı kendisi gösterecektir. Sızıntı olduğundan emin olduktan sonra tercih edeceğiniz firma büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü sızıntılar basit tesisat problemleri değildir. Sızıntının yeri doğru tespit edilmezse birçok alanın kırılması gibi bir durum ile karşılaşabilirsiniz.

Tesisat konusunda uzman firma tercihlerinde bulunduğunuzda çalışma tarzlarının farklılıklarını hemen far edeceksiniz. Çünkü kırmadan su kaçağı tespiti yapmalarını sağlayan teknolojik aletler ile çalışmalar yapılarak gerekli onarımlar yapılmaktadır. Eğer sızıntı pis su giderlerinden kaynaklanıyor ise özel kameralı cihazlar ile giriş yapılarak doğru yerin tespiti ve onarımı yapılmaktadır. Sızıntı tespiti yapılırken;

 • Çalışmalar ilk olarak su vanalarının kapatılarak özel dinleme cihazı ile sızıntının tespiti ile başlamaktadır.
 • Kirli su veya temiz su borularından hangisinde sızıntı olduğu netlik kazandıktan sonra ekip hemen çalışmalara başlamaktadır.
 • Tespit edilen alanda oldukça küçük bir alanda açılan delik ile sızıntıya neden olan boru hemen değiştirilmektedir.
 • Sızıntı eğer çok ise özel kimyasal uygulamaları ile tesisat içerisinden gerekli onarım sağlanmaktadır.
 • Tüm bu uygulamalar sonrasında yaşam alanlarında eski konfor sağlanmış olmaktadır.

Su Sızıntısı Bulma Hizmetleri

Kameralı Su Kaçak Tespiti Fiyatları

Su kaçağının tespiti için uygulanacak olan metotlara göre verilen hizmetin fiyatlarında farklılıklar olabilmektedir. Kameralı su kaçağı tespit  fiyatları ile dinleme ile yapılan tespitler için fiyatlarda küçük farklılıklar söz konusu olmaktadır. Su sızıntısı bulma işinin profesyonellikle yapılası sayesinde kırıp dökme yaşanmayacağı için tadilat ücretleri ile kıyaslandığında yapacağınız ödemeler oldukça ekonomik olacaktır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Profesyonel Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa

Profesyonel Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa

Profesyonel Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa

Günümüzde yaşam alanlarının en önemli sistemleri arasında yer alan tesisatlar, birçok sebepten dolayı arızalanabiliyor. Kullanıcıların hatasının yanı sıra tesisat sistemlerinin zamanla eskimesi sonucunda birçok sorun ile karşı karşıya kalınabilir. Bu sorunlardan biri de farklı bölümlerdeki su kaçaklarıdır. Su kaçağı sorunlarının yaşanması ile ortaya çıkan birçok olumsuzluk bulunur. Bu olumsuzlukların önlenmesi için profesyonel hizmetlere başvurulabilir. Su kaçağı tespiti Gaziosmanpaşa bölgesinde profesyonel bir şekilde yapılıyor. Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Tesisat alanında yaşanan gelişmelerle birlikte ortaya çıkan birçok ekipman bulunuyor. Vatandaşlar için oldukça can sıkıcı sorunlardan biri olan su kaçaklarının tespiti için de teknolojik araçlar kullanılabiliyor. Su sızıntısı tespiti Gaziosmanpaşa ilçesindeki farklı ihtiyaçların karşılanması için uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Uzman personeller, kameralı cihazlar ile birlikte su kaçağını tespit ederek kısa süreler içinde onarma işlemlerini gerçekleştirir.

Profesyonel Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa

Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa İstanbul

Nüfusun yoğun olduğu İstanbul ilçelerinden biri olan Gaziosmanpaşa’da birçok bina bulunmaktadır. Yaşamına devam eden vatandaşlar tesisat sorunlarıyla karşı karşıya kalır. Tesisat sorunlarının çözülmesi için profesyonel hizmetler verilmektedir. Teknolojik sistemlerle yapılan su kaçağı tespiti de öne çıkan hizmetler arasında yer alır. Bu hizmetlerin vatandaşlara sağladığı çeşitli avantajlar vardır.

Profesyonel su kaçağı tespitinin önemli avantajları şu şekildedir;

 • Kırma ve dökme gibi zorluklara gerek kalmaz.
 • Kameralı cihazlar ile hızlı sonuç alınır.
 • Daha düşük maliyetlerle hizmet verilir.

Belirtilen avantajları elde etmek için profesyonel hizmetlere başvuru yapabilirsiniz. Tesisat hizmetleri ile birlikte farklı sorunların çözümü de profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır. Profesyonel lavabo tıkanıklığı açma Gaziosmanpaşa bölgesinde tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Bölgede vatandaşların karşı karşıya kaldığı lavabo tıkanıklığı sorunları uzman personeller tarafından çözülmektedir.

Profesyonel Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa

Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri

Günümüz teknolojisinde oldukça gelişmiş sistemlerle birlikte tesisat hizmetleri sunulmaktadır. Eğitimli ve uzman görevliler tarafından farklı gereksinimlerin karşılanması için faaliyet gösterilir. Sık sık karşı karşıya kalınan su kaçaklarının hızlı bir şekilde tespit edilmesi için kameralı ve robot cihazlar kullanılır. Su kaçağı tespiti Gaziosmanpaşa ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve profesyonel bir şekilde yapılır. Tüm tesisat sorunlarınızın uygun fiyatlarla profesyonel bir şekilde çözülmesi için kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Modern evler içinde yaşayan sakinlerin hayatını kolaylaştıracak birçok tesisat sistemiyle donatılmıştır. Su tesisatı bu sistemlerden biridir. Su tesisatında çeşitli nedenlerden dolayı bazen kaçaklar olabilir. Kaçak olan yerde veya duvarda nemlenme olur. Nem fark edildiğinde hemen kırmadan su kaçağı tespiti yapan tesisatçılardan yardım almak doğru bir karar olacaktır. Tespit ve tamir geciktiğinde zamanla kaçak olan bölgeden damlalar akmaya başlayacaktır.

Su kaçağı tespiti yapan gelişmiş teknolojik cihazların fiyatı yüksek olduğundan her tesisatçı kullanmamaktadır. Masrafa girmek istemeyen tesisatçılar eski yöntemleri kullanırlar. Eski yöntemde kaçağın yerini bulmak için duvarın veya zeminin kırılması gerekir. Ev inşaat alanına döner fakat net sonuç alınacağına garanti verilmez. Kırmadan su sızıntısı tespiti yapan gelişmiş cihazlar sayesinde zahmete girmeden kesin sonuç elde edilir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Cihazları

Evinize girdiğinizde ağır bir rutubet kokusu mu aldınız? Rutubet kokusu siz göremeseniz de evinizin bir yerinde su kaçağı olduğunun göstergesidir. Başlangıçta fark edilmeyen kaçak zamanla nem ve damlalar olarak kendini belli eder. Teknolojik cihazlarla su kaçağı tespit fiyatı eski yöntemlere göre biraz daha yüksektir. Fakat kırılan fayansların ve duvarların masrafı eklendiğinde eski yöntemlerden daha ekonomik ve rahat olduğu görülecektir.

Temiz, zahmetsiz ve masrafsız bir şekilde sorunu çözmek için kameralı su kaçağı tespiti yapılmalıdır. Su kaçağı tespitinde kullanılan cihazlar çeşitlilik arz eder. Kaçağın yerine, durumuna göre cihazlardan biri kullanılır. Kırmadan tespit için kullanılan gelişmiş cihazlar şunlardır;

 • Akustik dinleme cihazı
 • Kameralı su kaçağı tespit cihazı
 • Termal kameralar
 • Nem ölçer

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Gelişmiş Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti için kullanılan birden fazla cihaz vardır. Bu cihazların kullanım amaçları ve kullanıldıkları yerler farklılık gösterir. Temiz su borularındaki kaçakların tespitinde akustik dinleme cihazı kullanılmaktadır. Duvarda veya zeminde bulunan nemi bulmak ve derecesini belirlemek için nem ölçer kullanılır.

Dairelerde daha sık rastlanılan ve oldukça rahatsız edici olan tuvalet ve gider borularındaki tıkanıklıktan kaynaklı kaçakların tespitinde kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Kullanılan bir diğer önemli cihaz da termal kameralardır. Kırmadan su kaçağı tespiti konusunda termal kameralar sıcak su borularındaki sızıntılarda etkilidir. Cihazların profesyonel kişiler tarafından kullanılması tespitin daha garanti olması bakımından çok önemlidir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Kaloriferdeki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Kalorifer Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Kaloriferdeki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Kalorifer tesisatının belli periyodlarda bakımının yapılması ve özellikle kış mevsimine girişte önemlidir. Kışın kalorifer peteğinin arızalanması ve kalorifer peteğinden su damlaması istenmeyen bir durumdur. Kaloriferin soğuk kış günlerinde kullanılamaması ve tamiratının da uzun sürme ihtimali hastalanmaya yol açabilir. Kalorifer peteğindeki su sızıntısının uzun süre fark edilmemesi sonucu peteğin altındaki döşemelerin kabarması gibi ekstra sorunları da ortaya çıkarabilir. Böyle tatsız bir durumla karşılaşan kişi kaloriferdeki su kaçağı nasıl bulunur diye düşünür ve bu sorunu kendi çözmeye çalışır. Kaloriferdeki su kaçağını ve su sızıntı tespiti uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu konuda uzman olan profesyonel bir kişiden destek almak gerekmektedir. Usta çağırmadan kendisi su kaçağı sorununu çözmeye çalışmanın sonucu olarak su borularının patlaması ve evi su basması gibi kötü sonuçlar olabilir.

Kaloriferdeki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Kalorifer Su Kaçağının Tespit Edilmesi

Kaloriferde bir su sızıntısının olduğu fark edildiyse bu konu ile ilgili bir usta çağrılmalıdır. Usta gelene kadar kişi tesisattaki su kaçağı sorununu kendisi bulmaya çalışmamalıdır. Kaloriferdeki su kaçağı bu işi bilmeyen kişiler tarafından bulunmaya çalışıldığı takdirde yanlış bir hareket ile daha büyük bir tamirat işine yol açılabilir. Kaloriferin su sızıntısı için usta gelene kadar ustanın yönlendirmesi ile geçici olarak yapılabilecek bir şey varsa yapılabilir.

Kalorifer peteğinden su sızıyorsa ilk olarak kuru bir havlu ile petek kurulanmalı ve sızıntının hangi yönden geldiği belirlenmelidir. Petek ıslak olduğu ve su kaçağı devam ettiği sürece sızıntının kaynağını bulmak daha zordur. Boş bir kova, kuru havlu ve su emici bez, peçete su kaçağının olduğu yerde oluşabilecek su akıntısına karşı bulundurulmalıdır.

Kaloriferdeki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Kalorifer Su Kaçağının Olacağı Yerler

Kalorifer tesisatında su kaçağı olduğu fark edildiğinde bir usta çağırılmalıdır. Kalorifer ustaları ve tesisat ustaları kaloriferdeki su kaçağı nasıl bulunur konusunda uzaman oldukları için kısa zamanda su kaçağının bulurlar. Kalorifer tesisatının su sızıntı tespiti genelde radyatör vanası, boruların içindeki kir ve pislik, tesisat borularındaki çatlak ya da boru ekleme yerlerinden olmaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılan kalorifer tesisatının ve kalorifer borularının sürpriz bir su sızıntısı problemi genelde olmamaktadır. Bakım sürecinde tesisatın eskiyen parçalarının da değişimi yapılır ve sonradan sorun çıkmaz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı her zaman can sıkan bir sorun olarak tanımlanır. Bundan dolayı su kaçağı sorunun var olması beraberinde önemli problemleri de getirir. Peki su kaçağı nasıl anlaşılır? Burada dikkat edilmesi gereken en temel husus su kaçağı belirtileri konusunda bilgi sahibi olmaktır. Yani su sızıntısı belirtileri konusunda bilgi sahibi olursak; su kaçağı nasıl anlaşılır? Sorusuna da ayrıntılı bir şekilde yanıt vermiş oluruz.

Elbette ki günümüz koşullarında su sızıntılarının belirtileri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkmaktadır. Böylece dairemdeki su kaçağı alt kattaki daireye sızıyor tarzındaki sorunları da bertaraf etmek mümkün olacaktır. Şimdi su kaçağı belirtileri konusunu maddeler halinde sıralayalım!

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Başlıca Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Su kaçağı tespit cihazı kullanarak dairelerdeki su kaçakların pratik bir şekilde tespit edilmesi mümkün olmaktadır. Ancak bunun için profesyonel bir hizmet almak lazımdır. Şayet kendi kendinize tesisatta su kaçağını nasıl anlarım? Sorusuna yanıt vermeyi isterseniz aşağıdaki durumlara dikkat etmelisiniz! İşte su kaçağı belirtileri:

 • Duvarlarda bir kararma durumunun oluşması
 • Fayansların derz boşluklarında sararma durumunun ortaya çıkması
 • Kombideki su basıncı göstergesinin sürekli bir şekilde düşüyor olması
 • Musluklar kapalı olsa dahi su saatinin sürekli bir şekilde dönüyor olması
 • Özellikle su faturasının sürekli olarak beklenilenden çok yüksek geliyor olması

Elbette ki su kaçağının çok sayıda farklı belirtisinin bulunduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Ancak kimi zaman su kaçağı belirtileri çok da hissedilmeyebilir. Böyle durumlarda gizli su kaçağı sorunu var demektir.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Gizli Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Tesisatta su kaçağı nasıl anlaşılır? Genellikle su kaçakları gizli su kaçağı şeklinde gelişmektedir. Bundan dolayı gizli su kaçağı nasıl anlaşılır? Sorusuna aşağıdaki gibi yanıtlar vermek mümkün olmaktadır:

 • Parkelerde kabarma sorunu yaşıyorsanız
 • Su faturanız normalden yüksek geliyorsa
 • Dairenizin içerisinde sürekli bir nem kokusu durumu mevcutsa
 • Şayet vanalarınız kapalı olduğu halde su saatimiz dönmeye devam ediyorsa
 • Duvarların kaplama bölümlerinde çatlamalar ve dökülmeler sıklıkla oluşuyorsa

Gizli su kaçağı sorunundan şüphelenebilirsiniz. Böyle bir durumda mutlaka alanında uzman olan bir ekipten destek almanız, beraberinde önemli kazanımlar da getirecektir!

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı acilen çözülmesi gereken bir problemdir. Kesinlikle ertelememeniz gereken bu problemi en kısa sürede çözmek isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız olarak dikkatli ve özenli bir şekilde sorunu kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz. Uzun süredir Sultangazi bölgesinde hizmet veriyoruz ve bu bölgede bulunan en güvenilir firmalardan biriyiz. Sultangazi Su Kaçağı Tespiti konusunda hızlı bir çözüm yolu arıyorsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Firmamız kısa sürede çalışanlarını yollayarak size gerekli çözümü sunacaktır. Bu sayede problem daha da büyümeden ve evinize zarar vermeden çözülmüş olur. Siz de kısa süre içerisinde kaliteli hizmet edinmek isterseniz firmamız ile iletişime geçin ve sonuçlardan memnun kalın

50.Yıl Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Bu mahallede su kaçağı tespiti konusunda yeni teknolojileri bünyesinde barındıran firma bulmanız oldukça zor olacaktır. Firmamız olarak en yeni teknolojileri kullanıyoruz ve kameralı sistemimiz sayesinde kaçak tespiti yapabiliyoruz. Bu sayede evinizdeki duvarları kırmadan ve zarar vermeden sorunun kaynağını tespit edebiliyor ve buna uygun şekilde hızlı çözümler üretebiliyoruz. Uzun yıllardır sektörde hizmet verdiğimizden dolayı tecrübeli çalışanlarımız ile çok daha pratik çözümleri size sunuyoruz ve bu sayede sorunlarınızı çok hızlı bir şekilde çözebiliyoruz. 50. Yıl Mahallesi Su Kaçağı Tespiti konusunda siz de güvenilir bir firma arayışındaysanız bizi tercih ederek kısa sürede problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ile oldukça kaliteli olan hizmetimizi satın almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

75. Yıl Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları tespit edilmesi oldukça zor olan tesisata dayalı problemlerden biridir. Tespit edilmesi zor olduğundan dolayı çözüm yapılacak noktanın tam olarak belirlenememesi gibi problemler meydana gelebilir. Bu gibi problemler acilen çözülmesi gereken bu durumun çevreye çok daha fazla zarar vermesini sağlayacaktır. Her geçen saniye ile daha da çok yayılacak olan bu problemi hızlı ve pratik bir şekilde çözmek gerekir. 75. Yıl Mahallesi Su Kaçağı Tespiti konusunda hızlı ve güvenilir bir çözüm yöntemi arıyorsanız firmamız ile iletişime geçerek probleminiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Çalışanlarımız kısa süre içerisinde su kaçağı tespitini yapacak ve tesisatın onarımını sağlayacaklardır. Tamir işleminden sonra çok daha dayanıklı olan bu bölge ile bir daha su kaçağı problemi yaşamanız düşük bir olasılık olacaktır.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Cebeci Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatında problem yaşıyorsanız ve su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız yetkili bir firmadan servis hizmeti talep etmeniz gerekmektedir. Tavanınızda ve duvarlarınıza zarar verebilecek olan su kaçağı problemi zaman geçtikçe çok daha fazla zarara yol açacaktır. Suyun birikmesi ve yayılması ile şişme, kabarma gibi problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle durumlar ile karşılaşmamak ve zararın daha da büyümesine yol açmadan çözüm üretmek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Cebeci Mahallesi Su Kaçağı Tespiti konusunda firmamız en yeni teknolojileri kullanıyor ve cihaz ile su kaçağı tespiti yaparak pratik bir şekilde sorunu tamir ediyor. Bu sayede kaçak olan su daha fazla evinize zarar vermeden sorunu halletmiş oluyorsunuz.

Cumhuriyet Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Cumhuriyet mahallesi içerisinde su tesisatı konusunda problem yaşıyorsanız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Cumhuriyet Mahallesi Su Kaçağı Tespiti yapıyoruz ve hızlı bir şekilde tesisatı onarıyoruz. Modern cihazlar kullanarak su kaçağı tespiti yaptığımızdan duvarlarınıza zarar vermeden sorunun kaynağını buluyoruz. Sadece evinizde değil iş yerlerinizde de yaşadığınız problemler konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde servis elemanlarımız bulunduğunuz adrese gelecek ve problemi ortadan kaldıracaktır. Faturalarınız sürekli fazla geliyorsa siz de su kaçağı problemi yaşıyor olabilirsiniz. Evinizin duvarlarına ve tavanına bakarak da su kaçağı sorunu yaşayıp yaşamadığınızı fark edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde çözülmesi gereken bu problem karşısında siz de zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçin.

Esentepe Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Evinizde veya iş yerinizde siz de bir sızıntı olduğunu fark ettiyseniz ve böyle bir problem ile karşı karşıya olduğunuzu düşünüyorsanız acilen su kaçağı tespiti yaptırmalı ve çözüm yollarını düşünmelisiniz. Esentepe Mahallesi Su Kaçağı Tespiti konusunda en yeni teknoloji cihazları kullanıyoruz ve hızlı bir şekilde problemin kaynağının tespitini yapıyoruz. Daha sonra problem olan bölgenin tamiri için hızlı bir şekilde çalışmaya başlıyoruz. Doğru nokta bulunmaz ve bu süreç daha da uzarsa daha büyük problemlere yol açabileceğinden dolayı en kısa sürede çözüm yolları düşünülmelidir. Siz de hızlı bir şekilde su kaçağı tespiti yaptırmak ve tamir ettirmek isterseniz firmamız ile iletişime geçin. En hızlı ve pratik çözüm yollarını kullanarak sorunu ortadan kaldıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Eski Habipler Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Eski Habipler bölgesinde geleneksel ve eski tarz olan yöntemlerden uzaklaşarak cihaz ile su kaçağı tespiti yapıyoruz. Bu sayede kırma ve dökme gibi eski tarz çözümlere maruz kalmıyorsunuz. Çok daha az dağınıklık çıkaracak olan yeni teknoloji çözümler sizin için çok daha uygun bir seçenek olacaktır. Su kaçağı tespiti yapılması ve onarılması için en hızlı çözümleri sunan firmamız ile iletişime geçerek sizde hızlı ve güvenli bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Eski Habipler Mahallesi Su Kaçağı Tespiti konusunda güvenilir olan sayılı firmalar arasında gelmekte olan firmamız en pratik çözümleri size sunmaya devam ediyor. Siz de bu problem daha fazla büyümeden çözüm bulunmasını isterseniz firmamızdan hizmet satın alabilirsiniz. Haftanın tüm günleri aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Gazi Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti konusunda pratik ve yeni teknoloji olan aletleri kullanarak yüksek bir başarı elde ettik. Kırma ve dökme işlemleri ile duvarlarınıza zarar vermeden su kaçağı tespiti yapıyoruz ve hızlı çözümleri siz müşterilerimize sunuyoruz. Gazi Mahallesi Su Kaçağı Tespiti her firma tarafından yeni teknoloji aletler kullanılarak yapılmıyor. Siz de yeni teknoloji donanımlara sahip ve tecrübeli olan bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçin. Firmamız uzun seneler boyunca bu sektörde hizmet verdiğinden dolayı oldukça tecrübelidir. Tecrübeli olması sayesin de hızlı ve pratik işlemler ile sorunun kaynağını hemen ortadan kaldırmaktadır. Tecrübeli takım arkadaşlarımız ile size kaliteli bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Habibler Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı problemi küçümsenmeyecek kadar büyük problemlere yol açabilir. Herkesin başına gelebilecek olan problemlerden biri olan su kaçağı hızlı bir şekilde tespit edilip tamir edilmesi gereken bir sıkıntıdır. Döşeme ve diğer yapılara zarar verebilecek olan bu problem size maddi ve manevi açıdan oldukça zarar verebilir. Habibler Mahallesi Su Kaçağı Tespiti konusunda profesyonel derecede hızlı hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinde usta olan ekibimiz ile su kaçağını hızlı bir şekilde tespit ediyoruz. Tespit edilen problemin çözümü için hızlı bir şekilde tamir sürecine başlıyoruz ve bu sayede evinizi daha fazla zarar görmekten kurtarmış oluyoruz. Siz de kaliteli ve güvenilir bir firma arayışındaysanız su kaçağı tespiti konusunda firmamıza güvenebilir ve hızlı bir şekilde hizmet satın alabilirsiniz.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

İsmetpaşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız veya böyle bir problem ile karşı karşıya olduğunuzdan eminseniz hızlı bir şekilde firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Su kaçağı konusunda bilgi almak isterseniz ilgili durum hakkında bize telefon ile ulaşabilir ve ücretsiz bir şekilde gerekli bilgiyi edinebilirsiniz. Firmamız olarak size nasıl bir problem ile karşı karşıya olduğunuz hakkında gerekli tüm bilgileri verebiliriz. Son zamanlarda su faturanız yüksek gelmeye başladıysa ve evin bazı bölgelerinde sızıntı tespit ettiyseniz kesin olarak su kaçağı problemi ile karşı karşıyasınız demektir. İsmetpaşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti konusunda en yeni teknolojileri kullanıyoruz ve pratik bir şekilde size tamir hizmetini sunuyoruz. Tespit edildikten sonra problemli olan bölgeyi kısa süre içerisinde tamir ediyor ve sizi bu problemden kurtarıyoruz.

Malkoçoğlu Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar hem size hem de alt katlarda bulunan komşularınıza büyük zarar verebilir. Alt katta bulunan komşunuzun tavanında ortaya çıkacak olan problemler ile kısa sürede anlaşabilecek olan bu durum oldukça can sıkıcı bir hale gelebilir. Üst katlarda bulunan yalıtım tabakasının çok daha ince olmasından dolayı su kaçağı problemi hızlı bir şekilde alt katlara yansıyabilir. Sızmaya başlayan su tavanda şişme ve kabarma yaparak gittikçe daha büyük problemlere yol açmaktadır. Malkoçoğlu Mahallesi Su Kaçağı Tespiti yapan firmamız hızlı bir şekilde problemin kaynağını tespit eder ve böyle sıkıntılar daha oluşmadan sorunu çözer. Siz de bu problemin daha da büyümesini istemiyorsanız bizimle iletişime geçin ve hızlı bir şekilde problemin kaynağını tespit edelim.

Sultançiftliği Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Konutlarda veya iş yerlerinde meydana gelebilecek olan problemlerden biri su kaçaklarıdır. Günümüz teknolojisi ile gelişen cihazlar sayesinde su kaçağı tespiti hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Bu modern cihazlar su kaçaklarını çok daha hızlı bir şekilde tespit ederken gereksiz kırma ve dökme işlemlerine de gerek kalmıyor. Evinizde su kaçağı problemi yaşadığınızı düşünüyorsanız acil olarak bir tesisatçı ile görüşmelisiniz. Fakat daha profesyonel ve hızlı çözümler ile hizmet veren bir firma tercih etmek isterseniz firmamızı seçebilirsiniz. Sultançiftliği Mahallesi Su Kaçağı Tespiti hizmetini firmamız profesyonel olarak siz müşterilerimize sunmaktadır. Banyonuzda veya mutfağınızda gerçekleşebilecek olan bu problemleri en kısa sürede çözebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Uğur Mumcu Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı problemlerinde uzman ekiplere sahip olan kuruluşlardan destek almanız çok daha akıllı bir tercih olacaktır. Uğur Mumcu Mahallesi Su Kaçağı Tespiti yapan ve hizmet sunan kurumsal firmalar bulunmakta. Profesyonel bir hizmet almak yerine tesisatçı gibi kişilerden yardım talebinde bulunursanız kırma ve dökme işlemlerine maruz kalabilirsiniz. Bu işlemler evinize zarar vereceğinden tercih edilmemesi gereken bir çözüm yöntemidir. Daha modern cihazlara sahip olan işinde tecrübeli firmalar ile anlaşmanız çok daha pratik ve sağlıklı bir tercih olacaktır. Uğur Mumcu Mahallesi içerisinde bu şekilde hizmet veren bir firma arayışındaysanız bizim firmamızı tercih ederek sizde profesyonel bir hizmet edinebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde kurtulacağınız probleminizi bir dah asla yaşamamanız dileğiyle.

Yayla Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Firmamız olarak yüksek tecrübemiz ile size kesintisiz bir şekilde su kaçağı tespiti ve su tesisatı onarımı konusunda hizmet vermekteyiz. Yayla Mahallesi Su Kaçağı Tespiti işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz ve size gerekli olan hizmeti sağlıyoruz. Siz de kısa bir süre içerisinde sızıntı problemlerinizden kurtulmak ve tesisatınızı tamir ettirmek isterseniz firmamız ile iletişime geçin. Yayla Mahallesi içerisinde de aktif olarak kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamız ile iletişime geçtikten sonra kısa bir süre içerisinde çalışanlarımız adresinize ulaşacaklardır. Su kaçağı problemini yaşayıp yaşamadığınız konusunda emin olmak isterseniz firmamızı arayarak bilgi alabilir ve durumu göz önünden birlikte geçirebiliriz. Tamamen ücretsiz bir şekilde istediğiniz zaman bizden bilgi alabileceğinizi unutmayın.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Yunus Emre Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı probleminin ortadan kaldırılması için gereken aşamalardan ilki kaçağın noktasal olarak tespitidir. Oldukça önemli olan ilk aşama kesinlikle bir sapma olmadan kaçağın yerini tespit etmeye dayalıdır. Daha sonra başlayacak olan tadilat işlemleri bölgenin hızlı bir şekilde onarılmasını sağlayarak su kaçağı probleminizin sona ermesini sağlayacaktır. Evinizin hemen hemen her yerinde ortaya çıkabilecek bir problem olan su kaçağı problemi özellikle banyo ve mutfaklarda ortaya çıkmaktadır. Fakat salon ve oturma salonlarınızda da bu problem ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Parkelerin altında bulunan su kaçaklarının tespiti ve tadilatı çok daha zor yapılmaktadır. Siz de bu şekilde bir problem ile karşı karşıyaysanız güvenilir bir firmadan hizmet satın aldığınıza emin olun. Yunus Emre Mahallesi Su Kaçağı Tespiti konusunda profesyonel bir hizmet tercih etmek isterseniz firmamızı seçebilirsiniz.

Zübeyde Hanım Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

 Su kaçağı problemi size maddi ve manevi açıdan zarar verebilecek oldukça sıkıntılı bir problemdir. Bu can sıkıcı ortadan kaldırmak isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız bu kötü durumun daha da fazla canınızı sıkmaması için hızlı ve pratik yöntemler ile sorunu hemen çözecektir. Uygun fiyatlarımız ve müşteri dostu prensiplerimiz ile maddi olarak sizi zorlamayacak olan fiyatlarımız kesinlikle moralinizi bozmayacaktır. Diğer firmalar ile kıyaslandığımızda çok daha ekonomik fiyatlara kaliteli bir hizmet satın alabilirsiniz. Zübeyde Hanım Mahallesi Su Kaçağı Tespiti konusunda aktif olarak hizmet vermekteyiz. Sizde bu bölge içerisinde su kaçağı problemini yaşıyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçin ve hızlı bir şekilde problemi ortadan kaldırmamıza izin verin.

 

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
su kaçağı neden oluşur

Su Kaçağı Nedir ve Neden Oluşur?

Uzun yıllar boyunca kullanıldığı için su tesisatı ya da su borularında yıpranmaya bağlı olarak kırılma, aşınma, çatlama gibi sebepler ile su sızıntıları meydana gelebilir. Bu sızıntılara su kaçağı adı verilir. Su kaçağının oluştuğu boruların cinsine göre farklı adlandırmaları vardır. Eğer su sızıntısı temiz su borularından geliyorsa temiz su kaçağı; kirli su borularından su sızıntısı oluyor ise kirli su kaçağı adını alır. Elbette ki su kaçağı neden oluşur? Sorusunun yanıtı sıklıkla merak edilmektedir. Zira su kaçağı sorununun bulunuyor olması yaşam alanları için ciddi bir risktir.

İster temiz su kaçağı ister kirli su kaçağı olsun her ikisi de can sıkıcı sonuçlar ortaya çıkarır ve ikisi de acil onarım ister. Su kaçağı, zamana bağlı yıpranmalar sonucu ortaya çıkabilse de anlık darbeler sonucu oluşan hasarlar dolayısıyla da kaçak meydana gelebilir. Tabi ki bina yaşı çok büyükse ya da su tesisatı çok eskimişse bu gibi durumlarda da kaçak sorunu yaşamanız oldukça doğaldır.

Su sızıntısının oluşumunda bir diğer önemli faktör ise profesyonel olmayan tesisatçılara, su tesisatınızı emanet etmenizden kaynaklanır. İşini gerektirdiği şekilde yapmayan ya da yapamayan ustalar, tamiratı dikkatli bir şekilde gerçekleştirmediği için daha büyük sorunlarla karşılaşmanız kaçınılmaz sonuçtur. Bu açılardan bakıldığı zaman firmamız su kaçağı önleme ve onarma konusunda oldukça başarılı bir firmadır. Firmamızın sunduğu su tesisat hizmetleriyle su kaçağı, su sızıntısı gibi sorunlarınız tamamen ortadan kalkacak.

su kaçağı nedir2 tesisat

Sizin Yapabileceğiniz Su Kaçağı Tespiti İçin İpuçları

Bazı belirtilere dikkat ederek evinizde ya da binanızda su kaçağı olup olmadığını rahatlıkla anlarsınız. Mesela bir binanın su tesisatında sızıntı varsa duvarları kabarır; ıslak kalan bölümlerdeki odalarda bulunan eşyalar rutubet koka, küflenir. Su kaçağı olan binalarda su saati kapatıldığı halde, sayaç dönmeye devam eder. Eğer fayanslarda ya da musluk dibinde su sızıntıları görüyorsunuz orada da su kaçağı olma ihtimali çok yüksektir.

Maddi açıdan su sızıntısının su faturalarınızı şişirmesi haricinde su kaçağı olan ve nem alan bir odada yaşamak, eklem ve kas ağrıları, romatizma, kronik bronşit rahatsızlığı, astım gibi hastalıklara da yol açabilir. Bu yüzden binanızda su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız derhal onarımını yaptırmalısınız. Firmamızın kaliteli tesisat hizmetleriyle hiçbir evde su sızıntısı sorunu kalmayacak. Firmamız su kaçağı neden oluşur? Sorusuna net çözümler ortaya koyabilecek bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Bundan dolayı firmamız sorunsuz ve kaliteli bir su kaçağı tespitinin ve onarımının adresi konumunda yer almaktadır.

Birden Fazla Su kaçağı Olursa Ne Yapılır?

Su kaçağı tek başına ya da birden fazla olsun her durumda sağlığa zararlı ve can sıkıcı bir durumdur. Eğer binanızda birden fazla su kaçağı olursa endişelenmenize gerek yok. Bu gibi durumlarda da tespit edildikten sonra sadece evin bir bölümünde tadilat yapılır. Diyelim ki binanızda 3 adet su kaçağı yaratan hasar tespit edildi. Sadece hasar bulunan bölgeler tamir edilir, geri kalan sağlam tesisatınıza herhangi bir zarar verilmez. Eğer hasar yakın yerlerde meydana geldiyse sadece bir bölge kırılarak da sorun halledilebilir.

Su kaçağı tespiti ve onarımı firması olarak son teknolojik cihazlarla sizlere en kaliteli ve kolay olan hizmeti sunarız. Bütün bu bilgiler ışığında firmamızın su kaçağı neden oluşur sorusuna nitelikli bir şekilde yanıt vererek, tam anlamıyla profesyonel düzeyde etkili bir hizmete imzasını attığını söyleyebiliriz. bu durum da elbette ki yaşam alanlarının konforlu olması noktasında çok önemli avantajları da beraberinde getirecektir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Akustik dinleme cihazlarıyla su kaçağı tespiti

Akustik Dinleme Cihazlarıyla Su Kaçağı Tespiti

Hepimizin maalesef ki bildiği su kaçağı sorunu oldukça can sıkıcı bir sorundur ve eskiden tespit edilirken de büyük sorunlar yaratıyordu. Artık bu bildiklerinizi unutun.  Su kaçağı tespitinde yeni dönemde teknolojik yöntemler kullanılıyor. Akustik dinleme cihazlarıyla su kaçağı tespiti hizmetlerinin varlığı elbette ki beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Bu sayede su kaçağının hızlı bir şekilde tespit edilmesi mümkün hale gelmektedir.

Yine akustik dinleme yönteminin yeni nesil su kaçağı tespitinde son derece etkili olduğunu söyleyebiliriz. Böylece kırmadan dökmeden su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır. Son zamanlarda su kaçağı tespiti işlemlerinin son derece iddialı bir şekilde gelişim gösterdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Halk arasında su kaçağı tespit cihazı adıyla anılan Akustik Dinleme cihazları; aslında birçok cihazın beraber kullanılmasıyla su sızıntısı tespiti yapıyor.  Akustik dinleme cihazlarıyla su kaçağı tespiti yapılırken elektromanyetik amfi cihazı, elektromanyetik su tesisatı bulma cihazı ve termal kameralar gibi birçok farklı cihaz bir arada kullanılıyor. Bu sayede su kaçağının hızlı bir şekilde tespit edilmesi mümkün oluyor. Böylece su kaçağı sorunun yaşam alanlarından etkili bir şekilde bertaraf edilmesi de mümkün oluyor.

akustik tesisat

Her bir cihaz su kaçağını tespit ederken oldukça büyük faydalar sağlıyor. En büyük faydası da hasarlı su tesisatının yerini bulmak için bütün duvarları yıkmak zorunda kalmamanız. Hem zamansal anlamda hem de emek anlamında pek çok kolaylık avantajı sunan bu cihazlarla su kaçağı tespiti işlemi sizin için artık bir işkence olmaktan çıktı. Ülkemizde su kaçağı tespitinde en son teknolojiyi kullanan firmamız mükemmel bir su kaçağı hizmetinin adresi konumunda yer alıyor.

Akustik Dinleme Cihazlarının Çalışma Prensibi

Teknolojiyi ve kendisiyle beraberinde getirdiği avantajları halka en hızlı ve güncel şekilde sunmak için Zeytinburnu ilçesi bu olanaklardan yararlanarak, ilçe içerisindeki binalardaki tüm su tesisatı sorunlarını kırıp dökmeden çözmek için bu hizmetleri vermekte. Bu cihazlar bütün duvarları, tavanı ve zemini dinledikten sonra su sızıntısının kaynağına nokta atışı yapıyor.

Sesli ve görüntülü su sızıntısı tespit cihazlarıyla ulaşılması en zor yerlerdeki kaçaklara bile tek seferde ulaşarak bu hasarlı bölgelerin onarımını yapmada kolaylıklar sağlıyor. Sadece kulaklarla duyulması imkânsız olan sesleri bile algılama özelliğine sahip olan bu cihazları kullanarak, görüntülü özelliklerinin verdiği imkanlar sayesinde ilçedeki kaçak sorunlarını çözmek oldukça kolaylaşacak.

 Akustik dinleme cihazlarıyla su kaçağı tespiti yapılan ve hasar tespit edilen bölgeyi belirledikten sonra hasar onarım aşaması başlıyor ve bu kısım da eskisinden çok daha rahat şekilde hallediliyor. Tespit edilen bölgede küçük bir delik açılarak, tüm tesisat temizlenip tamir ediliyor. Firmamızın sunduğu bu hizmetlerle size de yamalanması gereken koca bir inşaat bırakılmıyor.

Su Kaçağı Sorunun Çözümü

Öncelik olarak her zaman halkın rahatlığını ve huzurunu düşünen firmamız, bu prensibine sadık kalarak hiçbir hizmetten kaçınmıyor. Su tesisatı sorunlarına varana kadar halkın konforunun sağlanması ve korunması temelinde, portatif olan akustik dinleme cihazlarını evinize getirip size sağlıklı bir yaşam vaat ediyor.

Su kaçağının ekonomik zararları arasında yüklü su faturası ödemeleri, onarımı yapılmaması halinde ise daha büyük tesisat hasarı vardır ve onarılması bekletilen her su kaçağı, daha fazla maliyetli hale gelmektedir. Ek olarak sağlığa da ciddi zararlar verdiği gerekçesiyle Zeytinburnu ilçesi olarak halkın sağlığını korumakla da yükümlüyüz. Oldukça kolay olan Akustik dinleme cihazlarıyla su kaçağı tespiti yaptırmayı ertelemeyin Bizler sizi düşünüyoruz, lütfen biraz siz de kendinizi ve sağlığınızı düşünün.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Kameralı su kaçağı tespiti

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Tarih boyunca insanlar yaşamlarını sürdürebilecekleri yerleşim yerleri oluşturup buralarda güvenle ve huzurla yaşamlarını sürdürdüler. Hayatın vazgeçilmezlerinin en başında gelen, yaşamsal ihtiyaç listemizin birinci sırasında bulunan yer şüphesiz sudur. Suyun dağlardan, nehirlerden, göllerden ve barajlardan evlerimize gelmesinin yolu uzun boru yolculukları sayesinde olmaktadır. Kameralı su kaçağı tespiti işleminin beraberinde önemli kazanımları getirdiğini söyleyebiliriz.

Zaman zaman bu suyollarında doğal ya da yapısal sorunlardan dolayı kaçaklar olabilmektedir. Bazen küçük bir sızıntı şeklinde kendisini gösterirken bazen de büyük patlamalar sonucu suyolunda bozulmalar olabilmektedir. Bu durumda su kaçağının acilen giderilmesi hayati bir öneme sahip olmaktadır. Hem dünyanın en kıymetli hazinesinin boşa gitmemesi açısından hem de evlerimize suyun ulaşabilmesi açısından bu çok önemli bir durumdur.

Su kaçağının tespiti için teknolojinin de yardımı sayesinde daha rahat yöntemler geliştirilmiş bulunmaktadır. Kameralı su kaçağı tespiti yöntemi, eski yöntemlere oranla daha güvenilir ve konforludur. Evin, ya da yolların her yerini yıkmak yerine gönderilen kameralı sistem sayesinde nokta atışları ile kaçak yerleri bulunabilmektedir. Bu sayede hem zamandan hem emekten tasarruf elde edilebilmektedir. Aynı zamanda çok daha uygun fiyata gelmesi itibariyle cebiniz için de en vazgeçilmez yöntem olmaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Her türlü toplumsal alanda olabilecek su tesisat sistemindeki problemlerin çözümü hayati önem arz etmektedir. Temiz su kaçağının olabileceği gibi kirli su kaçağı da olabilmektedir. Bu durumda vaziyet bir hayli aciliyet arz etmiş olmaktadır. Temiz su kaçaklarının bulunmasında özel dinleme dedektörleri kullanılsa da kirli su sızıntılarında kameralı üst düzey teknolojiden yapılan bir sistem kullanılmakta ve bu şekilde yapılan çalışma sonucu nokta atışı ile sızıntı bölgesi tespit edilmektedir. Kameralı su kaçağı tespiti işleminin sızıntının belirlenmesinde son derece etkili olduğunu söyleyebiliriz.

kameralı su kaçağı tespiti tesisat

Tespit edilen sızıntı bölgesinde hasar büyük değilse çeşitli solisyonlar ile çözüm sağlanabilmektedir. Kırma – dökme olmadan yapılan bu tadilat yöntemi ile hem maddi hem de manevi tasarruf elde etmiş olunuyor. Onarım masrafından tasarruf edilen bu yöntem ile tereddüt etmeden hasarlarınızı giderebilirsiniz.

Neden Su Kaçağı Tespitinde Kameralı Sistem?

Klasik yöntemlerde saatleri hatta günleri alan yorucu bir çalışma sistemi mevcuttur. Bu sistem sayesinde yerlerin kazılmasına veya kırılıp dökülmelere gerek kalmadan su sızıntısının tespiti kolaylıkla yapılabilmektedir. Hem zaman hem emek açısından önemli bir tasarruf sağlar.

Sokakta olan su borularındaki sızıntıdaki fark mahalle sakinlerinin faturasına yansıtılmakta ve bu durum problem teşkil etmektedir. Ev içinde olan sızıntı ise duvarlarda kararma ve küflenmelere, çatlamalara neden olmakta, komşu evlere sızıntının olması halinde onlarında duvarlarında benzer problemlere neden olmaktadır. Bu durum bina zemininde gerekleşirse de bina sağlamlığına olumsuz etkide bulunarak hem sizin hem de komşularınız can ve mal tehditine yol açabilir. Bu durumlarda sorunun en kolay çözüm yolları araştırılmalı ve bu durumda da en mantıklı seçenek olarak karşınıza Kameralı su kaçağı tespit yöntemi çıkmaktadır.

Bu yöntem ile soruna neden olan sızıntının yeri direkt olarak bulunabilmekte ve gereksiz hasara, kırım işlemlerine gerek kalmamaktadır. Noktasal onarımın yapılması olası yanlış darbeleri de önlemekte ve daha büyük hasarların ortaya çıkmasını da engellemektedir. Masrafı azaltması nedeniyle de oldukça önemli bir yöntemdir. Hem maddi hem de manevi tasarruf isteyenlerin su sızıntısı problemlerindeki adresi bu yöntem olmalıdır. Bütün bu bilgiler ışığında kameralı su kaçağı tespiti işleminin karşımıza mükemmel seçenekler sunuyor olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ve fiyatları

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

Su faturalarının normalden daha yüksek olması için kendi su tüketiminizde bir neden yoksa su sızıntısı nedeniyle olabilir. Su sızıntıları en zararlı ve tehlikeli sıhhi tesisat sorunlarından bazılarıdır. Bu arızaları bulmak zor olabilir ve genellikle izlemesi zor olan yerlerde bulunur. Genel olarak su sızıntıları duvarların arkasında, döşemelerin altında, kanalizasyon borularında ve su kanallarında cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ve fiyatları bulunur.

Evinizde bir boru patlamasın kadar daha stresli hiçbir şey yok. Ankara ve çevresinin her yerine ev sahipleri boru onarımı, Sıhhi Tesisat ve ısıtma için hızlı ve güvenilir teknik ekibi aramak anlamına gelir. Su sızıntılarını hızlı bir şekilde tespit etmek için hızlı hareket eden ve evinizdeki su hasarını azaltacak hızlı ve etkili bir çözüm sunan bir su sızıntısı tespit şirketidir.

Patlayan Boruların Sebepi

Sıhhi tesisat kaçak onarımına yol açan çeşitli sorunlar vardır. Ankara’da ve çevresinde ev sahibi bu sorunlardan herhangi biri için her türlü gayreti göstermesi olmalıdır. Acil su kaçağı tamir servisine yol açan en yaygın faktörlerden bazıları şunlardır.

Donma

 Tesisat borularının içindeki su donduğunda, buz genişlemek ister ve boru duvarlarına muazzam bir baskı uygular. Sonunda borudaki basınç çok fazla olur ve boru patlar.

Tıkanmış giderler ve tuvaletler

Bir tıkanmış giderler veya tuvalet ile karşılaşırsanız, hemen tamir olması ya da başka su sızıntısı için cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ve fiyatları aramak gerektiğine emin olun. Borular kurmak için tahliye nedeni basınç takunya, patlak borular sonuçta.

Kimyasal drenaj temizleyiciler

Biz her zaman onlar boruları paslanmasına neden olan sızıntıları çünkü kimyasal drenaj temizleyicilerini kullanan müşterileri vazgeçirmek,.

Uzman cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ve fiyatları

Biz hızlı bir şekilde evinizde sızıntıları saptamak için cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ve fiyatları sızıntısı algılama teknikleri kullanın. Metre testi ile özel bir cihaz kullanarak, borudaki su basıncını ölçüyor ve sağlıklı bir boruyla karşılaştırıyor. Böylece potansiyel sızıntıları tespit edebiliyor. Kızılötesi teknoloji sayesinde bir kızılötesi kamera ile sızıntıyı tespiti etmek için farklı açılarda birden fazla fotoğraf çekerek boruların içine bakmaya yardımcı olur. Böylece sızan noktayı tespit edilir sonra kazma ve matkap ile hasarlı boruyu ortaya çıkarmak için kazma ve delme içerir. Ters sızıntı ortaya çıkınca hemen tamir etmeye başlanır.

Su sızıntısı tespiti ve patlama borusu onarımları için bizi seçme nedenleri

Ek avantajlar ve yüksek değer ile hızlı ve etkili bir hizmete ihtiyacınız olduğunda, ProStar Sıhhi Tesisat ve ısıtma arayın. Bizim benzersiz özellikleri ve müşteri avantajlarından bazıları şunlardır:

Fazla Mesai Ücretleri: Patlamış borular, bunun hiçbir zaman. Dinlenme her zaman olursa olsun aramak ne zaman aynı büyük oranı ödeyeceksiniz emin olabilirsiniz. Sabit oranlı fiyatlandırma: saat ücret servis sağlayıcılar aksine, size para kazanmak yardımcı olur iş, ücret. Müşterileri mutlu bırakmak: işimizden tamamen memnun olana kadar işimizi bitirmedik.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Su kaçağı tespit cihazları

Su Kaçağı Tespit Cihazları ve Fiyatları

Su kaçağının olması pek istenen bir durum değildir. Eski zamanlara göre gelişen teknolojik cihazlarla su kaçağını tespit etmek çok daha kolay ve zahmetsizdir. Su kaçağı tespit cihazları ve fiyatları biraz maliyetli olduğundan dolayı her firma tarafında kullanılmaz. Cihazları kullanmayan firmalar evi inşaat alanına çevirerek kaçağı tespit ederler. Oysaki bu cihazları kullanan firmalar, müşterilerine en temiz ve en masrafsız hizmeti sunarlar.

Bundan dolayı şayet duvarlarınızda, zeminde nemlenme veya ıslaklık hissederseniz hemen cihazla tespit yapan firmalardan yardım isteyin. Nem ve ıslaklık fark edildiğinde sorun giderilmezse zamanla damlamalar olur. Ayrıca su kaçağı olan eve girildiğinde ağır bir rutubet kokusu alınır ki bu da sağlık açısından zararlıdır

Su kaçağını tespitte birkaç farklı cihaz kullanılır. Bu cihazların hangisinin kullanılması gerektiğine teknik elemanlar karar verirler. Su kaçağı tespit cihazlarının fiyatları farklılık gösterir. Kaçağın tespitinde yalnızca cihaz etkili değildir. Cihazı kullanan ve kaçak tespiti konusunda tecrübeli personelin olması da ayrıca önemlidir. Çok pahalı bir cihazı amatör biri kullanırsa tespiti yapamayabilir. Teknik elemanın cihazı tanıması ve hangi durumda nasıl bir müdahalede bulunması gerektiğini bilmesi gerekir.

su kaçğı tesisat

Su Kaçağı Tespit Cihazı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Su kaçağı tespit cihazlarının fiyatları teknik özelliklerine, hassas ayarlarının özelliklerine göre değişmektedir. Teknik donanımı yüksek, hassas ayarlı cihazlar personelin işini kolaylaştırır ve tespiti bulmada ciddi avantaj sağlar. Su Kaçağı Tespit Cihazları ve Fiyatlarıteknik özelliklerinin yanı sıra markasından dolayı da farklılık gösterir. Yurt dışından getirilen cihazlar, döviz kuru endeksli olduğundan ülkemizdeki artış ve azalışlardan etkilenmektedir. Su tespit cihazları ve alırken dikkat edilmesi gereken hususlar;

 • Akustik dinleme cihazı: Cihazın ses netlik durumu, su sesini algılama kalitesi, frekans aralığı ve garanti süresine dikkat edilmelidir.
 • Kameralı su kaçağı tespit cihazı: Kamera kablosunun uzunluğuna göre fiyatları farklılık gösterir. Kablo uzunlukları farklı piyasada çok çeşitli kameralı su tespit cihazı bulunmaktadır. Sıfır cihazların fiyatları çok yüksek olmasına rağmen ikinci eller daha uygundur.
 • Termal kameralar: Sıcak su ısı yaydığından termal kameralar gözle görülmeyen bu ısıyı yakalar. Yakaladıkları infrared enerjiyi yani ısıyı sinyale dönüştürerek kameranın ekranına görüntü olarak aktarır. Kameranın ekranında soğuk olan cisimler mavi, sıcak olanlar ise kırmızı tonlarında gösterilir. Termal kameraların fiyatları teknik özelliklerine göre değişir.
 • Nem ölçer: Ortamdaki bağıl nem değerine göre su kaçağını tespit eden cihazdır. Kaliteli cihazlar duvara tutulduğunda 5 cm’e kadar içerideki nemi ölçebilir. Nemin bulunduğu alanda kaçak olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihazlar Nelerdir?

Her cihaz farklı yerlerde farklı amaçlarla kullanılır. Temiz su borularındaki kaçan akustik dinleme cihazı ile tespit edilir. Kulaklığı takılarak mikrofon olarak nitelendirilen proptan gelen sesle kaçağın yeri tespit edilir. Kameralı cihazlar; tuvalet veya diğer borulardaki tıkanıklığı ve kaçağı tespit etmekte kullanılır. Termal kameralar; sıcak su borularında kaçağı tespit eder. Nem ölçer, duvarda veya zemindeki nemi belirlemek için kullanılır.

Su tespit cihazları pahalı olduğundan dolayı bazı tesisatçılar daha ucuza mal etmek için ikinci el almaktadır. Esas olan yeni ürün alarak kullanmaktır. Maddi durum el vermediğinden daha ucuz olduğu için ikinci el almak zorunda olanlar mutlaka cihazı yetkili servisine göstermelidir. Satış temsilcilerinden cihazın seri numaralarının kontrol edilmesi de önemlidir.

Bazı cihazlar çok ucuz olabilir. Fakat çok ucuz olan cihazların ülkemizde teknik servisleri olmayabilir. Bu tür cihazlarda arıza olduğunda tamir için yurt dışına gönderilmesi gerekir. Yurt dışına giden cihazların geri gelmesi 3 ay gibi uzun bir zaman sürdüğünden hem işler aksar hem daha pahalıya mal olur. Su kaçağı tespit cihazları ve fiyatları ucuzluğuna göre değerlendirilmemelidir. Kaliteli, ülkemizde teknik servisi olan, teknik özellikleri ve hassas ayarları kuvvetli cihazlar tercih edilmelidir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Fiyatları Hakkında

Binalar yapılırken insanların yaşamlarını kolaylaştıracak çeşitli tesisatlar döşenir. Elektrik, su, kalorifer tesisatları binalarda bulunan ve hayatı kolaylaştıran sistemlerdir. Bu tesisatlarda zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı sorunlar baş gösterir. Su tesisatında usta hatalarından kaynaklı veya boruların yıpranmasından dolayı kaçaklar meydana gelebilir. Duvarlarında veya zeminde ıslaklık görenler, rutubet hissedenler su kaçağından şüphe etmelidir. Başlangıçta nem ve rutubet gibi görünen su kaçaklarının tedbiri alınmazsa damlayarak akmaya başlayabilir. Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ve fiyatları hakkında bilgi edindikten sonra hemen tesisatçılar aranmalı ve gerekli yardım alınmalıdır. Hanımlar, yapılan tamirle evlerinin savaş alanına döneceğini düşünürler. Evin inşaat alanına dönmesi eski dönemlerde kaldı. Günümüzde kırmadan su kaçağı tespiti yapıldığından zahmetsiz bir tamir olacaktır.

Tespit ve tamir sırasında kullanılan cihazlar çok gürültü çıkarmadığından komşular rahatsız olacak diye tedirgin olmaya da gerek yoktur. Evlerdeki su kaçakları temiz veya kirli su tesisatından kaynaklanabilir. Temiz su tesisatından olup olmadığını anlamak için evin genel su vanası kapatılır. Bir müddet beklenerek su sızıntısının olup olmadığı kontrol edilir. Sızıntının kirli giderden olup olmadığı ise tuvalet ve lavaboların bir müddet kullanılmaması ile anlaşılabilir.

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihazlar

Su tesisatında temiz su, kalorifer suyu ve atık su giderleri vardır. Her bir su sistemindeki sızıntı ve kaçak değişik cihazlar kullanılarak tespit edilerek tamir edilir. Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ve fiyatları tesisattaki hasarın büyüklüğüne ve durumuna göre belirlenir. Su tesisatındaki kaçakların tespitinde kullanılan cihazlar:

 • Akustik dinleme cihazı: Temiz su tesisatındaki kaçakların yerinin tespitinde kullanılır. Evlerde parke, fayans gibi döşemeler bulunur. Bu döşemeler temiz su kaçağının tespitine engel değildir. Akustik dinleme cihazı sayesinde kaçağın olduğu yer noktasala olarak anında belirlenir.
 • Kanal Görüntüleme kameraları: Kanal görüntüleme kameraları özellikle atık su giderlerinin olduğu pimaş borularındaki kaçakları bulmada kullanılır. Pimaş boru içerisine salınan kameralar sayesinde tıkanıklığın yeri ve nedeni kolayca tespit edilir.
 • Termal kameralar: Isıyı temel alan kameralardır. Sıcak su ve kalorifer borularında meydana gelen kaçakların tespitinde kullanılır. Termal kameralar ile sıcak su borusunun neresinde kaçak olduğu tespit edilir. Tespit yapıldıktan sonra akustik dinleme cihazı ile kontrol sağlanarak tamir gerçekleştirilir.
 • Nemölçer: Çok gerek duyulması durumunda kullanılan bir cihazdır. Ortamdaki bağıl nem değerini referans alan bir cihazdır.

Cihazlar sayesinde kırma, dökme ve gürültü yapmadan çok kısa bir süre içinde kaçak tespiti yapılır. Kaçak tespiti sırasında kırma olmadığından günün her saatinde işlem yapılabilir.

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespitinin Fiyatları

Dairesinde kaçak olanlar öncelikle cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ve fiyatları hakkında bilgi almak için firmaları arayabilirler. Firmalar arasında en tecrübeli ve müşteri memnuniyetine sahip firmanın tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Deneyimli firmaların elemanları profesyonel, kullandıkları cihazlar en son model olduğundan size hiçbir zahmet çıkarmadan sorunu çözerler.

Dairedeki temiz su kaçağını tespit ederken öncelikle basınçölçer kullanılır. Basınölçer ile dairenin su basıncında düşüş olup olmadığı belirlenir. Basınçölçer kullanıldığında vakit kaybetmeden kaçak tespit edilir. Basınçölçerle kaçak olduğu kesinleştirildikten sonra akustik dinleme cihazı kullanılarak kaçağın yeri tespit edilir. Su kaçağının yeri belirlenip tamiri yapıldıktan sonra tekrar basınçölçer kullanılır. İkinci defa kullanılmasının nedeni farklı yerde kaçak olup olmadığını tespit edebilmektir.

Atık su tesisatındaki kaçakların nedenini bulabilmek için kameralı görüntüleme cihazı borulara gönderilir. Kameralı görüntüleme sistemi pimaşlara gönderilince tıkanıklığı nedeni ve yeri belirlenir. Ardından robotik cihazlarla tıkanıklık açılır. Tıkanıklık açıldıktan sonra tekrar kameralı görüntüleme sistemi kullanılarak tıkanıklığın tam çözülüp çözülmediği tespit edilir. Kalorifer tesisatındaki sorun ise termal kameralar ile tespit edilir. Kaçağı tespit edilmesi ve sorunun çözülmesinin ücreti yapılan işleme göre değişmektedir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]