Gaziosmanpaşa tuvalet tıkanıklığı açma

Gaziosmanpaşa Tuvalet Tıkanıklığı

Gaziosmanpaşa Tuvalet Tıkanıklığı

Evin alanlarından biri olan tuvalet hanımların temizliği konusunda en hassas oldukları yerdir. Boşaltımın yapıldığı yer olması dolayısıyla hijyenine önem vermek gerekir. Bazı nedenlerle tuvaletlerde tıkanmalar meydana gelir. Gaziosmanpaşa tuvalet tıkanıklığı açma konusunda en profesyonel tesisatçıların bulunduğu ilçedir. Firmamız, verdiği profesyonel hizmetle tıkanan tuvaletlerinizi kırmadan, dökmeden pratik bir şekilde açmaktadır. Tuvaletlerin tıkanma nedenleri arasında;

  • Tuvalet kağıtlarının rulolar halinde gidere atılması ve erimeyen tuvalet kağıtlarının kullanılması
  • Kadın pedlerinin, çocuk bezlerinin gidere atılması
  • Çocukların küçük oyuncakları ve erimeyecek maddeleri tuvalete atması
  • İnşaat sırasında pimaş borularının eğimli yerleştirilmemiş olması
  • Gider borularının içinde harç gibi inşaat kalıntılarının kalması bulunur.

Firmamız nedeni ne olursa olsun her türlü tıkanıklığı kameralı ve robot cihazlarla kesin ve kalıcı bir şekilde çözer. Gaziosmanpaşa tuvalet tıkanıklığı açma firmaları arasında önde gelen firmamızın elemanı işine tıkanıklığın nedenini bularak başlar. Kameralı cihazını tuvalet giderine bırak elemanımız elindeki ekrandan kameranın görüntülerini seyreder. Görüntülerden tıkanıklığın nedenini doğru algılayabilmek için tecrübe gerekir.

Gaziosmanpaşa tuvalet tıkanıklığı açma

Tecrübeli Gaziosmanpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tecrübeli elemanımız ekrandan tıkanıklığın nedenini doğru belirleyerek robot cihazın ucuna uygun aparatı takarak gidere gönderir. Robot cihaz, tıkanıklığın durumuna göre parçalayarak veya iteleyerek sorunu giderir. Robot cihazı çıkaran elemanımız tekrar kamerayı gidere salarak tıkanıklığın durumunu kontrol eder. Şayet tıkanıklık açılmamışsa işlemler tekrarlanır. Açılmışsa işlem bitirilir. Gaziosmanpaşa tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları kullanılan yönteme göre değişir. Klasik yöntemlerle açma yapılırsa daha ucuzdur. Klasik yöntemde fayanslar kırılır, duvarın bazı yerlerinde kırmalar gerçekleşir. İşlem bitince tamirat için verilen masraflar hesaba katılınca klasik yöntem daha pahalıya gelmektedir.

Lavabolarınızın Tıkanmaması İçin

Yeni veya eski yapı olması fark etmeksizin lavabolarda çeşitli nedenlerle tıkanmalar meydana gelir. Mutfak tıkanıklığı açma için profesyonel yardım alınarak sorun çözüme kavuşturulur. Tıkanmalar çok hoş olmayan manzaraların yaşanmasına neden olur. Tıkanma birden yaşanmaz. Önce akıtılan su süzgeçten yavaş yavaş akar. İlerleyen zamanda lavabonun içinde kirli su birikir. En son aşamada su gitmez hatta geri gelmeye başlar. İşte bu son aşamada geri gelen sular mekana taşıp batırabilir.

Tıkanmaların asıl nedeni pimaş boru içinde pisliklerin birikmesidir. Mutfak lavabolarında genellikle yemek atıkları, dökülen yağlar, sebzelerin ve meyvelerin kalıntıları, yeşilliklerin kumu çamuru, çay posaları tıkanma nedenidir. Dökülen yağlar akıp gitmez. Boruların iç kısmına yapışır. Zamanla yağlara diğer kalıntılar da yapışır ve her geçen gün tıkanıklık artar. Banyolarda ise sabun kalıntıları, vücudumuzdan akan yağlar, dökülen kıllar ve saç telleri tıkanmalar meydana getirir. Lavabo tıkanıklığı açma yapılmazsa pimaşta biriken pisliklerin kokusu yayılmaya başlar.

Koku ile birlikte mikrop ve bakteriler de yayıldığı için banyo ve mutfak tıkanıklığı açma hizmeti almak için geç kalmamak gerekir. Suyun yavaş akması zamanında tedbir alınıp erkenden açma hizmeti alınırsa mekanda yaşayanların sağlıklarını tehdit edecek durumlar yaşanmadan olay çözülür. Çözüm noktasında uzman tesisatçılardan yardım almak gerekir. Diğer yöntemler geçici çözümler sunduğundan çok tavsiye edilmez.

Lavabolardaki Tıkanıklığın Kalıcı Çözümü

Firmamız lavabo tıkanıklığı açma için cihazlı hizmet vermektedir. Klasik yöntemlerle lavabo tıkanıklığının açılması için lavabonun altındaki pimaş çıkarılır. Şayet tıkanıklık yakın kısımda değilse bazen hat boyunca fayanslar ve duvar kırılarak tıkanıklığın yeri ve nedeni tespit edilir. Firmamızın kullandığı cihazlarla tıkanıklığın yerini ve nedenini tespit etmek oldukça kolaydır. Gerçi tıkanıklığın nedenini ve hangi aparatın kullanılacağını belirlemek için tecrübe gerekmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli ekimimiz sırayla şu işlemleri yaparak banyo, mutfak tıkanıklığı açma işlemini profesyonelce gerçekleştirirler.

  • İlk olarak kameralı cihaz gidere salınarak nedenin ne olduğu belirlenir.
  • Şayet neden biriken pisliklerse nedenin mahiyetine uygun aparat seçilerek robot cihaza takılır. İkinci aşamada robot cihaz gidere salınarak biriken ve tıkanıklığa neden olan pislikler dağıtılır.
  • İkinci aşamada bazen tıkanıklığa neden olan şey, borunun iç duvarlarına yapışan yağlar olabilir. Yağların giderilmesi robot cihazla olmaz. Onun yerine kanal yıkama cihazını kullanırız. Tazyikli su kullanarak boru içindeki yağlar tamamen temizlenir.
  • Üçüncü aşamada tekrar kameralı cihazı kullanırız. Kullanma amacımız tıkanıklığın son durumunu gözlemlemektir. Bu cihazın ucunda bir kamera takılı olduğundan boru içini aynen elemanın elindeki ekrana aktarır. Ekran görüntüsünden durum tespiti yapılarak işlem sona erdirilir.

Gaziosmanpaşa tuvalet tıkanıklığı açma

Acil Gaziosmanpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kısa sürede, kırmadan dökmeden kesin sonuç alabilmek için mutlaka gelişmiş cihazları kullanan firmalar tercih edilmelidir. Bu cihazlar pahalı olduğundan firmaların bazıları klasik yöntemleri kullanmayı tercih etmektedir.

Ev ve işyerlerinde insanların hayatlarını konforlu sürdürebilmeleri için tesisatlar vardır. Tesisatlar bazen hatalı kullanımdan bazen usta hatasından dolayı tıkanabilir. Tıkanmalar fark edildiğinde gecikmeden hemen en yakın tesisatçı çağrılarak sorun çözülmelidir. Şayet tıkanmanın başında sorun çözülmezse acil tesisatçı aramak zorunda kalabilirsiniz.

Gecenin bir vaktinde hiç beklemediğiniz bir anda tesisatta meydana gelen büyük bir sorun konforunuzu alt üst eder. Örneğin duvarda bir sızıntı fark ettiğinizde asla ihmal etmemelisiniz. İhmal ettiğinizde gecenin bir vaktinde alt komşunuz kapınızı çalabilir. İşte o anda acil su tesisatçısı ihtiyacınız için firmamızı arayabilirsiniz. En kısa sürede en hızlı şekilde verdiğiniz adrese gelen uzman ekibimiz probleminizi en seri ve en güzel şekilde giderecektir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir