Yazılar

tuvaletler neden tıkanır

Tuvaletler Neden Tıkanır?

Modern hayata geçiş ile birlikte kullandığımız sistemler hayatımızı kolaylaştırıyor. Çok katlı binaların çoğalması ile insanlar tek bir binada topluca yaşamlarını sürdürüyorlar. Toplu halde yaşamanın getirdiği dezavantajlardan biri de ortak kullanım alanlarıyla ilgili sıkıntılardır. Elbette ki tuvaletler neden tıkanır sorusu son zamanlarda sıklıkla dillendirilmektedir.

Ev içinde giderlerin bulunduğu yerlerde çeşitli sebeplerle tıkanmalar görülmektedir. Bu tıkanmalar evin içinde kokuya ve kirliliğe neden olmaktadır. Hane halkının bu durumdan rahatsız olması sonucunda evin huzuru ve yaşam kalitesi bozulmaktadır. Tıkanmaların birçok sebebi olmakla beraber bazılarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

İşte Tıkanıklık Sorununun Nedenleri

 • Ev içinde bir yer alçı ile tamir edildikten sonra alçının bulunduğu kaptaki kalıntılar gidere dökülür. Alçı, kuruduğunda katılaşan bir madde olması nedeniyle borularda birikerek tıkanıklığa neden olabilir.
 • Tuvalet kâğıdı olarak satılan kâğıtlar suda erime özelliğine sahiptir. Bunlar yerine suda erimeyen kâğıtların kullanılması, farklı temizlik ürünlerinin tuvaletlere atılması tıkanıklığa sebep olur.
 • Tuvalet giderlerinin geniş olması nedeniyle çocuklar oyuncaklarını atabilmektedir. Yeterince büyük cisimler borulardan geçişi kapatarak tuvaletleri tıkayabilmektedir.
 • Uzun süreli kullanım sonucu gider borularındaki kireçlenme de tıkanıklık yapar.
 • Suda erimeyen, birikinti yaparak borulara yapışan bazı malzemeler atıkların geçişini zorlaştırarak zamanla tıkanıklığa kadar giden sorunlara yol açar.
 • Bina yapımda iken boruların gerekli büyüklükte yapılmaması, borulara gerekli eğim kazandırılmaması daha sonra tıkanıklık gibi sorunlara neden olabilmektedir.
 • Saç tutamlarının tuvaletlere atılması, temizlik sonucu halılardan çıkan tüylerin de atılmasıyla tıkanıklık görülebilmektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Konusunda Yapılacaklar

Bu gibi durumlarla karşılaştığımızda çözüm bulmak adına yetkili birimlerden destek almak gerekir. Bu desteği alamadığımızda veya alma imkânı bulamadığımızda mecburen kendi çözüm yollarımıza yönelmemiz gerekir. Bu yollar çok çeşitlidir. Bunlardan bir tanesi vidanjör mantığıyla düşünerek ağzı ince bir hortumu musluğa bağlamak suretiyle tıkanıklığın olduğunu düşündüğümüz yere doğru ittirerek açmaya çalışmaktır.

tuvalet tıkanıklık2 tesisat

Bir diğer yolu ise ucu sivri olan sert bir cisim veya demir tıkanıklığın olduğu bölgeye doğru ittirilip geçi çekme işlemi birkaç sefer tekrarlanarak açmaktır. Diğer bir yöntem de her türlü markette kolaylıkla bulabileceğiniz gider açıcı ismiyle satılan kimyasal tozları kullanmaktır. Bu tozları tuvalet giderine boşaltılıp üzerine kaynar su dökülür. Su ile tepkimeye giren kimyasal sayesinde borular temizlenerek tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapılır.

Tıkanıklık Açmak İçin Ne Yapabiliriz?

Tuvalet tıkanıklığı açma işi yapılırken alınması gereken ilk önlemlerden biri su vanasını kapatmaktır. Sonrasında tıkanıklığın olduğu bölge tespit edilir. Buna müteakiben giderin taşma riskinden dolayı etraf güvene alınır. Daha sonra ise varsa alt ve üst komşular durumdan haberdar edilip yönetici aranır. Apartman yetkilisinin alacağı önlemler ise şunlardır:

 • Bulunduğunuz bölgenin belediyesinden vidanjör hizmeti talep edilir.
 • Böyle bir imkan yok ise bölgede bulunan su tesisatçısı çağrılır

Tuvaletin Tıkanmasıyla Gelen Sorunlar

Tuvalet tıkanıklığı sorunun pek çok farklı nedeni oluğunu söyleyebiliriz. Bu sorunun varlığı beraberinde pek çok farklı sorunu getirir. Mesela taşan bir gider evi aşırı şekilde kirletir ve kötü kokuya sebebiyet verir. Bu sorunu giderme konusunda yaşadığımız bölgede hizmet veren firmalar sorunsuz bir şekilde gider açma hizmetinin adresi konumundadır. Uzman ekiplerce sorunlara hızla müdahale edilir. Yaşanan sıkıntının ardından firmalar, evi eski haline getirerek ev ahalisine teslim eder. Tuvaletler neden tıkanır? sorusu elbette ki çok geniş kapsamlı bir yanıtı içermektedir.

Tuvalet tıkanıklığını ne kadar erken fark ederseniz sorunlar büyümeden o kadar kolaylıkla çaresine bakabilirsiniz. Evinizde bulunuyorken normal dışı kötü bir koku alıyorsanız veya tuvalet ihtiyacınızı giderdikten sonra gidere döktüğünüz suyun hareketi ivmesi az ise hemen giderin tıkanmış olabileceğini düşünmeli ve buna uygun tedbirleri almalısınız. Tuvalet tıkanıklığı açma işi profesyonel bir destek gerektirir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Tuvalet kokusu nasıl giderilir

Tuvalet Kokusu Nasıl Giderilir?

Tuvalet kokusunu naftalin gibi geçici çözümler ile çözüme kavuşturamayanlar başka yöntemlere meyletmektedir. Tuvalet kokusu nasıl giderilir sorusu birçok ev hanımı için yüzleşmek istemediği problemlerden biri olsa da ne yazık ki sık sık bu konuya maruz kalabilmektedirler. Geçici olarak kullanılan oda kokuları veya spreyler sadece kokuyu geçici olarak maskelerler. Ancak sorunun altında yatan başka bir durum ise o halde bir an evvel çözüme ulaşılması gerekir.

Kokunun kendisinin rahatsız ediciliğinden ötürü bir an evvel ondan kurtulmak isterken farkında olmadan hızlı ve geçici yöntemlere başvuruluyor olabilir. Kökünden çözüme ulaşabilmek adına öncelikle kokunun sebebini iyi tahlil etmek gerekir. Tuvalet kokusu nasıl giderilir sorusunu sormadan evvel neden oluştuğuna bakmak daha akıllıcadır. Kötü kokunun tespitini insanlar kendisi de yapabilir. Ortama eğer kükürt kokusu hakimse bu durum, suda bakterilerin ürediği anlamına gelir. Kokunun kaynağı tuvaletteki musluk ise o zaman boruların temizlenmesi gerekmektedir.

Tuvalet Kokusu Neden Oluşur?

Tüm tesisatı etkileyen bir durumda dışarıdan yardım almak gerekecektir. Eğer gelen koku kanalizasyon kokusu ise o zaman tuvalet tesisatının kontrol edilmesi gerekmektedir. Zira P tuzak borusunda bir sıkıntı olabilir. Lavaboların hemen altında bulunan bu borunun U şeklindeki kısmı kanalizasyonun derinliklerinden gelen kokunun iç mekana yayılmaması maksadıyla içinde su bulundurulur. Birleşim yerlerinden kaynaklanan bir hasarın kokunun açığa çıkmasına sebep olması muhtemeldir.

Tuvaletteki kokunun havalandırmanın arızasından kaynaklı bir sorun olması da olasıdır. Bunun için havalandırma boşluğundaki boruların sağlamlığının tespit edilmesi gerekir. Bağlantısı düzgün veya hiç yapılmamış bir pimaş borudan kaynaklı bir sorun da akıllara getirilmelidir. Giderlerin kokusu tuvalet seramiklerinin arasından da ortama salınabilir. Bunun için eğer yerde çatlaklar varsa tamirden geçirilmelidir.

Nasıl Çözüme Kavuşturulur?

Eğer gider borusu tıkalıysa bu probleminin çözümü için ev sakinleri kendi yöntemlerine de başvurabilirler. Beyaz sirke ve su karışımı ile tıkanan giderler kolayca açılabilir. Ayrıca karbonat ve limon suyu karışımı da aynı işlevi görecektir. Evde hazır bulundurmak ve geçici kokuların maskelenmesinde kullanılmak üzere esansiyel yağların üretimi de ev ortamında gerçekleştirilebilir.

Lavanta, vanilya özü, limon, beyaz sirke, karbonat gibi doğal malzemelerle kokulardan kurtulmak mümkün kılınmaktadır. Ayrıca düzenli yapılan temizlik de kokuların hem erkenden tespit edilmesinde hem de ferahlık ve titizliğin taze tutulmasında etkin olan temel faktörlerdendir. Lavabolara dökülen kahve telvesi ve kaynar su da kötü kokuların oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Piyasa da var olan paketli kokulardan da bu aşamada yardım alabilirsiniz.

Evinizde ürettiğiniz kadar doğal olmamakla birlikte, eğer çalışıyorsanız ve bu işlerle uğraşmaya o kadar vaktiniz yoksa marketlerden tuvaletiniz için güzel kokular sunan ürünlerden birini edinebilirsiniz. Ancak bazen problemlerin çözümü bu kadar kolay olmayabilir. Profesyonel çözüm ve cihazlara ihtiyaç duyulması durumunda ilgililerden yardım alınmalıdır.

Bunun için birçok firma hizmet vermektedir. Tıkanıklıkların açılması için kullanılan robotik cihazlar, borulardaki çatlak veya kırıkları tespit etmeden kullanılan kamera sistemleri, kokuyu görünür kılan koku tespitinde kullanılan cihazlar bahsi geçenlerden birkaçıdır. Bu, duman şeklinde kokuyu surete büründürerek koku takibini ve kaynağını bulma açısından insanlara oldukça fayda sağlayan bir yöntemdir.

Kokuyu gidermek yaşamınızın normale dönmesi açısından bir müddet için birincil ihtiyacınız konumuna yükselebiliyor. Zira gündelik yaşam kokulardan oldukça etkilenmektedir. Güzel kokuların oluşturduğu güzel hisler kadar kötü kokuların sebep olduğu negatif duygular da yaşamınızı etkisi altına alabilmektedir. Tuvalet kokusu nasıl giderilir sorununu çözümlemek için güvenilir tesisat firmalarından alınacak yardımlarla sıkıntınızı en kolay şekilde halledebilirsiniz. Bunun için önceden detaylı bir araştırma ve kullanıcı yorumların takibi gerçekleştirilmeli, akabinde tercih yapılmalıdır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bayrampaşa tuvalet tıkanıklığı açma

Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tecrübesi

İstanbul’un en eski ilçelerinden biri olan Bayrampaşa tuvalet tıkanıklığı açma konusunda zengin çeşitliliğe sahiptir. Bayrampaşa ilçesinde çok sayıda tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçılar bulunmaktadır. Eskiden tuvalet tıkanması çok büyük problemdi. Tuvaletten kötü kokuların gelmeye başlaması ev hanımlarını tedirgin ederdi. Kötü kokular genellikle tıkanmanın habercisi olmaktadır. Tıkanıklığın baş göstermesi evde bir inşaatın başlaması anlamına gelirdi.

Tıkanıklığın yerinin, nedeninin tespit edilmesi için fayansların ve minimum bazı noktaların kırılması anlamına gelirdi. Yeri tespit edilen tıkanıklığı giderilmesi eski zamanlarda hiç de hijyenik olmayan usullerle yapılırdı. Geçmişte bu tür sıkıntılar yaşamış olan hanımlar günümüzde de aynı tedirginliği yaşarlar. Gelişmiş cihazlarla sunulan hizmetleri tecrübe edinceye kadar bu tedirginlik devam eder.

Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Nedenleri ve Sonuçları

Kullanım hataları, inşaat ve usta hataları Bayrampaşa tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerinin alınmasına neden olan sorunları beraberinde getirir. Tuvaletlerdeki tıkanıklığın sebepleri arasında şunları sıralayabiliriz:

 • İlk sıralarda genellikle kullanım hataları bulunur. Suda erimeyen tuvalet kağıtlarının kullanılması, tuvalet kağıtlarının rulo halinde gidere atılması borulardaki diresek adı verilen dönüş kısımlarını tıkamaktadır.
 • Kadın pedlerinin veya bebek bezlerinin gidere atılması. Atılan bu tür atıklar kanalizasyon hattına kadar ulaşmadan boruda takılır ver tıkanıklığa neden olur.
 • Gidere bırakılan küçük çocuk oyuncakları, şampuan kutuları, kalıp sabunlar, tuvalet fırçaları tıkanıklığın nedenleri arasındadır.
 • Uzun saç kılları, vücuttan dökülen kıllar, çevreden atılan pislikler bazen suyla akıp gitmez ve tıkanıklık meydana getirir.
 • Boru içinde kalan harç ve inşaat kalıntıları ve ustanın boruya uygun eğimi vermemesi nedenler arasında gösterilebilir.

Robot Cihazlar Kullanılarak Tuvalet Tıkanıklığının Giderilmesi

Teknolojinin gelişmesi hayatımızdaki birçok şeyi kolaylaştırmıştır. Klasik yöntemler yerine günümüzde kameralı ve robot cihazlar kullanılarak tuvaletlerdeki tıkanıklıklar giderilmektedir. İletişim telefon numaraları ile tesisatçılara ulaşıldıktan sonra gelişmiş cihazlarla tıkanıklığın açılması çok kısa sürmektedir. İstanbul gibi büyük bir ilde sorunların daha kısa sürede çözülmesi için ilçelerde çok sayıda tesisatçı bulunmaktadır.

Teknolojik cihazlar sayesinde Bayrampaşa tuvalet tıkanıklığı  açma sorun olmaktan çıkmıştır. Kameralı cihazı tuvaletin girişinden boruya salan personel ekrandan sorunun yerini ve nedenini tespit eder. Kamera borudaki görüntüyü ekrana yansıttığından sorun hemen tespit edilir. Robot cihazlara takılan apartlarla tıkanıklık açılır. Tıkanıklık açıldıktan sonra kontrol etmek için tekrar kameralı cihazlar salınır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Bakırköy tuvalet tıkanıklığı açma

Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma Sorunlarına Kesin Çözüm

Evde konforlu yaşamı olumsuz etkileyen unsurların başında tuvalet tıkanıklıkları gelir. Bakırköy tuvalet tıkanıklığı açma firmaları sundukları hizmetlerle ilçe sakinlerinin en kısa zamanda konforlu yaşamlarına geri dönmelerini sağlarlar. Tuvalet, mikropların ve bakterilerin yoğun olduğu bir yerdir. Temiz ve hijyen kalmasına özen gösterilir. Hijyeni konusunda dikkat ederken tıkanmamasına da ayrıca özen gösterilmelidir.

Tıkanan tuvaletler, mikropların ve bakterilerin ortaya çıkmasını sağlar. Eve yayılan kötü koku, mikroplar ve nahoş görüntüler evde yaşayan herkesin huzurunu kaçırmaya yeter. Alaturka ve klozet tuvaletlerin tıkanmasına; kullanım hataları, inşaat sırasında yapılan hatalar, boru döşenmesinden kaynaklanan hatalar neden olmaktadır. Kullanım hatalarının olmaması için dikkat edilse dahi bazen yapımdan kaynaklı nedenler tuvaletin tıkanmasına neden olabilir.

Profesyonel Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Her ne nedenden kaynaklı olursa olsun tuvaletler tıkandığında açtırmak için acele etmek gerekir. Kötü kokuların yok edilmesi, hoş olmayan görüntülerin kısa sürede sonlandırılması ve en önemlisi sağlık için hemen Bakırköy tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerinden yardım alınmalıdır. Bakırköy ilçesinde çok sayıda tesisatçı bulunmaktadır. Tesisatçılar arasında eski yöntemleri kullananlar çok fazla kalmadı.

Hizmet alınacak firmaya teknolojik cihazların kullanılıp kullanılmadığı sorulmalıdır. Gelişmiş teknolojik cihazların kullanılması sorunun tespitini ve çözümünü hızlandıracağından çok önemlidir. Cihazlarla yapılan tespit ve tamirle, evdeki hijyen daha kısa sürede sağlanır. Cihazları kullanacak olan personelin de deneyimli olması ayrıca önemlidir. Personel, cihazların verdiği bilgiyi doğru okuyarak tuvaletlerdeki sorunun uzun süreli çözümünü sağlayacaktır.

Robot Cihazlarla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kalıp halinde atılan sabunlar, küçük şampuan kutuları, saç, kıl kalıntıları, borulardaki harç kalıntıları, soru eğimlerinin doğru hesaplanmaması gibi nedenler tuvalet tıkanıklığının başlıca nedenleridir. Tıkanıklık yaşandığında hemen tesisatçı aranmalı ve sorun büyümeden çözüme kavuşturulmalıdır. Gelişen teknoloji sayesinde tuvalet içindeki tıkanıklığın neden kaynaklandığı kırmadan tespit edilebilir.

Kameralı cihazlar boru içine salınır. Ucunda kamera olan aparat, boru içini gösterir. Personel, kameranın gönderdiği görüntülerden sorunun yerini ve nedenini tespit eder. Ardından robot cihazların ucuna tıkanıklığı çözecek aparat takılır. Tıkanıklığı nedenine göre farklı aparatlar kullanılır. Bakırköy tuvalet tıkanıklığı açma için kullanılan robot cihazlar sorunu anında giderir. Ardından kameralı cihazla tıkanıklığın çözülüp çözülmediği kontrol edilir. Tıkanıklık giderilinceye kadar işlemler tekrarlanır.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ataköy tuvalet tıkanıklığı açma

Ataköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı hepimizin yaşama ihtimali olan ve bir çoğumuzun da yaşadığı hoş olmayan aksiliklerden biridir. Bu aksilik, ağırlıklı olarak klozet kullanılan evlerde yaşanabilmektedir. Klozet kullanımında tıkanıklığa sebep olan birçok şey olabilir. Bu yüzden tıkanıklık yaşamamak için bu sebepleri bilmeli ve önlemimizi başımıza gelmeden almalıyız. Önlemimizi almamıza rağmen böyle bir aksilik yaşadıysak eğer ilk olarak sifonu sadece bir kere çekmek suretiyle tıkanıklığı açmayı deneyebiliriz. Fakat tıkanıklık bu şekilde açılmıyor ise bu konunun ustası olan tesisatçılara başvurmalıyız. Ataköy’de yaşayan vatandaşlarımız için bu bölgede bulunan Ataköy tuvalet tıkanıklığı açma firmaları mevcuttur. Her türlü tıkanıklığı özel cihazları ile çok hızlı ve temiz bir şekilde çözüm buluyorlar. Böylelikle hem kirlilikle uğraşmamış hem de tuvaletiniz tıkanık olarak uzun bir süre geçirmemiş oluyorsunuz.

Tuvalet Tıkanıklığı Nedenleri

Tuvalet tıkanıklığı bugün hepimizin başına gelebilecek olan bir problemdir. Tuvalet tıkanıklığı yaşamayı istemiyorsak öncelikli olarak tuvalet tıkanıklığı sebeplerini tespit etmemiz gerekiyor. Tuvalet tıkanıklığı genel olarak erime özelliği olmayan malzemelerin bilinçli ya da bilinçsiz olarak klozetlere atılmasından kaynaklanıyor. Bilinçli olarak attığımız tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, pamuk ve peçete gibi malzemeler yüzünden tıkanabiliyor. Bu yüzden özellikle tuvalet kağıtlarında tam eriyen ürünleri tercih etmeliyiz. Dikkat etmenize rağmen tuvaletlerinizde tıkanma yaşayabilirsiniz bu kanalizasyonda yaşanan bir tıkanmadan kaynaklı da olabilir. Bu yüzden bu tarz durumlarda Ataköy tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçınıza başvurmanızı tavsiye ederiz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Cihazları

Eskiden tesisatçılar ilkel yöntemlerle tuvalet tıkanıklığını gidermeye çalışırlardı. Tıkanıklığın nerede olduğunu tespit etmek için kırma işlemi yapmaları gerekirdi. Bu işlem hem masraflı hem kirli hem de zaman alan bir yöntemdi. Şimdi ise gelişen teknoloji ile tuvalet açma konusunda da kolaylık sağlayan cihazlar üretildi. Bu cihazlar sayesinde tıkanıklığın nerede olduğunu kolaylıkla tespit edebiliyorlar. Kameralı cihazlar ile kırım yapmadan tıkanıklığın nerede olduğunu ve neyden kaynaklandığını hemen tespit ediyorlar. Bu sayede o tıkanıklığı gidermek hem daha kolay hem de daha hızlı oluyor. Siz de tuvalet tıkanıklığı yaşadığınızda bu cihazlarla hizmet veren Ataköy tuvalet tıkanıklığı açma firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
maltepe tikaniklik acma icon.png?w=180&h=180&scale tesisat

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemini size olabildiğince anlatmaya çalışalım. Giderlerden atılan tuvalet kağıdı, bez veya herhangi atılan katı atık maddeler boruya takılır ve bunun sonucunda tıkanmaya sebep olur. Kendi kendimize bu problemleri çözmeye çalışmaktansa profesyonel bir yardım almak daha mantıklı olacaktır. Kendi kendimize kimyasal madde kullanarak veya daha hasarlı yöntemler deneyerek evimize daha büyük hasarlar vermek veya sağlık problemlerine yol açmak anlamsız olacaktır. Fayansları kırmadan borulardaki tıkanmaları açabilmek için ve aynı zamanda maddi kaybınızı çoğaltmamak adına mutlaka profesyonel bir destek almanız daha sağlıklı bir yöntem olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı

Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Tespiti, , Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı gibi sorunları makine ile açarak görüntüleme yöntemiyle tıkanan maddenin ne olduğunu müşterilere göstermektedir.  Kanal ve lavabo açan makineler sayesinde tıkanan madde sökülerek açılır. Sizin kimyasal madde kullanarak tıkanıklık açmaya çalışarak uğraş vermeniz yerine biz ve profesyonel ekibimiz kırıp dökmeden tıkanıklık probleminizi ortadan kaldırıyoruz. Ek olarak, kanal görüntüleme kamerası ile lavabo ve tuvalet tıkanıklığının yerini ve sebebini belirleyerek, probleminizi çözebiliyoruz. Tuvalet tıkanıklığının açılma yöntemleri çeşitlilik gösterir. Gider tıkanıklıkları ev içerisinde herkesin yaşayabileceği problemlerdir. Aynı zamanda sıcaklıklar ile artan gider tıkanıklığı problemleri dayanılmaz bir koku yayarak rahatsızlık vermektedir.

Tuvalet Lavabo Tıkanıklığına Çözümler 

Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma

Bu problemleri geçici çözümler ile ertelemek yerine  tuvalet tıkanıklığı açma ile 15-20 dakikalık bir işlem ile tıkanıklığı olan problemlerinize son vermek de mümkündür.  Tuvalet tıkanıklığının belirtileri de bulunmaktadır, bu belirtileri gördüğünüz anda profesyonel bir destek almalısınız.  Eğer doğru vakitte, müdahale edilmezse ortaya büyük bir hijyen problemleri ya da tadilat masrafları ortaya çıkabilir. Kısa zaman içerisinde bu sorun tespit edilirse büyük masraflar ortaya çıkmadan çözülebilir. Tuvalet tıkanıklığını önceden anlayabilmeniz için belirtilerden bahsedeceğiz. İlk olarak,  tuvaletinizden kötü kokular geliyorsa ve giderek kokunun derecesi artıyorsa, sifonunuzu çekiyorsanız fakat giderden geçmekte zorlanıyorsa tuvalet tıkanıklık açma hizmeti almalısınız. Alanında profesyonel ekibimiz , kısa süre içerisinde lavabo veya tuvalet tıkanıklığınızın sebebini tespit eder ve kısa sürede hijyenik ve son geliştirilen yöntemler ile evinize zarar vermeden bu probleminizi ortadan kaldıracaktır. Hem daha büyük maddi sorunlar ortaya çıkmaz hem de uğraş vermeden probleminizi çözebilirsiniz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]