istanbul su ka a bulma.jpg?w=600&h=321&scale tesisat

İstanbul Su Kaçağı Bulma

Oturmuş olduğunuz binada veya daireyi içten içe sarmış ve etkilemiş su kaçakları, sıvaların yada boyaların zamanla kabarıp dökülerek evinize, eşyalarınıza zarar vererek sizi maddi anlamda oldukça olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle su kaçağı bulma işlemi ertelenecek bir işlem olmadığı için hemen yapılması gerekmektedir. Fakat su kaçağı tespitinde kullanılacak olan teknikler kesinlikle teknolojik olmalıdır. Teknolojik  cihazlar ve akustik dinleme özellikli cihazlar ile su kaçağının olduğu yeri dinleyecek teknolojiye sahibiz. Ayrıca yüksek kalitelideki kameralı cihazlarımız ile boruların derinliklerine girip kamera ile görüntüleme yapabilecek düzeyde bir teknolojiye sahibiz.

Su Kaçağının Zararları

Su kaçakları, size fiziksel zararlar açabileceği gibi ayrıca yüksek faturalara da sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenden dolayı gelecek olan fiziksel zararın yanında bir de ekonomik olarak olumsuz etkileneceksiniz. Ev veya ofis içerisinde fayanslarda oluşabilecek kabarma ve terleme belirtileri ile su kaçakları kendini ortaya koyacaktır. Ayrıca evin iç borularından kaynaklanmakta olan su kaçağı arızası da dışarıdan herhangi bir belirti göstermeyebilir. Yapılarda, ofis ve ya daireleriniz deki izolasyon işlemi dayanıklı ise su kaçakları binanın içine doğru yönlenerek etkisini içeride gösterecektir. Bu ve buna benzer durumlarda daireniz ve eviniz içindeki herhangi bir tanesi bile hariç olmamak kaydıyla tüm vanaları kapatarak su saatinizi gözlemleyebilirsiniz. Eğer su saati dönme işlemine devam ediyorsa muhtemelen evinizin içerisinde bir su kaçağı vardır.

Su kaçaklarının etkisi sadece sizinle de etkili kalmayabilir. Su kaçakları siz fark etmeden parkelere kadar akabilir ve yüksek masraflar çıkartabilir. Maddi külfetin yanı sıra ev içerisinde tadilat gerektireceği için yüklü masraflara yol açar. Ayrıca durum bununla da sonlanmaz. Komşularınıza akabilecek olan bir su kaçağı sizin huzurunuzu bozabilir. Komşularınız ile aranızı açabilir ve birtakım maddi masrafların yanı sıra huzurunuzu kaçırabilir.

istanbul su kaçağı bulma tesisat

istanbul su kaçağı bulma

Teknoloji

Son teknoloji ile ilerleyen ekibimiz ve firmamız ise su kaçaklarını kameralı cihazları kullanarak kontrol eder ve bu sayede su kaçaklarınızı arıza problemlerini aynı hassaslıkla çözmekteyiz. Su kaçaklarını, su borularının çatlaması veya bozulması durumunda, ek boru yerlerinin uç kısmında, contalarda bulunuyor ise bunları sağlam ve kaliteli malzemeler ile değiştirerek ömrünü uzatmaktayız. Su kaçağı problemleri yaşanan alanlarda, en sağlam malzemeler ile tespit ederek çözmeye çalışırız. Su kaçaklarını bulmada en ufak alanlara bile bakarak gözlemlemekteyiz ve daha sonra su kaçağının üstünü örterek çözerek işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.  Kırmadan ve en az hasarlı şekilde su kaçağı bulma işlemlerinde ilk akla gelen ve en çok tercih edilen firmamız ile en az masraflı şekilde işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tüm kaçak, sızıntı, çatlak gibi arızalara son teknoloji cihazlarımız ile çözüm buluyoruz ve profesyonel çözümler üreterek en az hasarla ve en az maliyetle kaçak bulma ve onarı işlerini yaparak kalitemize kalite katıyoruz. Ek olarak, sizlere tamirat yaptığımız alanlarda tesisatı test etmeden gitmiyoruz ve en yüksek kalitede onarım ve testleri yapıyoruz.

Ekibimiz

Ekibimiz son teknoloji ürünleri kullanarak su kaçaklarını gerek kameralar yardımı, gerekse akustik dinleme aygıtları test eder. Gereken anlarda ise bu cihazların kombine kullanımı mümkündür. Bu şekilde duvarı kırmadan veya parçalamadan su kaçağının yerini tespit ederek sadece belirtilen yeri kırarak tamir ederiz. Su kaçaklarınızı hassas cihazlar ile tespit ederek su kaçağının bulunduğu yerde çatlak su borularını veya kullanılmaz haldeki boruları değiştirerek, ek boru yerlerinde bulunan uç kısımdaki contaları sağlam ve kaliteli malzemeler kullanarak değiştirir ve ömrünü uzatırız. Su kaçağı problemlerinin kullanılan ürünler ülkemizdeki mevcut olan en kaliteli ürünlerdendir. Su kaçaklarını çözerken ufacık alanlara bile bakarak gözlem yaparız ve daha sonra su kaçağının da üstünü örterek işlemlerinizi tamamlarız.

Kırılmadan ve en az hasarlı şekilde su kaçağı bulma işleminde yıllardır profesyonel olarak hizmet veren firmamız ile sizlere ekstra masraf açmadan işlemlerinizi profesyonel biçimde tamamlıyor ve sizlere teslim ediyoruz. Firmamız sadece İstanbul su kaçağı bulma hizmeti vermemekle birlikte her türlü tesisat işlemleriniz için yardımcı olmaktadır. Sahip olduğunuz tesisara göre kameralı ve akustik dinlemeye sahip cihazlarımız ile tespit edilen yerdeki su kaçağını giderir daha sonra en az hasar ve en az maliyet ile bulduğumuz kaçağı onarıp probleminizi çözüyoruz. Ayrıca tamir edilen alan üzerinde her türlü testleri gerçekleştiriyor ve tesisatta problem olmadığına emin oluyoruz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir