Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma

Gider Açma

Gider tıkanıklığı çok sık gördüğümüz bir meseledir, mutfakta lavabo tıkanması sebebi ile sık sık gider borusu tıkanıklığı yaşanmaktadır. Gider tıkanıklığı ne kadar dikkat edersem edelim istemsiz olarak titiz davransak dahi oluşabiliyor. Zaman zaman gider borusunda profesyonel bireyler tarafından arınılmasında fayda vardır. Tıkanıklığın yaradılış yeri tuvaletler ise, gidere atılan erimeyen maddelerden kaynaklanır. Örneğin ıslak mendiller, poşetler,  kulak temizleme çubukları, plastik şampuan kapakları, kalitesiz tuvalet kağıtları, havlu kağıtlar  ve daha sayabileceğimiz onlarca şey gideri tıkatabilmektedir.

Problemin olduğu kısımdaki tıkanıklığın yeri mutfak gideri yada banyo lavabo giderleriyse, çay çöpleri, yağlı yemek artıkları, sabun enkazları, kıl saç gibi atıklar, giderlerden geçmeyerek lavaboları tıkamaktadır. Bunların dışında usta hataları da sık sık gider tıkanmalarının sebepleri olarak karşımıza çıkmaktadır, örneğin yanlış eğim verilmiş pimaş boruları, kalitesiz kullanılan tesisat malzemeleri, yanlış planlanmış gider boruları başlıca tıkanıklık sebepleridir.

İstanbul Tıkanıklık Açma, Tıkanıklık Açma, Robotla Tıkanıklık Açma, Cihazla Tıkanıklık Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma

gider açma

Gider Açma

Yağmur suyu giderleri de çamurlaşmış toz birikintilerinden, yaprak gibi çevresel faktörlerden tıkanan gider pimaşları da tıkanabilmektedir. İnşaat esnasında tuvalet giderlerine düşen çimento, moloz, beton, taş gibi maddelerin de giderleri tıkadığı görülmektedir. Türkiye’de sadece teknolojiye yatırım yapmış, müşteri memnuniyetini önemseyen kurumsal tesisat firmaları tarafından kullanılan, kameralı gider açma cihazları, tıkanıklık açan robot cihazları ile kırmadan pis su giderleri açılabilmektedir.

Sizlere önerimiz sürekli olarak kullandığımız ve sürekli olarak çalışır durumda olması gereken lavabo ve tuvaletlerin giderleri zaman içerisinde tıkanıyorsa, evinize çağıracağınız standart ve sıradan tesisatçılar olası sebebi araştırıp bulmadan anlık çözüm ile müdahale edeceği için anlık çözüm sağlayabilir. Bir sorun meydana geliyorsa çeşitli sebepleri vardır. Bu noktada ise Tesisatçı Ara sizler için hizmete girmektedir.  Kullandığımız özel donanıma sahip ve sürekli olarak güncellediğimiz teknolojik cihazlarımız ile boru içlerini görüntüleyerek tıkanıklığın neden, nasıl ve nerede oluşturuğunu tespit eder ve buna göre çözüm sunarız.

Tespit edilen tıkanıklık sonucunda gider açma hizmetimiz robotumuza uygun aparat kullanarak kısa sürede tıkanan giderlere profesyonel şekilde müdahale eder ve gider açma hizmetini gerçekleştiririz. İşlemlerimiz garantili işlemlerdir. Tüm işlemler kırma ve dökme işlemi olmadan tamamlanır. Kullandığımız ürünlerin hepsi son teknoloji ürünlerdir. Sorunu çözmek için uzman ekiplerimizi sizlere yönlendirir ve %100 müşteri memnuniyetine bağlı bir hizmet sunarız.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir