tesisatçı

İstanbul’dan Deneyimli Tesisatçı Bulun

İstanbul tesisatçı hizmetimiz, yaşayan tüm canlılar için vazgeçilmez olan suyun yaşam kaynağı olduğu için en mantıklı ve en temiz şekilde iletilmesi için veya iletilmesi için birtakım problemlerin yaşanması durumunda yardım alınan bir tesisatçı hizmetinden birisidir. İstanbul içerisinde yaşayan kişiler ev, işyerleri, avm, okul gibi pek çok alanda ve suyun olduğu her alanda tesisatçı ihtiyacı duyar ve ileride de duyması oldukça muhtemeldir. Kişiler tesisat problemlerine çözüm üretilebilmesi adına sık sık tesisatçı hizmetine başvurmaktadır. Bu alanla oluşabilecek her türlü problem maddi veya manevi olarak büyük zararlar vermektedir. Bundan dolayı İstanbul içerisinde ikamet ediyor ve ev tesisatınızda herhangi bir problem ile karşılaşmaktaysanız sizlere önerimiz hemen bizler gibi alanında uzman ve teknolojiyi aktif olarak kullanan bir firmayla iletişime geçmeniz olacaktır.

tesisatçı istanbul

tesisatçı istanbul

Peki tesisatçılar size hangi alanda hizmet verebilir?

Lavabo/Gider tıkanıklığı açma : Lavabolar günlük hayatta sıkça kullanılan alanlardır. Yemek yaparken, meyve yıkarken, el yıkarken, yüz yıkarken, tıraş olurken hemen hemen her alanda kullanırız. Bu nedenden dolayı gidere giden yağ, saç, çay atıkları, meyve atıkları, parçalı besinler, meyve soyma işlemleri gibi pek çok nedenden dolayı lavabolar tıkanmaktadır. TesisatçıAra olarak bu alanda teknolojik cihazlar vasıtası ile tespit ederek kırmadan dökmeden çözüm sağlıyoruz.

Su kaçağı tespiti : Akustik dinlemeye sahip teknolojik cihazlar ve kameralı cihazlar ile kırmadan su kaçağının olduğu yeri tespit ederek su kaçaklarını açıyoruz.

Petek temizliği ve bakımı : Peteklerin havasını aldıktan sonra içerisindeki tortuları özel robotlar sayesinde tamamen temizleyerek peteklerdeki ısınmama, bir kısmının ısınıp gider kısmının ısınmaması gibi problemleri çözüyoruz.

Doğalgaz tesisatı : Doğalgaz tesisatını güvenli ve mantıklı bir şekilde çekip hizmetinize sunuyoruz.

Gömme rezervuar : Alan kaplamayan, modern ve estetik görünen rezervuarlarınız ustalık ve incelikle yapılmaktadır.

 

 

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir