Florya su tesisatçısı

Florya tesisatçı hizmetleri

İnsanların alışkanlıkları gün geçtikçe değişiyor. Tüketim toplumunda en önemli yer hiç kuşkusuz gıdaların tüketimidir. Tüketimden sonra ortaya çıkan artıkların temizlenmesi sadece siz dostlarımızın değil tüm toplumu ilgilendirir hale geldi. Florya su tesisatçısı lavabo açmak, tuvalet tıkanıklığını gidermek her baba yiğidin harcı değil. Kullandığınız en basit limon tuzu, sirke ile hazırlanıp sıcak suyla çözüm geçici çözümdür. Neden? Çünkü siz sadece kendi kullanım alanındaki sorunu çözdünüz ya diğer daire oturanlar! Biz müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz. Sizleri bir dost olarak görmek bizim doğamızda var. Sizlere sunmaktan gurur duyduğumuz işçiliğimiz ve ürün kalitemizle diğer hizmet paketlerimizi görmeden karar vermeyin. Lavabo açmak, sıhhi tesisatçılık ne kadar sıradan ve basit gözükse de öyle olmadığını görmek isterseniz videolarımıza ve dostlarımızın memnuniyet sayfalarını incelemenizi öneririz.

Biz varken üzülmeyin

Bugün oturduğumuz yaşam alanları çok farklı binalarda sürdürmekteyiz. Verdiğimiz hizmet sektörün de kalıcı olmanın tecrübeyle eş değer olduğunu unutmayın. Özellikle çok sık rastladığımız bir konuda lavabolar temizlendikten sonra yinede kokuların az olsa da gelmesi kısa bir süre sonra tekrarlanan tıkanmalar. İşte burada bizlerin deneyimlerine kalıyor. Aynı binada yaşayan insanların tüketim alışkanlıkları farklılık gösterdiği için lavaboya dökülen sıvı ve katı artıklar zamanla lavabodan geçse bile hortumlarda, borularda kalıcı tabakalar oluşmakta. Bu tabakalar istenmeyen kokulara, tıkanmalara neden olmaktadır. Biz Florya tesisatçısı olarak; siz değerli dostlarımızın bu kadar basit gözüken lavabo tıkanmalarını önlemenin en iyi yolu bina yönetimiyle alınacak kararlar ile bizlerin sunacağı hizmet güç birliğidir.

Kesintisiz hizmette bir adım öndeyiz

Biz sadece siz dostlarımızı değil çevrenizdeki komşularınızı da düşünmek zorundayız. Örneğin aynı binada sağlık sektöründe dişçiler, diş dolgu malzemesi yapanlar altı aylık bir süreç içerisinde binaların fosseptikten gelen kokular nedeniyle yaşanmaz hale dönüşen yaşam alanlarını görmenizi isteriz. Kostikle Lavabo açmanın maliyetinin nelere sebep olduğunu siz düşünün… Önce sağlığınızı tehlikeye atıyorsunuz. Yemek yağlarını, kızartma yağlarını lavabo ve wc dökülmeyin. Ayrı bir kapta biriktirip satabilirsiniz. Belediyeler ve geri dönüşüm alan firmalar bu tür ürünlere talipler.  Florya sıhhi tesisatçısı hizmetlerinin çeşitliliği ve güvenilirliği referanslarımızla güncellenmektedir. Siz değerli dostlarımızı uyarmak ve duyarlılığınız sayesinde Farkındalık yaratmak istiyoruz… Bizleri her zaman araya bilirsiniz, yanınızdayız. Bir alo demeniz yeterli.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir