Esenler tesisatçısı

Güvenilir Tesisatçı: Esenler Tesisatçısı

Evlerde, birçok bina ve yapıda çeşitli sistemler bulunmaktadır. Atık ve temiz suların borular ile taşınması, ısınma gibi başlıca örnek verilebilir. Bu sistemlerde zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı sorunlar yaşanmaktadır. Bazen ise sistemi oluşturan parçaların kullanım ömrü dolduğu için değiştirilmesi gerekmektedir. Esenler tesisatçısı olarak sizlere güvenilir ve uluslararası kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. Özellik ile tesisat ile ilgili bir sorun olduğunda birçok kişi paniğe kapılmakta ve bazı alanların kırılacağı şeklinde düşünmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde bu tür durumlar eskide kalmıştır.

Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile mümkün olan en kısa sürede sorun belirlenmektedir. Daha sonra ise izlenecek yol belirlenerek uygulanmaktadır. Kurulduğumuz ilk günden itibaren sorunsuz ve en iyi şekilde hizmet sunabilmek için çalışmaktayız. Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ederek yöntemlerimize de adapte etmekteyiz. Modern cihazlar kullanarak en konforlu hizmeti vermekteyiz.

Söz konusu tesisat hizmetimiz olduğunda iddialı bir hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Çünkü bölgede hizmet veren firmamız profesyonel bir hizmeti sizler ile buluşturmaktadır. Tesisat problemlerinde ise en çok tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve su tesisatlarında yaşanan sorunlar olmaktadır. Çeşitli yöntemler ile tıkanıklıklar açılabilse de her zaman çok etkili olmamaktadır. Tesisat hizmetlerimizden yararlanırsanız daha etkin çözümler sunmaktayız. Böylelikle bu tür problemler ile kısa süreli sıklıklar içerisinde karşılaşmazsınız.

Esenler Tesisatçısı İle Kaliteli Hizmet

Esenler tesisatçısı olarak hizmet anlayışımızın temelinde kaliteli hizmet yer almaktadır. Tecrübelerimiz ve yenilikçi kimliğimiz ile bugün sahip olduğumuz hizmet anlayışımız meydana geldi.

İstanbul kalabalık bir şehir olduğu için tesisat sistemlerinde sorunlar yaşanabilmektedir. Bazen Lavabo tıkanıklıklarının nedenleri lavabodan yağ dökülmesidir. Yağ suda çözünmez. Bu yüzden pimaş borularının etrafında birikmeye başlar. Belli bir seviyeden sonra suyun akmamasına birikmesine neden olur.

Banyolarda ise tıkanıklığın nedenleri ise kıllar ve sabundan kaynaklı olmaktadır. Sabunun da bir yağ olduğu düşünülürse suda çözünmediği için birikmektedir. Kamera ile ilk önce tıkanıklığın olduğu yeri belirlemekteyiz. Görüntülere bakarak nasıl bir spiral yay kullanmamız gerektiğine karar vermekteyiz. Yay ile tıkanıklığa neden olan maddeleri çekerek çıkartmaktayız. Kamera ile kontrol ederek bir şey kalıp kalmadığını kontrol etmekteyiz. Tamamen temizlendiğinden emin olduktan sonra işlemimizi tamamlanmaktadır. Hiçbir yeri kırmadan çok kısa bir süre içerisinde tıkanıklık giderilmektedir.

Tuvalet tıkanıklığının başlıca nedenleri arasında tuvalet kağıtları gelmektedir. Lavabo tıkanıklığındaki gibi kamera ile tıkanıklığın olduğu alan belirlenerek spiral yay ile temizlenmektedir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir