Yeşilköy tesisatçısı

Kaliteli Hizmetin Adresi: Yeşilköy Tesisatçısı

İstanbul büyük bir il ve her binanın, yapının içerisinde çok sayıda kişi yaşamaktadır. Binaların içerisinde ise boru hatları ve tesisatlar yer almaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı tıkanabilmekte ya da bir sorun yaşanabilmektedir. Tesisatlar da yaşanan sorunlar tek bir dairede olabilirken bütün binada da olabilmektedir. Özellik ile sorun bütün binayı etkiliyor ise sorun daha büyük demektir. Yeşilköy tesisatçısı olarak sizlere en rahat ve sorunsuz hizmeti vermekteyiz. Eski yöntemler ile tesisat sorunlarının çözülmesi çok maliyetli ve zahmetliydi. Çünkü boruların görülebilmesi için ilk önce kırma işlemi yapılmaktaydı. Daha sonra ise sorun çözüldükten sonra inşaat işleri ile uğraşılması gerekmekteydi.

Gelişen teknoloji ve modern ekipmanlar ile bugünler geride aldı. Söz konusu tesisat hizmetimiz olduğunda modern ve güvenilir hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Deneyimli ekibimiz ve teknolojik alt yapımız ile sizlere uluslararası kalite standartlarında hizmet vermekteyiz.

Tesisat sistemlerinde en çok yaşanan problemler lavabo tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı gelmektedir. Çeşitli nedenlerden dolayı bu tür sorunlar yaşanmaktadır. En etkili çözüm ise tesisat hizmetlerinden yararlanmaktır. Çünkü evlerde de yapılabilecek çözümler olsa da sorunu tamamen ortadan kaldırmamaktadır. Kısa bir süre sonra yeniden yaşanacaktır.

Sahip olduğumuz tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımız ile mümkün olan en kısa sürede çözümü belirlemekte ve uygulamaktayız. Kurulduğumuz ilk günden itibaren her zaman yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bunun içinde gelişen teknolojiyi de çok yakından takip ederek hizmetlerimizde uygulamaktayız.

Yeşilköy Tesisatçısı Hizmetlerimiz

Yeşilköy tesisatçısı hizmetlerimiz kapsamında mutfak lavabosu tıkanıklığı açma, banyo gideri tıkanıklığı açma, tuvalet gideri tıkanması, ısınma sistemlerinde yaşanan sorunlar ile boru, tesisat döşemeleri yapmaktayız.

Mutfak lavabosu tıkanıklığı çok kişinin başına gelmektedir. Bu durumun nedenlerinin başında lavabodan yağ dökülmesi, yemek artıkları gibi nedenlerden kaynaklanmaktadır. Bu tür atıklarda suda çözünmediği için birikmektedir. Kameralar ile tıkanıklık olan kısım bulunmaktadır. Spiral bir yay gönderilerek tıkanıklığa neden olan maddeler temizlenmektedir. Yağ gibi maddeler ise çeşitli kimyasallar ile temizlenmektedir. En son adımda ise kamera ile kontrol edilerek işlem tamamlanmaktadır.

Banyo tıkanıklığında ise saç kılları ve sabun neden olmaktadır. Kamera ile tıkanıklık belirlenerek spiral yay uzatılmaktadır. Tamamen tıkanıklığa neden olan maddeler giderilene kadar bu işleme devam edilir. Son adımda ise kamera ile kontrol edilmektedir.

Bazen sadece dairede bazen ise bütün binada tuvalet tıkanıklığı yaşanabilmektedir. En çok karşılaşılan problemlerdir. Tuvalet kağıdı başta olmak üzere atılan çeşitli maddelerden dolayı tuvalet tıkanmakta ve suyun akışı kesilmektedir. Eskiden tıkanıklığın giderilebilmesi için ilk önce tuvaletin kırılması, tıkanıklığın giderilmesi ve daha sonra yeniden döşenmesi gerekirdi. Şimdi ise kamera ile tıkanıklığın olduğu alan belirlenmekte ve uygun ekipmanlar ile temizlenmektedir. Eğer tıkanıklık ana giderden kaynaklı ise gider daha farklı ekipmanlar ile temizlenmektedir.

Yeşilköy Tesisatçısı Hizmetlerimiz Nasıl Yapılmaktadır?

Yeşilköy tesisatçısı hizmetimiz sizin bizi aramanız ile başlamaktadır. Ekibimiz en kısa sürede verilen adrese gelmektedir. Ekipmanlar ile sorunun ne olduğu tespit edilerek bir plan hazırlamaktadırlar. Ardından da plana uygun şekilde hareket ederek eski düzeninize dönmenizi sağlamaktadırlar.

Sizlere hızlı ve etkili çözümler üretebilmek için çalışmaktayız. Bir tıkanıklığın veya tesisat problemi bütün hayatı olumsuz etkilemektedir. Bu tür durumların önüne geçebilmek için dikkatli ve titiz bir şekilde hareket etmekteyiz. Hizmetlerimizin kalitesinin yanında uygun fiyatlı olması da en dikkat çeken özelliklerinden biridir. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir