Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Yaşam alanlarının bir parçası olan tuvaletler çeşitli nedenlerden dolayı tıkanabilir. Bayrampaşa tuvalet tıkanıklığı açma sorunlarını gideren çok sayıda firma vardır. Firmamız, tıkanıklıkları açma konusunda son dönem teknolojilerini kullanır. Kırmadan dökmeden tıkanıklığı açtığından dolayı firmamızın hizmetleri ciddi anlamda talep görmektedir. Çünkü fayansların ve duvarın kırılması hijyen ve temizlik dışında maddi masraf da çıkarır. Klasik yöntemlerle yapılan açmalar daha ucuz gibi görünse de devamında yapılan tamirat için çok daha fazla masraf yapılmaktadır.

Evde tuvaletlerden kötü koku geliyorsa, su akıttığınızda gider yavaş çekiyorsa, gitmesi gereken pislikler geri çıkıyorsa hemen tesisatçı çağrılmalıdır. Bakırköy tuvalet tıkanıklığı açma firmalarından profesyonel ve teknolojik cihazları kullananı tercih etmek gerekir. Böylece evin hijyeni, aile bireylerinin sağlığı korunarak tıkanıklık seri ve sorunsuz bir şekilde giderilir. İnsan boşaltımının yapıldığı yer olmasından dolayı tuvaletlerin her zaman temiz kalması gerekir. Kırılarak veya inşaata dönüşen tuvalette bunun korunması mümkün değildir.

Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Tuvaletler kullanan kişilerin yanlış kullanmasından veya inşaat hatalarından tıkanır. İnşaat sırasında pimaş borularının eğimi az verilirse veya içinde harç kalıntıları kalırsa zamanla tıkanıklık olur. Kullanan kişiler şayet tuvalet kağıtlarını, bebek bezlerini, sabun kalıplarını, erimeyen maddeleri, saç kıllarını gidere atarsa tıkanmalar yaşanabilir. Bayrampaşa tuvalet tıkanıklığı açma konusunda kameralı ve robotik yöntemi kullanan firmamız tercih edilebilir. Kamera ile giderin durumunu gözlemleyen tesisatçımız tıkanıklık nedeni belirler. Nedene uygun aparatı robot cihaza takarak gidere gönderir. Aparat tıkanıklığı parçalar, iteler ve sorunu çözer. Kamera ile gider tekrar gözlemlenerek sorunun giderildiğinden emin oluruz.

Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Lavaboların Tıkanmaması İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşam alanlarımızda bulunan lavabolarda bazen tıkanmalar yaşanır. Banyo ve mutfak tıkanıklığı açma hizmetleri ile sorun giderilir. Fakat tıkanan lavabolar mekanda yaşayanların sağlıklarını tehlikeye atar. Giderde biriken pislikler ve kirler bakteri ve mikrop yuvasıdır. Tıkanıklık başlangıçta suyun yavaş akması olarak kendini belli eder. Şayet bu safhada iken sorun çözülmezse belli bir zaman sonra su hiç akmamaya hatta geri gelmeye başlar. Akmayan, lavaboda biriken ve geri gelen sular bakteri ve mikropları çevreye dağıtır.

Suyun akmaması ve sağlığı tehdit eden bir durum olduğundan dolayı lavabo tıkanıklığı açma ihmal edilmemelidir. Tıkanıklıktan kaynaklanan sorunları yaşamamak için öncelikle tıkanıklığa neden olan şeylere dikkat etmek gerekir. Mutfak lavabolarının tıkanma nedenleri;

  • Yemek atıkları
  • Yağlar
  • Sebze ve meyvelerden kalan kum ve çamurlar
  • Çay posaları

Banyo lavabolarının tıkanma nedenleri;

  • Sabun ve deterjan kalıntıları
  • Vücuttan dökülen kıllar ve saç birikintileri

Hem banyo hem de mutfak tıkanıklığı açma işlemlerine neden olan diğer etkenler;

  • Tesisatın yanlış döşenmesi
  • Borulara yeterli eğimin verilmemesi
  • Boların içinde harç gibi inşaat kalıntılarının kalması

Tıkanmaya neden olan etkenler mümkün olduğunca minimuma indirilmelidir. Nedenler sıfırlansa dahi yıllardır kullanılan pimaşlarda tıkanmalar olur. Lavabolarınızda tıkanıklık varsa hemen firmamızla iletişime geçiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Lavabolarınızda su yavaş akıyorsa hemen tedbir almalısınız. Mutfak tıkanıklığı açma ve diğer işlemleriniz için firmamızı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Genellikle su yavaş akınca çoğunluk önemsemez. Aslında bu aşamada profesyonel hizmetimiz alınsa daha büyük problemler yaşanmadan tıkanıklık giderilir. Genellikle hanımlar tıkanıklığın ilk safhalarında sirke ve karbonat gibi doğal yöntemleri kullanırlar.

Kimyasal ilaçlar lavabo tıkanıklığı açma için sıklıkla kullanılır. Kimyasal lavabo açların kullanılması tesisatçılar tarafından pek tavsiye edilmez. Bunun neden kimyasal olmasından dolayı sıcak suyla teması halinde çıkan gazın solunum yollarını olumsuz etkilemesidir. Ayrıca kimyasal ilaçların kalıntıları zamanla daha büyük tıkanmalara neden olur. Firmamız kullandığı gelişmiş cihazlarla kısa sürede kalıcı ve kesin çözümler sunmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız çağrı neticesinde verilen adreste olup hemen işlemlere başlarız.

İlk olarak tıkanıklığa neyin neden olduğunu keşfederiz. Bunun için kameralı cihazlarımızı kullanırız. Ucunda kamera lan cihazı gidere salarız. Elemanımız elindeki ekrandan tıkanıklığın nedenini belirler. Robotik cihaza nedene uygun aparat takılarak gidere salarız ve tıkanıklığı gideririz. Şayet tıkanıklığın nedeni yağlanma ise o zaman robot cihazlar sorunu gidermez. Yağlanmayı yok edebilmek için kanal yıkama cihazlarımızı kullanırız. Boruların için tamamen tertemiz oluncaya kadar yıkanır.

En son safhada borunun için tekrar kameralı cihazla kontrol edilerek işlem sona erdirilir. Kırmadan, dökmeden, kesin ve kalıcı çözümler için profesyonel tesisat hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Klasik yöntemleri kullanan diğer tesisat ücretleri biraz daha düşük olabilir. Fakat kırılan fayansların tamiratı daha fazla masrafa neden olmaktadır.

Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Acil Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Firmamız geniş hizmet yelpazesiyle Bayrampaşa’daki bütün ev ve işyerlerine acil tesisatçı hizmeti götürmektedir. Hizmetlerimizi büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmetinizde olan firmamız en yakın tesisatçı aradığınızda yanı başınızda olacaktır. Yeterli sayıdaki ekiplerimizle ilçemizdeki birçok adrese en kısa sürede ulaşmaktayız. Bazı firmalar gibi eleman sayımız yetersiz olmadığından her sorunu çözmek için hizmet vermekteyiz.

Elemanlarımızın her biri alanında uzman olduğundan her türlü problem kesin ve kalıcı bir şekilde çözüme kavuşur. Acil su tesisatçısı ve evinizin diğer tesisat problemleriniz için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Su başta olmak üzere tesisat problemleri ihmale gelmez. Bir günlük ihmal bile sizlere daha zahmetli ve büyük problemler çıkarabilir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir