Yazılar

Su Sızıntısı Bulma Hizmetleri

Su Sızıntısı Bulma Hizmetleri

Su Sızıntısı Bulma Hizmetleri

Su sızıntısı sorunu eskiyen tesisatlar nedeni ile ev ve iş yerlerinde görülebilmektedir. Su sızıntısı bulma işlemi doğru bir şekilde yapılarak sorun kısa sürede giderilmelidir. Çünkü sızan sular duvarlarda veya tavanlarda akmaya ve genel görüntüyü bozma gibi durumlara neden olmaktadır. Bunların yanı sıra oluşan ıslaklıklar nedeni ile boylarda kabarma, küf ve koku gibi farklı sorunlarda gözlemlenebilmektedir.

Yaşam ve çalışma alanlarını olumsuz etkileyen su kaçağı tespiti hemen yapılmalıdır. Sızıntı konusunda uzman bir ekip ile temasa geçilerek gerekli çalışmalar başlatılmalıdır. Sızıntı temiz su mu yoksa kirli su giderlerinden mi kaynaklanmaktadır bulunarak çözüm sağlanmalıdır. Profesyonel olan firmalarla çalıştığınız zaman gereksiz kırma ve ekstra tadilatlarla karşı karşıya kalmayacaksınız.

Su Sızıntısı Bulma Hizmetleri

Su Sızıntısı Bulma Nasıl Yapılır?

Su sızıntısı tespitini ilk olarak bu alanları kullananlar fark etmektedir. Duvarlarda veya tavanlarda oluşan ıslaklıkla sızıntı kendisi gösterecektir. Sızıntı olduğundan emin olduktan sonra tercih edeceğiniz firma büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü sızıntılar basit tesisat problemleri değildir. Sızıntının yeri doğru tespit edilmezse birçok alanın kırılması gibi bir durum ile karşılaşabilirsiniz.

Tesisat konusunda uzman firma tercihlerinde bulunduğunuzda çalışma tarzlarının farklılıklarını hemen far edeceksiniz. Çünkü kırmadan su kaçağı tespiti yapmalarını sağlayan teknolojik aletler ile çalışmalar yapılarak gerekli onarımlar yapılmaktadır. Eğer sızıntı pis su giderlerinden kaynaklanıyor ise özel kameralı cihazlar ile giriş yapılarak doğru yerin tespiti ve onarımı yapılmaktadır. Sızıntı tespiti yapılırken;

  • Çalışmalar ilk olarak su vanalarının kapatılarak özel dinleme cihazı ile sızıntının tespiti ile başlamaktadır.
  • Kirli su veya temiz su borularından hangisinde sızıntı olduğu netlik kazandıktan sonra ekip hemen çalışmalara başlamaktadır.
  • Tespit edilen alanda oldukça küçük bir alanda açılan delik ile sızıntıya neden olan boru hemen değiştirilmektedir.
  • Sızıntı eğer çok ise özel kimyasal uygulamaları ile tesisat içerisinden gerekli onarım sağlanmaktadır.
  • Tüm bu uygulamalar sonrasında yaşam alanlarında eski konfor sağlanmış olmaktadır.

Su Sızıntısı Bulma Hizmetleri

Kameralı Su Kaçak Tespiti Fiyatları

Su kaçağının tespiti için uygulanacak olan metotlara göre verilen hizmetin fiyatlarında farklılıklar olabilmektedir. Kameralı su kaçağı tespit  fiyatları ile dinleme ile yapılan tespitler için fiyatlarda küçük farklılıklar söz konusu olmaktadır. Su sızıntısı bulma işinin profesyonellikle yapılası sayesinde kırıp dökme yaşanmayacağı için tadilat ücretleri ile kıyaslandığında yapacağınız ödemeler oldukça ekonomik olacaktır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]