Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Onarımı, Su Tesisatçısı, Su Kaçağı, Tesisatçı, Robotlu Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Tamiri, Sıhhi Tesisatçı

Sultangazi Su Kaçağı Bulma

Lavabolar, tuvaletler vb. alanlarda bulunan giderler pek çok kez su kaçaklarına konu olabilmektedir. Ayrıca ihtiyaç olduğu için bu tür yerlerde oluşan tıkanıklıkların hızlı ve kesin çözüm bulunması gerekmektedir. Çünkü buradaki tıkanıklıklar hem ev, ofis, iş yeri gibi yerlerde işlerinizi aksatabileceği gibi maddi zararlara sebebiyet verebilir. Bu nedenle tıkanık Sultangazi Su Kaçağı Bulma hizmeti alırken teknolojik ve profesyonel hizmet almalısınız. Duvarlarda nemlenme, yerlerde nemlenme, duvarlarda rutubet, duvarda çürüme, zeminde çürüme gibi pek çok nedenden dolayı bu tür problemler kendini belli edebilir.

Profesyonel olarak alınmayan hizmetlerde 20 senelik eski su kaçağı bulma hizmeti sunulur ve su kaçağını her yeri kırarak bulurlar. Böylelikle eviniz inşaat alanına döner. Bu nedenle bizim gibi teknolojik çözümler sunarak evinizi kırıp hem masraf açıp, hemde uğraş verdiren evinizi de inşaata çeviren işlemlerden hizmetlerden uzak kalmış olursunuz.

Sultangazi Su Kaçağı Bulma

Sultangazi su kaçağı bulma işlemi artık standart herkesin bildiği yöntemlerin dışında teknolojiyi baz alarak yaptırmak daha mantıklıdır. Çünkü kimse su kaçağı için evinin her yerini kırdırmak istemez bu nedenden dolayı sultangazi kırmadan su kaçağı bulma hizmetlerine yönelir. Günümüzde sizlere su kaçağı bulma hizmeti sunabilmek adına bu tür işlemlerde termal kamera ve akustik ses dinleme cihazlarından yardım alarak su kaçağının bulunduğu yeri teslim etmekteyiz. Termal kameralardan yarar alarak evinizde bulunan soğuk ve sıcak su olmak üzere bulunan iki borudan hangisinin sızıntı yaptığını tespit eder en sonra akustik dinleme yardımı ile birlikte su kaçağını bulmak adına bu bölgeye odaklanır ve su kaçağını bulup yerin onarımını sağlarız.

Sadece cihazlar ile sınırlı tutulamayan su kaçağı bulma işlemi tecrübe de gereklidir. Aksi halde işlem uzayabilir ve yerin tespiti yanlış yapılabilir hatta daha büyük masraflar bile açabilirsiniz. Bu tür problemlerin olmaması adına bünyemizde tecrübe sahibi ustalarımız ile çalışmaktayız.

Kaçak sebeplerinden bahsetmek gerekirse genel olarak kalitesiz boruların kullanılması, kaliteli olsa bile çok uzun senelerce kullanılmış olması, contaların eskimesi, borulara kaçan yabancı cisimler veya insan hataları olabilmektedir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 3 Ortalama: 5]
1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir