Güngören tuvalet tıkanıklığı açma

Güngören Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Güngören Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Evinizde kötü bir gider kokusu mu alıyorsunuz? O zaman tuvaletlerinizde tıkanmalar başlamış demektir. Tuvaletler insanların yaşam alanlarının bir parçasıdır. Kullanım nedeniyle genellikle pis ve kirli olarak nitelendirilir. Normal zamanda temizliğine dikkat ediliyorsa sağlığı tehdit eden bir durum söz konusu değildir. Fakat tıkanıklık başladıysa hijyen ve sağlık sorunları ortaya çıkmaya başlar. Güngören tuvalet tıkanıklığı açma firmalarının aktif hizmet verdikleri bir ilçedir. İlçeye hizmet veren firmamız teknolojik cihazları kullanarak tuvalet tıkanıklığını seri ve pratik bir şekilde çözmektedir.

Güngören tuvalet tıkanıklığı açma

Hanımlar tuvalet kokusunu hissettiklerinde strese girmeye başlarlar. Tıkanıklık bir problemken klasik yöntemleri düşünerek tıkanıklığın açılmasının daha büyük problem olduğu kaygısıyla streslerini artırırlar. Profesyonel Güngören tuvalet tıkanıklığı açma firmalarının verdiği hizmet, hanımların strese girmelerine gerek olmadığını göstermektedir. Profesyonel olan firmamız kamera ve robot cihaz kullanarak tuvalet tıkanıklığını kalıcı ve kesin bir şekilde açar. Tıkanıklığın açılması hizmetimiz şöyle gerçekleşir;

  • Teknik elemanımız kameralı cihazı tıkanık tuvaletin giderine gönderir. Kameranın görüntüleri elemanın elindeki ekrana yansır. Deneyimli elemanımız ekrandan tıkanıklığın nedenini doğru şekilde belirler. Nedenin doğru belirlenmesi sorunun kalıcı çözümü için şarttır. Tıkanıklık nedenini doğru belirlemek için deneyim ve tecrübe gereklidir.
  • Elemanımız tıkanıklık nedenine uygun aparatı takarak robotu gidere gönderir. Robotta takılı aparat tıkanıklığı parçalar, iter ve açar.
  • Robot çıkarıldıktan sonra tekrar kamerayı göndeririz. Bunun nedeni tıkanıklığın açıldığından emin olmaktır. Şayet tıkanıklık giderildiyse işlemi bitiririz. Tıkanıklık devam ediyorsa işlemleri tekrar ederiz. Tıkanıklık kesin açılınca hizmetimizi bitiririz.

Güngören Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Evinizde inşaat istemiyorsanız Güngören tuvalet tıkanıklığı açma firmalarından kameralı robotlu cihazlarla hizmet veren firmayı seçmelisiniz. Klasik yöntemlerde kalmış olan firmaların ucuz gibi görünen hizmetleri size daha pahalıya mal olacaktır.

Lavabolar, artık suların şehir ve genel kanalizasyona ulaşmasını sağlayan tesisatın bir parçasıdır. Banyo ve mutfak gibi mekanlarda bulunan lavabolar çeşitli nedenlerle tıkanır. Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini yapılmasına neden olan tıkanıklıklar iki asıl nedenden kaynaklanır. Bunlar;

  • Kullanıcı hatalarından kaynaklanan nedenler. Lavaboların delik kısmında normalde süzgeç vardır. Süzgecin aralıklarından geçebilecek kadar küçük parçalar delikten aşağı inerek bir noktada birikirler. Mutfak tıkanıklığı açma işlemleri neticesinde tıkanmaya neden olan unsurların yemek kalıntıları, sebze meyvelerden akan kum ve çamurlar, çay posaları ve özellikle yemeklerin yağları tıkanmalara neden olmaktadır. Yağdır akar gider denilerek döktüğümüz yağlar akıp gitmez ve boruların içine yapışır. Yağlar zamanla diğer pislikleri de toplar ve tıkanıklık olur. Banyodaki tıkanıklığa neden ise sabun artıkları, deterjanlardan kalan kalıntılar, saçlar ve kıllardır.
  • Usta hatalarından kaynaklanan nedenler. Ustalar bazen tesisatı döşerken doğru şekilde döşemezler. Döşemede verilmesi gereken eğim verilmeyince tıkanmalar olur. Ayrıca bazen inşaattan kalan harç ve diğer kalıntılar da pislikleri tutar ve zamanla suyun geçişine engel olur. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi nedene bağlı olarak farklı aparatlar ve cihazlar kullanılarak yapılır. Yağdan kaynaklanan tıkanmanın açılışı ile inşaat kalıntısının açılışı aynı şekilde gerçekleşmez.

Profesyonel Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabonuz tıkandıysa hemen tesisatçı ararsınız. İnternetten birçok tesisatçının numarasına ulaşabilirsiniz. Banyo, mutfak tıkanıklığı açma için aradığınız tesisatçıya mutlaka cihazla mı yoksa klasik yöntemlerle mi açma yaptığını sorun. Lavabolarınızın profesyonel bir şekilde kırmadan dökmeden açılmasını istiyorsanız bu çok önemli bir detaydır. Cihaz kullanılmadığında tıkanıklığın bulunması da açılması da size çeşitli zahmetler ve masraflar getirecektir.

Firmamız cihazla lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Hizmetimiz kesin ve kalıcı sonuçlar vermektedir. Kameralı cihazlarımızı kullanarak tıkanıklığın nedenini ekranda görürüz. Ucunda kamera olan cihazımız borunun içindeki bütün ayrıntıları personelimizin elindeki ekrana yansıtır. Tecrübeli elemanımız nedeni anlayıp hemen sorunu çözecek diğer cihazı kullanır. Pisliklerin niteliğine veya suyun akışını engelleyen tıkanıklığın mahiyetine göre robot cihazın ucuna aparat takılır. Aparat pisliği parçalar veya iteleyerek sorunu çözer.

Tıkanıklığa neden yağlar ise mutfak tıkanıklığı açma için kanal yıkama cihazını kullanmaktayız. Kanal yıkama cihazı, boruların iç yüzeyine yapışarak suyun akışını engelleyen yağları siler ve temizler. Böylece akışa engel kalmaz. Bütün işlemler yapıldıktan sonra elemanımız en son kontrolleri yapar. Kameralı cihazı tekrar gidere sokarak tıkanıklığın giderilip giderilmediğini tespit eder. Tıkanıklık kalmadıysa işlem bitirilir. Kalıntıları bile varsa işlem tekrar edilerek borular tamamen açılır. Kimyasal ilaçlarda olduğu gibi geride kalıntı kalmadığından dolayı çözüm kalıcı olur.

Güngören Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Acil Güngören Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Tesisat işlerini ne zaman çıkacağı belli olmaz. Bundan dolayı adrese göre en yakın tesisatçı iletişim telefon numarasını daima bulundurmak gerekir. Su sızıntısı bazen fark edilmeyebilir. Fark edilse de bazen ihmal edilebilir. Gecenin bir vaktinde veya tatil gününde yaşanacak büyük bir sorunla acil tesisatçı aramak zorunda kalınabilir.  Firmamızın telefonları 7/24 açıktır. Sadece acil su tesisatçısı olarak değil geniş hizmet yelpazemiz ile her zaman hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz sizden aldığı telefonla hemen yola çıkarak en kısa sürede adresinizde olurlar. Firmamızda yeterli sayıda uzman ekip bulunduğundan aldığımız işlere her zaman yetmekteyiz. Uygun fiyatla sorununuzu kalıcı ve kesin olarak çözdürmek içi firmamızı arayınız.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir