Yazılar

Tıkanıklık Açma Makinesi

Tıkanıklık Açma Makinesi

Tıkanıklık Açma Makinesi

Evlerde ve işyerlerinde lavabo ile tuvalet tıkanıklık sorunları sık karşılaşılan sorunlardır. Özellikle çok fazla konutun yer aldığı apartmanlar ile çok işyerinin olduğu iş merkezlerinde lavabo ve tuvaleti kullanan kişiler fazla olduğu için tıkanıklık sorunları fazla olmaktadır. Geleneksel ve eski tıkanıklık açmak yöntemleri yerini makineleşmeye bırakmıştır. Tıkanıklık yaşanan bölümde tıkanıklık açma makinesi ile kısa zamanda tıkanıklığın açılması mümkün olabilmektedir. Tıkanıklık açmak makinesinin kullanıldığı alanlar şunlardır;

 • Lavabo Tıkanıklıkları
 • Mutfak Gideri Tıkanıklıkları
 • Tuvalet Gideri Tıkanıklıkları
 • Banyo Gideri Tıkanıklıkları

Tıkanıklık Açma Makinesi

Tıkanıklık Açma Makinesi Özellikleri

Mutfak giderine, banyo giderine ve tuvalete istenmeyen maddelerin atılması giderlerde tıkanıklığa yol açar. Bunun dışında yapım aşamasında bu giderlerde inşaat malzemesi unutulması da tıkanıklığa sebep olmaktadır. Tıkanıklığın açılması ilk etapta zorlu ve zahmetli bir iş gibi görünse de tıkanıklık açmak konusunda uzman olan ustalar ve tıkanıklık açmak makinesinin kullanımı ile kolaylıkla açılabilir. Uzun bir hortum ya da borunun makine sistemine bağlı olmasıyla ve bu makinenin gücü ile tıkanıklığın açılması tıkanıklık açmak makinesinin temek çalışma prensibidir.

Tıkanıklığın olduğu bölgenin kırılması ve tıkanıklığın açılması için ilk akla gelen çözüm olsa da bu çözüm kırma/dökme işi nedeniyle tercih edilmemektedir. Tıkanıklık açmak makinesinin geliştirilmesiyle mutfak ve banyo giderleri başta olmak üzere giderler ve kanallardaki tıkanıklıklar kırmaya gerek kalmadan açılır.

Tıkanıklık açma cihazlarının kullanım alanları oldukça fazladır. Bu makineler lavabo gideri gibi dar alanların tıkanıklığından geniş kanalların tıkanıklığının açılmasına kadar her alanda kullanılabilir. Farklı modellerde ve farklı özellikleri bulunan tıkanıklık açmak makinelerinin bazı modellerinde kamera özelliği de bulunmaktadır. Kamera özelliği ile tıkalı olan bölümde tıkanıklığın neden kaynaklandığı tespit edilebilmekte ve müdahale yapılmaktadır.

Tıkanıklık Açma Makinesi

Tıkanıklık Açma Makinesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tıkanıklık açmak makinesini kullanırken dikkat edilmesi gereken iki önemli konu vardır.

 • Tıkanıklık yaşanan bölüme uygun olan tıkanıklık açma makinesi kullanılmalıdır. Lavaboda meydana gelen tıkanıklık açmak için kullanılan tıkanıklık açmak makinesiyle farklı bir yerdeki tıkanıklığın açılmaması gereklidir.
 • Bir yerdeki tıkanıklığı açmak için bu konuda uzman olan bir kişinin tıkanıklık açma makinesiyle tıkanıklığın açılması sağlanmalıdır. Tıkanıklık açmak makinesinin bu makineyi kullanmayı bilen ve işi bu olan kişiler tarafından kullanılması gereklidir.
 • Tıkanıklık açmak makineleri bireysel ve bu iş ile uğraşmayan kişilerin kullanımına uygun değildir. Bu makineleri kullanan kişiler bu iş için temel bir eğitim almaktadırlar.
Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Boru Tıkanıklığı Açma

Boru Tıkanıklığı Açma

Boru Tıkanıklığı Açma

Bir çoğumuz tıkanıklıkla ilgili sorunlarla günlük hayatımız da karşılaşmışızdır. İnanılmaz rahatsız edici bir durum olduğunu hepimiz biliriz. Su yüzeyinde yüzen pislikler, atıl durumda bir lavabo ya da ıslak zemin. Çok can sıkıcı bir durumdur. Örneğin mutfak lavabosu tıkandı su gitmiyor. Hemen aklımıza ilk gelen boru tıkanıklığı açma yöntemlerini deneriz. Lavabo pompasıyla pompalama yaparız, kaynar su dökeriz daha birçok klasik yöntem… Bu yöntemler bazı basit tıkanıklıklar için yeterli olsa da çoğu zaman bize istediğimiz sonucu vermemektedir. İşte bu durum da acil ve profesyonel bir müdahale gerekebilir.  Çünkü biriken sular ve tıkalı tesisatlar bekledikçe koku yaparlar. Mikrop ve bakteri oluşumuna ortam hazırlarlar.

Boru Tıkanıklığı Açma

 

Boru Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Tesisatla ilgili sorunlar genelde çok can sıkıcıdır. Hele ki yeni tesisat sistemlerinin duvara gömülü olması sıradan bir kişinin müdahalesini oldukça zorlaştırır. Bizle tıkanıklık gibi sorunlarla karşılaştığımızda sadece dışardan müdahale edebiliriz çoğu zaman. Fakat bu müdahalelerin etkisi oldukça düşüktür. Bazı açıcı kimyasalların kullanımı da oldukça sık rastlanır bir yöntemdir. Bu konuda ise doğru ürünü doğru şekilde kullanmadığımızda borulara arar verme hatta kullanıcının zehirlenmesi gibi ciddi problemlerle karşılaşabiliriz. Tabi bütün bu yöntemler ev içi tesisat için mümkün. Bir de düşünün ki apartman gider borusu tıkandı. İşte o zaman profesyonel bir ekip ya da ekipman gerekecektir. Burada ise devreye doğru tercihi yapabilmek giriyor.

Boru Tıkanıklığı Açma

Boru Tıkanıklığı Açarken Dikkat Edilecekler

Tesisat işlerinde bazen kaş yaparken göz çıkartmak mümkün. Masraftan kaçayım derken daha büyük masraflar açmak, pislikten kurtulayım derken komple evi batırmak hatta ve hatta kendi kendimize zarar vermemiz çok olası. Burada başlıca sebep ise bilinçsizce ya da dikkatsizce yapılan müdahaleler. Örneğin bir tıkanıklıkla karşı karşıyayız ve tıkalı boru açma işini kendi kendimize yapmaya karar verdik.

En bilinen boru tıkanıklığı açma yöntemlerinden olan kimyasallar tozlardan birisini aldık ve eve geldik. Onu daha etkin kılmak için de üzerine tu ruhu ya da çamaşır suyu gibi maddeler döktük. İşte bu durumda en iyi ihtimalle borularımızı deforme eder ve deleriz fakat daha kötüsü oluşan karışımdan çıkan gaz bizi zehirleyebilir ya da patlama yaparak temas eden yerlerimizi yakabilir. Aynı şekilde bilinçsiz sokulan demir çubuklar vs. de bizim hatlarımız da büyük deformasyonlara sebep olabilir. Burada profesyonel bir yardım almanın gerekliliği ortaya çıkıyor.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Eyüp Tıkanıklık Açma

Eyüp Tıkanıklık Açma

Eyüp Tıkanıklık Açma

İstanbul’un kalabalık ve tarihi ilçelerinden biri olan Eyüp’te kalabalık nüfus gereği pek çok hizmette yoğun talep söz konusu olmaktadır. Özellikle de Eyüp tıkanıklık açma hizmetleri, kentleşmenin artış gösterdiği bölgede çok fazla tercih edilmektedir.

Her geçen gün daha da modern bir hal alan şehir yaşamı, beraberinde yüksek katlı binaların da artışına neden olmaktadır. Bu sebeple artan nüfus ile de ortak kullanım alanları olan banyo, tuvalet ve mutfaklarda tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Çeşitli nedenlerden kaynaklanan bu tıkanıklıkların çözümü ise günümüzde artık son derece kolaydır. Çünkü teknolojinin gelişmesiyle robot kameralar tercih edilmekte ve bu da hiçbir kırma işlemi olmadan tıkanıklığın olduğu yerin doğru bir şekilde tespit edilmesine yardım etmektedir.

Eyüp Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Her ailenin ya da iş yerinin ortak kullanım alanları arasında yer alan mutfak, banyo ve tuvaletler, pek çok sebeple de tıkanabilmektedir. Bu tıkanma ise beraberinde kötü bir kokuya neden olmakta ve yaşam şartlarını zorlamaktadır. Özellikle de kalabalık aileler bu açıdan çok büyük sıkıntı yaşamaktadır. İlçenin tarihi bir konumda yer alması nedeniyle de giderlerde eskimeler yaşandığı için Eyüp tıkanıklık açma hizmetleri yoğun talep ile karşı karşıya kalmaktadır.

Eyüp Tıkanıklık Açma

Özellikle eski ve çok katlı yapılarda büyük bir sorun haline gelen tıkanıklığın başlıca sebeplerinden biri bilinçsiz kullanım olarak açıklanabilir. Klozete peçete, ıslak mendil gibi çöplerin atılması bir süre sonra giderde meydana gelen birikim nedeniyle ciddi tıkanmalara neden olmaktadır. Bunun yanı sıra banyolarda biriken saç telleri, kirler veya farkında olmadan gidere düşen bir küpe dahi tıkanmaya neden olabilmektedir.

Kırmadan Yapılan Tıkanıklık Açma İşlemleri

Günümüzde artık teknolojinin kolaylık sağlamadığı hiçbir alan yoktur. Geliştirilen yeni araç gereçlerle ise tıkanma sorununa kısa sürede çözüm bulunmaktadır.

Geçmişte tıkanıklık sorunu ile karşı karşıya kalındığında, tıkanıklığın sebebi kırma işlemi gerçekleştirilerek bulunurken, artık robot kameralar aracılığıyla tıkanıklığın tam olarak yeri tespit edilebilmekte ve kırma olmadan, doğrudan sorunlu bölgeye müdahale sağlanabilmektedir. Bu da işlemin günlerce sürmesini engellemekte ve nokta atışı ile sorunun çözümlenmesine yardımcı olmaktadır. Böylelikle kullanılan robot kameralar ve Eyüp tıkanıklık açma hizmetlerinin uzman ekipleri sayesinde, beklenmeyen tıkanıklar da sorun olmamaktadır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Esenyurt Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Esenyurt Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Esenyurt Tıkanıklık Açma Hizmetleri

İstanbul’un kalabalık ilçeleri arasında yer alan Esenyurt, kalabalık nüfusu sebebiyle bazı hizmetlerde de yoğun talep gelmesine neden olmaktadır. Özellikle de kalabalık yerleşim yerleri, çok katlı apartmanlar en çok tıkanıklığın yaşandığı alanlar arasında yer almaktadır. Bu da bölgedeki Esenyurt tıkanıklık açma hizmetlerine olan ihtiyacın artmasında etkili olmaktadır.

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte tıkanıklık açma hizmetlerinde de tercih edilen araç ve gereçlerde değişiklik sıklıkla yaşanmaktadır. Bu da tıkanıklığın yaşandığı evlerdeki tadilatın kırmadan yapılmasını sağlamaktadır. Son derece kısa süren bu işlemler, robot kameralar aracılığıyla da çok daha kusursuz bir hal almıştır.

Tıkanıklık Açma ile Kırmadan Tadilat

Şehrin en kalabalık bölgelerinden biri olan Esenyurt ilçesinde, özellikle de son zamanlarda yoğun bir nüfus artışı yaşanmaktadır. Bu nüfus artışıyla birlikte bölgede çok katlı yapılar artmakta ve bu da özellikle de ortak kullanılan giderlerin tıkanmasına neden olmaktadır. Özellikle de lavabolarda saç birikmesi, tuvaletlere atılmaması gerektiği halde atılan atıklar, mutfak lavabolarına çöplerin dökülmesi gibi durumlar, tıkanıkların da artışının en önemli nedenleri arasında yer almaktadır. Fakat bu durumdan kurtulmak Esenyurt tıkanıklık açma hizmetleri ile son derece kolaydır. Kırmadan yapılan işlemler ile sanıldığının aksine çok kısa sürede tıkanıklık çözümlenmekte ve doğru bir şekilde tıkanıklık sebebi ve yeri tespit edilmektedir.

Esenyurt Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Son Teknoloji Araçlar ile Tıkanıklık Açma Hizmetleri

İstanbul’un kalabalık nüfusa sahip olan bölgeleri arasında ilk sıralarda yer alan Esenyurt ilçesinde, tıkanıklık hizmetlerinin giderilmesi için elbette ki son teknolojiden yararlanılmaktadır. Kırmadan gerçekleştirilen bu işlemlerde, robot kameralar aracılığıyla tıkanıklığın yeri nokta atışı ile tespit edilmekte ve bu sorun kısa bir süre içerisinde halledilmektedir. Uygun fiyatlarla sağlanan tıkanıklık açma hizmetleri ile siz de acil tıkanma sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Robot kameralar ile tıkanıklığın yeri ve sebebi kolaylıkla tespit edildiği için bu işlem hem siz müşterilere hem de uzman çalışma ekiplerine zaman tasarrufu sağlamaktadır. Teknolojinin sağlamış olduğu bu kolaylık ile tadilat süreci daha da kısa sürdüğü için ayrıca ekonomik açıdan da zorluk yaşanmamaktadır. Bu sayede tıkanıklık yaşayanlar için bu durum sorun olmaktan çıkmakta ve kısa sürede halledilen bir talihsizlik halini almakta, yaşam kalitesi de dolaylı olarak artmaktadır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Güngören Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Güngören Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Güngören Tıkanıklık Açma Hizmetleri

İstanbul’un en kalabalık yerleşim yerleri arasında yer alan Güngören ilçesinde her geçen gün artmakta olan modernleşme, beraberinde birtakım sorunları da getirmektedir. Bölgedeki nüfusun artışı ile özellikle yüksek katlı binalarda tıkanma sorunları sıkça yaşanmakta ve bu durum yaşam kalitesini ciddi oranda düşürmektedir. Bunun en kolay çözümü ise elbette ki Güngören tıkanıklık açma hizmetleri ile sağlanmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber yüksek katlı binaların yapımı da kolaylaşmakta ve bu dolaylı olarak binada yaşam süren kişilerin artmasına neden olmaktadır. Fakat bazı binalar bazen altyapı eksikliği bazen de bina sakinlerinin bireysel hataları nedeniyle tıkanıklık sorunu ile karşı karşıya gelmektedir. Tıkanma sorunlarında ise teknolojinin de yardımıyla kırmadan tadilat gerçekleştirilebilmektedir.

Kırmadan Güngören Tıkanıklık Açma

Evlerin yanı sıra iş yerlerinde de ortak kullanım alanları çoğu zaman tıkanma sorunlarına neden olabilmektedir. Özellikle de mutfak, tuvalet ve banyo gibi alanlar tıkanma sorunlarının yaşanması için çok müsait alanlardır.

Güngören Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Tuvaletlere atılan kuru peçeteler, ıslak mendiller, ped ya da çocuk bezinin yanı sıra, mutfakta bulaşık sırasında lavabo içerisine dökülen çöpler ya da banyolarda biriken saç telleri tıkanmanın başlıca unsurları arasında yer almaktadır. Tıkanmanın yaşanması sonucu meydana gelen kötü koku ise hem bina sakinlerinin hem de ev sakinlerinin yaşam kalitesini ciddi anlamda düşürmektedir. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Güngören bölgesinde de bu sorun çok fazla yaşanmaktadır. Bunun için kusursuz hizmet veren Güngören tıkanıklık açma ekipleri de tıkanma sorununu kısa süre içerisinde halletmektedir.

Güngören Tıkanıklık Açma Fiyatları

Geçmişte yaşanan tıkanma tadilatı işlemleri, çoğu zaman tıkanma yeri tespit edilemediği için günlerce sürmekteydi. Bu süreçte kırarak yapılan işlemler,  hem ev sahibini hem de bina sakinlerini yüksek gürültü nedeniyle rahatsız etmekteydi. Üstelik işçi gücü nedeniyle de tadilat işlemleri yüksek bir maliyete neden olmaktaydı. Fakat artık teknolojinin gelişmesi ile tıkanıklık açma işlemleri robot kameralar ile nokta atışı ile tespit edilebilmekte ve bu da işlemin kısa sürede az bir iş gücü ile gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Şehrin en kalabalık ilçelerinden biri olan Güngören’de de bu alanda çalışan uzman ekipler, kusursuz bir tadilat işlemi gerçekleştirilmektedir. Ekonomik fiyatlar ile verilen Güngören tıkanıklık açma hizmetlerinin, bölgenin en yoğun talep gören çalışma alanları arasında da yer aldığını söylemek de mümkündür.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
tuvaletler neden tıkanır

Tuvaletler Neden Tıkanır?

Modern hayata geçiş ile birlikte kullandığımız sistemler hayatımızı kolaylaştırıyor. Çok katlı binaların çoğalması ile insanlar tek bir binada topluca yaşamlarını sürdürüyorlar. Toplu halde yaşamanın getirdiği dezavantajlardan biri de ortak kullanım alanlarıyla ilgili sıkıntılardır. Elbette ki tuvaletler neden tıkanır sorusu son zamanlarda sıklıkla dillendirilmektedir.

Ev içinde giderlerin bulunduğu yerlerde çeşitli sebeplerle tıkanmalar görülmektedir. Bu tıkanmalar evin içinde kokuya ve kirliliğe neden olmaktadır. Hane halkının bu durumdan rahatsız olması sonucunda evin huzuru ve yaşam kalitesi bozulmaktadır. Tıkanmaların birçok sebebi olmakla beraber bazılarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

İşte Tıkanıklık Sorununun Nedenleri

 • Ev içinde bir yer alçı ile tamir edildikten sonra alçının bulunduğu kaptaki kalıntılar gidere dökülür. Alçı, kuruduğunda katılaşan bir madde olması nedeniyle borularda birikerek tıkanıklığa neden olabilir.
 • Tuvalet kâğıdı olarak satılan kâğıtlar suda erime özelliğine sahiptir. Bunlar yerine suda erimeyen kâğıtların kullanılması, farklı temizlik ürünlerinin tuvaletlere atılması tıkanıklığa sebep olur.
 • Tuvalet giderlerinin geniş olması nedeniyle çocuklar oyuncaklarını atabilmektedir. Yeterince büyük cisimler borulardan geçişi kapatarak tuvaletleri tıkayabilmektedir.
 • Uzun süreli kullanım sonucu gider borularındaki kireçlenme de tıkanıklık yapar.
 • Suda erimeyen, birikinti yaparak borulara yapışan bazı malzemeler atıkların geçişini zorlaştırarak zamanla tıkanıklığa kadar giden sorunlara yol açar.
 • Bina yapımda iken boruların gerekli büyüklükte yapılmaması, borulara gerekli eğim kazandırılmaması daha sonra tıkanıklık gibi sorunlara neden olabilmektedir.
 • Saç tutamlarının tuvaletlere atılması, temizlik sonucu halılardan çıkan tüylerin de atılmasıyla tıkanıklık görülebilmektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Konusunda Yapılacaklar

Bu gibi durumlarla karşılaştığımızda çözüm bulmak adına yetkili birimlerden destek almak gerekir. Bu desteği alamadığımızda veya alma imkânı bulamadığımızda mecburen kendi çözüm yollarımıza yönelmemiz gerekir. Bu yollar çok çeşitlidir. Bunlardan bir tanesi vidanjör mantığıyla düşünerek ağzı ince bir hortumu musluğa bağlamak suretiyle tıkanıklığın olduğunu düşündüğümüz yere doğru ittirerek açmaya çalışmaktır.

tuvalet tıkanıklık2 tesisat

Bir diğer yolu ise ucu sivri olan sert bir cisim veya demir tıkanıklığın olduğu bölgeye doğru ittirilip geçi çekme işlemi birkaç sefer tekrarlanarak açmaktır. Diğer bir yöntem de her türlü markette kolaylıkla bulabileceğiniz gider açıcı ismiyle satılan kimyasal tozları kullanmaktır. Bu tozları tuvalet giderine boşaltılıp üzerine kaynar su dökülür. Su ile tepkimeye giren kimyasal sayesinde borular temizlenerek tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapılır.

Tıkanıklık Açmak İçin Ne Yapabiliriz?

Tuvalet tıkanıklığı açma işi yapılırken alınması gereken ilk önlemlerden biri su vanasını kapatmaktır. Sonrasında tıkanıklığın olduğu bölge tespit edilir. Buna müteakiben giderin taşma riskinden dolayı etraf güvene alınır. Daha sonra ise varsa alt ve üst komşular durumdan haberdar edilip yönetici aranır. Apartman yetkilisinin alacağı önlemler ise şunlardır:

 • Bulunduğunuz bölgenin belediyesinden vidanjör hizmeti talep edilir.
 • Böyle bir imkan yok ise bölgede bulunan su tesisatçısı çağrılır

Tuvaletin Tıkanmasıyla Gelen Sorunlar

Tuvalet tıkanıklığı sorunun pek çok farklı nedeni oluğunu söyleyebiliriz. Bu sorunun varlığı beraberinde pek çok farklı sorunu getirir. Mesela taşan bir gider evi aşırı şekilde kirletir ve kötü kokuya sebebiyet verir. Bu sorunu giderme konusunda yaşadığımız bölgede hizmet veren firmalar sorunsuz bir şekilde gider açma hizmetinin adresi konumundadır. Uzman ekiplerce sorunlara hızla müdahale edilir. Yaşanan sıkıntının ardından firmalar, evi eski haline getirerek ev ahalisine teslim eder. Tuvaletler neden tıkanır? sorusu elbette ki çok geniş kapsamlı bir yanıtı içermektedir.

Tuvalet tıkanıklığını ne kadar erken fark ederseniz sorunlar büyümeden o kadar kolaylıkla çaresine bakabilirsiniz. Evinizde bulunuyorken normal dışı kötü bir koku alıyorsanız veya tuvalet ihtiyacınızı giderdikten sonra gidere döktüğünüz suyun hareketi ivmesi az ise hemen giderin tıkanmış olabileceğini düşünmeli ve buna uygun tedbirleri almalısınız. Tuvalet tıkanıklığı açma işi profesyonel bir destek gerektirir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
tıkanıklık açma makinası

Tıkanıklık Açma Makinası

Evlerde ve iş yerlerinde yoğun kullanıma bağlı olarak zaman zaman tuvaletlerde ve giderlerde tıkanıklıklar yaşanmaktadır. Bazen bu sorun binaların ilk yapım aşamasında oluşurken bazen de yanlış kullanıma bağlı olarak ortaya çıkar. Son dönemlerde binalarda oluşan tıkanıklıklar için tıkanıklık açma makinası devreye girerek bu sorunu kolay yoldan çözmeye yardımcı olur. Siz de yaşam alanlarınızda karşılaştığınız bu sorunlar için profesyonel destek alabilirsiniz.

Öncelikle tıkanıklık yaratan sebeplere bir göz atmak gerekir. Genellikle giderlerde yıkanmaya sebep olan etkenlerin başında gidere atılan tuvalet kağıtları ilk sırayı alır. Bazı tuvalet kağıtları kalitesiz malzemelerden üretildikleri için suda erimezler. Zamanla erimeyen bu kağıtlar, giderin içinde birikerek tıkanıklığın oluşmasında etkili olur. Eğer borularda yeterli eğim yoksa veya dirsekler çok dar ise tıkanıklığın oluşması kaçınılmazdır.

Tıkanıklığın bir diğer sebebi ise gidere atılan hijyenik kadın pedleridir. Bu pedler ve çocuk bezleri hiç bir zaman giderlere atılmamalıdır. Ayrıca giderlere atılan sabun artıkları da tıkanıklığa sebep olan başlıca etkenler arasındadır. Zamanla biriken sabun ve saç kılları giderde geri dönüşü olmayan tıkanıklığa yol açarlar.

Hangi sebeple oluşursa oluşsun tıkanıklık açmak için artık eskisinden daha kolay yöntemler kullanılmaktadır. Herhangi bir yeri kırıp dökmeden ve evde inşaat alanı oluşmasına mahal vermeden tıkanıklığı çözümlemek mümkün. Yeni nesil robotlar sayesinde oluşan tıkanıklıklar son teknoloji ile anında çözüme kavuşturulabiliyor.

3 tesisat

Robotlarla Koordineli Çalışan Tıkanıklık Açma Makinası

Öncelikle tıkanıklık açma işlemlerine ihtiyacınız olduğunda ilinizde hizmet veren bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Tesisatçılar son dönemlerde işlerini tıkanıklık açma makinası yardımıyla yapmaktadırlar. Kısaca robotlar tıkanıklık açma olarak da bilinen bu işlemler son derece basit bir olaydır. Evinizde herhangi bir yeri kırıp dökmeden yapılacak olan işlemler için sadece profesyonel yardım yeterli olmaktadır.

Evinize gelen tesisatçılar robotların bağlı olduğu bir bilgisayar yardımıyla önce boruların içini incelerler. Giderlerde oluşan tıkanıklığın yerini tam olarak tespit ettikten sonra, robot gidere gönderilir. Ucunda kamera olan robot tıkanıklığın olduğu kısmı açmak için uğraş verir. Eğer orada biriken cisim küçük ve parçalanabilir bir nesne ise robot onu kolaylıkla yok edebilir.

Ucuna dönen bir aparat takılan robot, tekrardan gider borusuna gönderilir. Ucundaki dönen aparat giderin içindeki cismi parçalayarak küçültür. Böylece büyük cisim robotun ucuna takılarak geri çekilir. Size sıkıntı çıkaran madde ise kolaylıkla parçalanmış olur. Siz de evinizde tüm alanlarda hiçbir kırma dökme işlemine maruz kalmadan, sorunu kökünden halletmiş olursunuz.

Son Teknoloji Tıkanıklık Açma Makinası

Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus, çağırdığınız tesisatçının işinin ehli ve deneyimli olmasıdır. Ayrıca elinde yeterli ekipmanların olması ve robotla tıkanıklık açma konusunda tecrübe sahibi olmasıdır. Tüm bunları size sağlayan ekiple yapacağınız çalışma ile herhangi bir sorun yaşamazsınız. Tüm giderleriniz en kısa sürede açılarak evinizde konforlu yaşam alanları oluşur.

Siz de semtimize bulunan en yakın tesisatçı ile görüşerek evleriniz ve işyerleriniz için profesyonel destek alabilirsiniz. Tecrübeli elemanlara sahip olan ustaların yaptığı gider açma işlemleri sonunda en ufak bir sıkıntı yaşamazsınız. Robotlar artık hayatın her alanında size destek vermeye hazırdırlar.

Bilindiği üzere tıkanıklık bir çok insanın başını ağrıtan sorunların başında gelir. Evlerde en çok kullanılan alanlar arasında bulunan tuvaletler tıkanıklık açma makinası ile kısa sürede sonuca ulaştırılır. Eskiden her yerin kırılmasından dolayı maliyetin artmasından korkulurken, yeni nesil açıcılar ile hem maddi hem de manevi külfetten kurtulmuş olursunuz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yeşilköy tuvalet tıkanıklığı açma

Yeşilköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetlerimiz

Tesisat işiniz varsa güvenilir ve tecrübeli isimlerle çalışın. Tesisat bir mekânda oldukça önemli yapılardandır ve en ufak bir arızası dahi büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle tesisatın iyi olması eğer herhangi bir tıkanıklık var ise de alanında uzman kişilerce özenle bu sorunun giderilmesi gerekmektedir. Özellikle tıkanmış tuvaletlerin açılması profesyonel bir iş gerektirir. Kendi başınıza halledebileceğiniz gibi değildir. Yeşilköy tuvalet tıkanıklığı açma işinde en tecrübeli firmaları barındıran nadir yerlerdendir. Tesisatınıza herhangi bir zarar gelmeden profesyonel bir şekilde tıkalı tuvaletleri işler hale getirebilecek tecrübeli ekibe sahip firmaları Yeşilköy’ de rahatlıkla ve kolayca bulabilirsiniz. Yeşilköy tesisat işleri dendi mi akla ilk gelen yerlerden biridir. Verdiği hizmet ve müşteri memnuniyeti ile aranan yerlerde en ön sıralara yerleşmiştir.

Tıkalı Tuvaletlerin Açılması

Tuvalet tıkandı ise çok büyük hasarlara sebep olmadan, kırılıp dökülmeden bu işin halledilmesi gerekir. Tesisata zarar vermeden tuvaletteki tıkanıklığın açılması için bir takım aletlere ve makinalara ihtiyaç vardır. Bu yüzden tıkalı tuvalet açma işini profesyonel firmalara yaptırmak gerekir. Yeşilköy tuvalet tıkanıklığı açma konusunda en son teknoloji ile çalışan firmaları bünyesinde çalıştırmaktadır. Üstelik firmalar tuvalet tıkanıklığı açtıktan sonra temizleme işini de üstlenmektedir. Bu durumda işiniz oldukça kolaylaşmaktadır. Siz sadece firmanızı seçin yeterli. Gerisini düşünmenize gerek yok. Bu firmaları araştırdığınız zaman alanında uzmanlaşmış kişiler ile bir ekip kurulmuştur ve profesyonelce hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bu firmalar ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Tıkanmış Tuvalet Açan Firmalar

Tuvalet tıkanması sorunu yaşıyor iseniz hizmet alacağınız firmayı iyi araştırıp seçmeniz gerekir. Aksi takdirde sadece tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşarken üzerine bir de tesisat ve döşeme sorunu yaşayabilirsiniz. Seçim yapacağınız firmanın kullandığı makinaları ve aletleri muhakkak sorgulayın. Son teknolojiler her zaman yenilik içerir ve az zarar vermeyi amaçlar. Bu anlamda son teknolojiyi kullanan firmalarla çalışmak gerekir. Yeşilköy tuvalet tıkanıklığı açma firmaları son teknolojiyi kullanmaktadır. Kırmadan, dökmeden ve zarar vermeden tıkanmış tuvaletleri açan tüm firmalara Yeşilköy’de ulaşabilirsiniz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanan lavabolar herkesin yaşadığı problemlerden birisidir. Öyle ki zaman zaman iş görmez hale gelen bu lavabolara bir uzman elinin değmesi şart oluyor. Çünkü dikkatsizce atılan çeşitli atıklar tıkanıklığa sebep vermektedir. Halk içerisinde lavabo tıkanıklığı açma sorusu takılıyor. Zaten piyasada, marketlerde çeşitli lavabo açma yöntemleri var fakat bunlar genelde tıkanıklığın bir kısmını açabiliyor. Hepsini açamadığı için kısa bir süre sonra tekrar tıkanmaktadır.

Lavabolar Neden Tıkanır ?

Mutfak lavaboları çay atıkları, yağlar, taneli besinler, meyve sebze kabukları gibi çeşitli problemlerden dolayı tıkanmaktadır. Bu nedenden dolayı tapılan yemeklerin artığını, pişirilen yemeklere ait olan yağları, sebze ve meyvelere ait kabukların lavaboya atılması tıkanıklığa sebep olmaktadır. Banyo lavabolarında tıkanıklığa sebebiyet veren diğer şey ise saçlarımızdır. Özellikle yumak hale gelip lavaboya giden saçma tıkanıklık için öncü faktörlerden birisidir. Aynı şekilde hayvan tüyleri de.

Lavabo Açıcılar Ne Kadar Etkili ?

Koku, görüntü bakımından sorun olan ve işlerinizi baltalayan lavabo tıkanıklığına genelde lavabo açıcılar ile müdahale edilmeye çalışıyor. Fakat kullanılan bu lavabo açıcılar aslında ne kadar faydalı? Bunların sağlığımıza tehlikesi hakkında bilginiz var mı?

Lavabo açıcılar aslında bazik bir kimyasaldır. Su ile tepkimeye girdikten sonra buhar yolu ile soluduğumuz lavabo aç organik maddeleri erittiği gibi cilde de zarar vermekle kalmaz soluma yoluyla akciğerimize dahi geçebilir. Bu tür işlemler koruyucu ekipmanlar ile yapılmaz ise önemli sağlık problemlerine neden olacaktır. Sizlerin bu tür problemlerden uzak kalmanız için Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti vermekteyiz.

Tıkanan Lavabolar için TesisatçıAra Hizmetinizde

Eğer lavabo tıkanıklığınız için profesyonel bir yardım almak ve lavabonuzun uzun süre tıkanmasını istemiyorsanız Tıkanıklık Merkezi olarak hizmetinizdeyiz. Modern tıkanıklık açma yöntemlerini kullanan firmamızın diğer firmalar ve klasik lavabo açma tekniklerine nazaran şu tip faydaları bulunmaktadır;

Kısa süreli çözümler bulmaktan ve lavabonun sürekli tıkanmasından bıktıysanız Tesisatçı Ara olarak İstanbul’un her yerine hizmetinizdeyiz. Modern tıkanıklık açma yöntemlerini teknolojik cihazlar yardımı ve robotlar ile uygulayan firmamız diğer klasik lavabo açma tekniklerinden daha farklıdır;

 • Robot yardımını alarak tıkanıklığa müdahale ettiğimiz için tıkanıklık açma hizmeti sırasında lavaboya, giderine kısaca hiç bir parçasına zarar vermeyiz.
 • Robotlar ve kameralı sistemler ile tıkanıklığın olduğu kısmı tespit edip buna göre çözüm geliştiririz. Böylece tamamen tedbirli şekilde tespit eder yanlış müdahale etmeden ortaya olumsuz sonuçların çıkmasını engellerin.
 • İşlemler sırasında herhangi bir şekilde kırma, parçalama ve dökme işlemi yapılmaz. Lavabo gideriniz tamamen temizlenene kadar işlemimiz devam eder. Böylece gider  tamamen açılır. Bu nedenden dolayı lavabonuz uzun bir süre asla tıkanmaz.
 • Bizi tercih ederek problemi anlık gideren ve eski usulleri kullanarak verimsiz ve geçici çözüm bulan firmalardan uzak kalmış olursunuz.
 • Bizlere sitemiz üzerindeki telefon numarasına ve reklamlara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Öneriler

Lavabo tıkanıklığının yaşanmasını ortadan kaldırmak insanların elinde olan bir şeydir. Günün her vaktinde kullanılmakta olan lavaboların her kullanışta sıcak su vasıtası ile temizlemek oldukça önemlidir. Bu önerimiz daha çok mutfak için geçerlidir. Gider boruları ile birlikte çıkış yerlerinin bakımlarının da aksatılmaması gereklidir. Borular sökülebilir durumda oldukları için söküp iyice temizlemeniz veya temizletmeniz gerekmektedir. Böylece sıkıntı yaşamasına imkan sağlamadan lavabolar da kullanılmış olur. Lavabo tıkanıklığı zaman içinde ilerledikçe su akacak kısım bulamaz. Bura oranın nemli kalması sonucunda koku yapmasına sebebiyet vermektedir. Atıkları, yağları, pislikleri lavabo aracılığı ile değil de çöp ve geri dönüşüm yolu ile imha edebilirsiniz. Bunların ihmal edilmesi durumunda lavabonun gider kısmının ağzı yani lavabonun ağız kısmı doğrudan pislikler ile tıkanarak su gidişini engeller. Bu durum sizlere daha da çok masraf çıkartmaktadır. Tıkanıklığın geç fark edilmesi ile evinizde veya ofisinizde su basma durumları da gerçekleşebilmektedir. Bundan dolayı temiz tutmak, bakımını yapmak her zaman önemlidir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
maltepe tikaniklik acma icon.png?w=180&h=180&scale tesisat

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemini size olabildiğince anlatmaya çalışalım. Giderlerden atılan tuvalet kağıdı, bez veya herhangi atılan katı atık maddeler boruya takılır ve bunun sonucunda tıkanmaya sebep olur. Kendi kendimize bu problemleri çözmeye çalışmaktansa profesyonel bir yardım almak daha mantıklı olacaktır. Kendi kendimize kimyasal madde kullanarak veya daha hasarlı yöntemler deneyerek evimize daha büyük hasarlar vermek veya sağlık problemlerine yol açmak anlamsız olacaktır. Fayansları kırmadan borulardaki tıkanmaları açabilmek için ve aynı zamanda maddi kaybınızı çoğaltmamak adına mutlaka profesyonel bir destek almanız daha sağlıklı bir yöntem olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı

Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Tespiti, , Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı gibi sorunları makine ile açarak görüntüleme yöntemiyle tıkanan maddenin ne olduğunu müşterilere göstermektedir.  Kanal ve lavabo açan makineler sayesinde tıkanan madde sökülerek açılır. Sizin kimyasal madde kullanarak tıkanıklık açmaya çalışarak uğraş vermeniz yerine biz ve profesyonel ekibimiz kırıp dökmeden tıkanıklık probleminizi ortadan kaldırıyoruz. Ek olarak, kanal görüntüleme kamerası ile lavabo ve tuvalet tıkanıklığının yerini ve sebebini belirleyerek, probleminizi çözebiliyoruz. Tuvalet tıkanıklığının açılma yöntemleri çeşitlilik gösterir. Gider tıkanıklıkları ev içerisinde herkesin yaşayabileceği problemlerdir. Aynı zamanda sıcaklıklar ile artan gider tıkanıklığı problemleri dayanılmaz bir koku yayarak rahatsızlık vermektedir.

Tuvalet Lavabo Tıkanıklığına Çözümler 

Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma

Bu problemleri geçici çözümler ile ertelemek yerine  tuvalet tıkanıklığı açma ile 15-20 dakikalık bir işlem ile tıkanıklığı olan problemlerinize son vermek de mümkündür.  Tuvalet tıkanıklığının belirtileri de bulunmaktadır, bu belirtileri gördüğünüz anda profesyonel bir destek almalısınız.  Eğer doğru vakitte, müdahale edilmezse ortaya büyük bir hijyen problemleri ya da tadilat masrafları ortaya çıkabilir. Kısa zaman içerisinde bu sorun tespit edilirse büyük masraflar ortaya çıkmadan çözülebilir. Tuvalet tıkanıklığını önceden anlayabilmeniz için belirtilerden bahsedeceğiz. İlk olarak,  tuvaletinizden kötü kokular geliyorsa ve giderek kokunun derecesi artıyorsa, sifonunuzu çekiyorsanız fakat giderden geçmekte zorlanıyorsa tuvalet tıkanıklık açma hizmeti almalısınız. Alanında profesyonel ekibimiz , kısa süre içerisinde lavabo veya tuvalet tıkanıklığınızın sebebini tespit eder ve kısa sürede hijyenik ve son geliştirilen yöntemler ile evinize zarar vermeden bu probleminizi ortadan kaldıracaktır. Hem daha büyük maddi sorunlar ortaya çıkmaz hem de uğraş vermeden probleminizi çözebilirsiniz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Pimaş Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş Açma

Pimaş açma hizmetimiz giderlerin kanalizasyona bağlandığı boru hatlarının tıkanıklığının giderilmesi ile gerçekleşmektedir. Günümüzde hemen hemen her türlü sektörde mutfakta, banyoda bu ve bunlara benzer her türlü alanda pimaş boruları kullanılmaktadır. Bu nedenden dolayı her sektördü ilk sırada kullanılan ürünlerdendir. Atık ve pis su giderlerinde pimaş sıkça kullanılmaktadır. Pimaş da diğer borular gibi pek çok tıkanıklık meydana getirmektedir. Bu borulardaki sorunlar genel olarak boruların iyi döşenmemesi sonucunda oluşmaktadır. Ayrıca kullanımdaki yanlışlıklar da tıkanıklığın sebeplerindendir. Evlerdeki yağ atıkları, banyolardaki ve tuvaletlerdeki erimeyen kağıt veya ıslak mendil gibi katı maddelerin de dahil olduğu maddeler giderleri ve pimaşları tıkatmaktadır. Bu problemler göreceli olarak büyük problemlere bide sebebiyet verebilir. Hem sağlığı etkileyen hemde su taşkını gibi problemlere neden olarak maddi zararlara uğratabilir, sağlık konusunda zararlı olabilir. Pimaş tıkanıklığı günümüzde çeşitli yöntemler ile kırmadan ve düşük maaliyet arcılığı ile teknolojik cihazlar yardımı ile halledilmektedir.

Tıkanıklık Sebebleri

"<yoastmark

Günümüzde profesyonel ekibimiz ve teknolojik cihazlar, robotlar ile bilgisayarlı sistemlerin yardımı ile tıkanıklığın sebebi ve yerini tespit edebilmekteyiz. Ayrıca yine tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile teknolojik aletleri kullanarak tıkalı pimaşlar kolaylıkla ve düşük maaliyet ile açılabilmektedir. Pimaş içerisinde yağlanma ile oluşmuş tortulaşmış ve tıkanıklık oluşturan yağ birikintileri de basınçlı makineler yardımı ile temizlenerek çözüme ulaştırılmaktadır. Pimaş açma hizmetimiz teknolojik ve bilgisayarlı sistemlerimiz ile ilk olarak tıkalı bölgenin tespiti ile başlar. Daha sonra robotik cihaz aracılığı ile çeşitli işlemler ile tüm tıkanıklığı ve kiri paramparça ederek haznesine çeker ve bölgeyi temizler. Ayrıca uzmanlarımız bu işlem sırasında bölgeyi tekrar kontrol ederek temizlenip temizlenmediğinden emin olurlar. Ayrıca bu bölgenin görüntüsünü alarak tıkanıklığın tamamen açıldığından emin olurlar ve tekrar tıkanmaması için gerekli aksiyonları alırlar.

Tıkanıklık Açma Sonucu

"<yoastmark

 

İşlemlerin sonunda ise bölgedeki her türlü boruların temizlenmesi yer almaktadır. İlk olarak borular ilaçlanarak suyla temizlenir. Pimaş tıkanıklığı doğrultusunda anlık duruma bağlı çözüm oluşturulur yol haritası üzerinden gidilerek ev içerisinde maddi ve sağlık açısından herhangi bir problem ortaya çıkartmasına sebebiyet vermemek adına firmamız gibi profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Vaktinizi çalacak, sizi zahmete sokacak, maddi yük getirecek yöntemler ile pimaşları açmaya çalışmak daha büyük zararlara sebebiyet verecektir. Fakat bizim gibi profesyonel bir ekibe sahip, teknolojiyi kullanarak kısa sürede etrafa zarar vermeden, pisletmeden, zahmetsiz ve bütçeye uygun bir uygulamalar ile problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm pimaş açma harekâtlarında kamera ile görüntüleme yapılır. Kamerasız pimaş açma operasyonu yapılması doğru değildir açılan pimaş tıkanıklığının kesinlikle takip edilmesi gerekir yoksa tıkanıklık tekerrür edebilir. Maliyet alırken bunları göz önünde bulundurmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

 

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma problemi dünya üzerindeki her evde gerçekleşebilecek bir durumdur. Eğer tuvaletler temiz, düzgün ve bakımlı kullanılmaz ise insan sağlığını da tehdit edecektir. Sadece insan sağlığını tehdit etmekle kalmayacak aynı zamanda tıkanmalara da neden olarak kötü koku oluşturarak sağlıksız durumlara sebebiyet verilir. Tuvalet giderleri herhangi bir nedenden, yabancı cisimlerin gitmesi ile, kirlilik nedeniyle tıkanıklık oluşturabilir ve geç fark edilmesi yada fark edilmemesi nedeniyle daha da kötü duruma gelebilir. Tuvalet tıkanıklığını anlamak genelde kolaydır. Sifonu çektikten sonra su giderlerden rahatlıkla geçiş sağlayamayarak geçemiyor ve su yükselmeye devam ediyorsa veya yükselip aniden gidere gidiyorsa gideriniz tıkanmış olabilir. Bu nedenle tuvalet tıkanıklığı konusunda profesyonel ekibimiz aracılığı ile tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti sağlıyoruz. Kısa sürece sorunu çözüp pratik yöntemler ile sorunu derhal ortadan kaldırıyoruz.

 

"<yoastmark

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Uzman ekiplerimiz ve bu konu için tasarlanmış bilgisayarlı sisteme sahip robotlarımızı da kullanarak herhangi bir kırma işlemi gerçekleştirmeden tıkanıkları açabiliyoruz. Ekibimiz profesyonel olarak çalışarak teknoloji yardımı ile maaliyetleri düşürüyor ve etrafı kırarak ortamı inşaat alanına çevirmemektedir. Müşteri memnuniyetini herkese yaymak amacıyla internet üzerinden de profesyonel kişiler ile çalışarak daha geniş alanlara hizmet ulaştırmaya çalışmaktadır. Görüntülü olarak tespit edilen tıkanıklık,  robotlar vasıtası ile açılmaktadır. Bu nedenden dolayı da boru hatlarında pis veya kalan kalıntılı suyun giderleri tamamen temizlenerek ve açılarak hizmet sağlıyoruz. Böylece müşterinin problemlerinin ileride tekrarlanmasını önleyerek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sorunun daha sonra yeniden tıkanmaması için gerekli önlemler ve aksiyonlar alınarak problemler çözülmektedir. Fakat bu konuda 1 kısmı hatırlatmakta fayda var. Bu problemlerin bir nedeni de eski binaların hatalı malzeme, yanlış işçilik veya kötü işçilikten de kaynaklanması olabiliyor. Ayrıca daha önce restorasyon görmemiş eski evler de de bu problem sıkça yaşanmaktadır.

Robotla kanal açma, Tıkalı olan bölgeler, kameralı görüntüleme bilgisayarlı usullerle tespit edilmektedir. Boruların tıkanıklığına neden olan maddenin tespiti yapıldıktan sonra robot makine ile tıkanıklığa neden olan madde borudan çıkartılır veya gider borusu arınılır. Kısa vakitte tıkanıklık profesyonel bir biçimde açılmış olur. Kırmadan pimaş boru tıkanıklığı açma yönetimi bu biçimde uygulanmaktadır.

Tuvalet boru tıkanıklığı açma, pimaş gider boru tıkanıklıkları açma, kanal tıkanıklığı açma, pimaş açma, mutfak gider tıkanıklıkları açma, banyo giderler tıkanıklıkları açma. Tıkanmış boruları açma alanında uzman takımlar ile size hizmet veriyoruz. Tıkanıklık açtırmak için en iyi şirketlerden biri olan Avrupa Tesisatçı sizlere hizmet vermektedir. Kırmadan robot makineler ile tıkalı giderler açılmaktadır.

Tıkanıklık Açma

"<yoastmark

Tıkanıklık açma hizmetimiz tamamen profesyonel ekibimiz ile profesyonel ve son teknoloji aletler aracılığı ile ilk olarak incelenir, detaylı olarak plan ve yol haritası çıkarıldıktan sonra tıkanıklık işleminin çözümlenmesi için gereken işlemlere başlanır. Uygun fiyatlar ve kırılmadan yapılan hizmetimiz sizleri maddi bir külfetten kurtarmaktadır. Tıkanıklık açma işlemi için İstanbul tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız ile iletişime geçmeniz sorunlarınızı profesyonel bir şekilde çözülmesini sağlayacaktır. En uygun şekilde planlanarak tecrübe aracılığı ile gerçekleştirilen müdahaleler ile gider hattı üzerindeki her türlü problem kameralı ve bilgisayarlı robotlarımız aracılığı ile görüntülenmekte ve problem tamamıyla ortadan kaldırılmaktadır.

İstanbul robotla pimaş açma, Tıkanıklık açma hususunda sizlere İstanbul tıkanıklık açma %100 alıcı memnuniyetine önem verir ve sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır. Kalıcı Çözümler için bizi arayabilirsiniz. Çözmeyeceğimiz hiç bir mesele kalmaz. Sıhhi tesisat alanına giren tam işlerde sizlere çok iyi bir emekçilik çıkartarak kalıcı ve meselesiz çözümler üretmekteyiz. Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma hususunda 7/24 garantili servis sunmaktayız.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 2 Ortalama: 3]