gider nasıl açılır

Gider Nasıl Açılır ? Neden Tıkanır ? Gider Açma

Gider açma hizmeti gider tıkanmaları hemen hemen her evde gerçekleşen genel ve çok sık görülen bir problemin giderilmesidir. Gider açma hizmeti mutfakta, çeşitli maddelerin lavabo giderine gitmesi sonucunda da sık sık gider tıkanıklığı gibi problemler gözükmektedir ve bu problemlerin giderilmesidir. Gider tıkanıklığına ne kadar dikkat ederseniz edin tıkanma sorunları baş gösterebilir. Düzenli aralıklarla gider borularının profesyonel ekiplerce temizlenmesini şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Gider borusu tıkanıklıkları genelde yanlış yapılan tesisat uygulamaları neticesiyle oluşur. Borularda fazla dirsek kullanımı neticesinde veya yeterli verilmeyen eğilim neticeyi gider borusu tıkanıklıkları görülür.

Temiz su geçişi için kullanılan boruları, yüksek tazyikli makinalar aracılığı ile açıyoruz. Bir anda su gitmesi eskimiş muslukları muslukları, su gelmesi yavaşlayan veya hiç su gelmeyen boruları, hiçbir yeri kırmadan makina ile açıyoruz. Böylelikle ortamı inşaat alanına çevirmeden kolay biçimde çözüm üretiyor ve sizleri de ekstra maaliyetten kurtarmış oluyoruz.

İstanbul Tesisat, makineler ve kameralı makineler takviyesiyle boru tıkanıklarını, kırma dökme yapmadan açıyor. Makineli tesisatçılarımız tıkanan klozetleri, lavaboları, banyo, duş giderlerini çağdaş teknolojik usullerle açabilmektedir. Tuvalet borularının tıkanma sebeplerinin başında klozete düşürülen bezler, oyuncaklar gibi katı maddeler gelse de en çok kâğıt atıklar sebebiyle tuvaletler tıkanır. Bunu önlemek için suda basitçe eriyen nitelikli tuvalet kâğıtları kullanılabilir ancak biz İstanbul Tesisat olarak tuvalet kâğıtlarının çöp paketine atılmasını öneriyoruz. Bu şekilde bu tür tıkanmalardan en garantili şekilde kurtulabilirsiniz.

Gider Neden Tıkanır ?

Eğer tıkanıklık tuvaletlerde oluşmuş ise, gidere erimeyen maddelerin atılmasından kaynaklanır. Bu maddeler şunlardır; Pampuan kutusu ve kapakları, kulak temizleme çubukları, havlu kağıtlar, kalitesiz tuvalet kağıtları, ıslak mendiller gibi çeşitli unsurlar tuvaletlerde oluşan tıkanıklığın ana sebeplerdir. Mutfakta da aynı şekilde tıkanıklıklar oluşabilmektedir. Bu tıkanıklıklar; banyo giderleri, çay çöpleri, sabun kalıntısı, kıl, saç gibi atıklar, yağlı yemeklerin artıkları gibi giderden geçemeyecek kadar yoğun veya büyük atıklardır. Zaman zaman tesisatın yanlış ve uygunsuz döşenmesi nedeniyle işçilik sorunları da çeşitli tıkanma sorunlarına sebebiyet vermektedir. Bu tıkanık sebepleri ise şunlardır: eğim olarak yanlış kullanılan pimaş boruları, kalitesiz tercih edilen malzemeler, yanlış projelendirilmiş gider boruları gibi pek çok neden de işçiliğe bağlı tıkanıklığa örnek olabilmektedir.

gider nasıl açılır tesisat

kameralı gider açma

Yağmur suyu giderleri de çamurlaşmış toz birikintilerinden, yaprak gibi çevresel faktörlerden tıkanan gider pimaşları da tıkanabilmektedir. İnşaat esnasında tuvalet giderlerine düşen çimento, moloz, beton, taş gibi maddelerin de giderleri tıkadığı görülmektedir. Türkiye’de sadece teknolojiye yatırım yapmış, müşteri memnuniyetini önemseyen kurumsal tesisat firmaları tarafından kullanılan, kameralı gider açma cihazları, tıkanıklık açan robot cihazları ile kırmadan pis su giderleri açılabilmektedir. Düzenli kullandığınız lavabo ve tuvaletlerin giderleri zaman zaman tıkanıyorsa, tıkanıklık açma cihazları ile evinize gelen sıradan tesisatçılar, olası sorunun sebebini araştırıp tespit etmeden anlık çözüm üretmektedirler.

Bir sorunun meydana gelmesi için çeşitli sebepleri olması gerekir. İşte bu noktada Tesisatçı Ara devreye girmektedir. Kullandığımız kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde pis su gider borularının içini görüntüleyerek, tıkanıklığın sebebini tespit ederiz. Tespit edilen tıkanıklık sebebine göre, kullanılan tıkanıklık açma robotumuza uygun aparat seçerek, kısa sürede tıkanan giderleri açarız. Gider açma hizmetinde ise çalışmalarımız garantilidir, yapılan tüm işlemler kırma dökme olmadan yapılır, kullanılan tüm cihazlar son teknoloji ürünlerdir. Sorunu çözmek için uzman personellerimiz kısa sürede sizleri ziyaret ederek servis hizmeti sağlar. Sizin memnuniyetiniz bizim gurur kaynağımızdır. Pis su gider tıkanıklığı için bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir