Şirinevler tuvalet tıkanıklığı açma

Şirinevler Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Şirinevler Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletler insanların en temel ihtiyaçlarından boşaltım ihtiyaçlarını giderdikleri yerdir. Kullanım sebebiyle kirli görülür. Düzenli temizliğine dikkat edildiği müddetçe sağlığı tehdit etmez. Tıkandığında hijyen koşulları sağlanamaz ve mekanda yaşayanların sağlıklarını tehdit eden bir duruma dönüşür. Şirinevler tuvalet tıkanıklığı açma hizmetleri veren firmalar ilçe halkının sağlıkları için çok büyük bir hizmet sunmaktadırlar.  İlçede klasik yöntemleri kullanarak; kırarak dökerek tıkanıklığı gideren firmalar vardır. Firmamız gibi profesyoneller ise gelişmiş teknolojik cihazları kullanarak sorunsuz ve pratik bir şekilde tıkanıklığı giderirler.

Evde çok kötü bir kokuya ve etrafa yayılan mikroplara neden olan tıkanıklığın çeşitli nedenleri vardır. Şirinevler tuvalet tıkanıklığı açma için verilen adrese giden ekipler öncelikle nedeni bulmaları gerekir. Şayet ekipler klasik yöntemi kullanıyorsa fayansları kırıp neden bulacaktır. Teknolojik cihazları kullanan ekipler ise kameralı cihazını gidere salıp ellerindeki ekrana bakarak nedeni bulacaklardır. Nedeni bulan ekipler sorunu gidermek için işlemlere başlayacaktır.

Şirinevler tuvalet tıkanıklığı açma

Şirinevler Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Tıkanıklığı gidermenin ikinci aşamasında ucunda aparat takılı robot cihazları kullanmaktayız. Robotun ucuna ekrana bakarak tecrübeli elemanımızın tespit ettiği tıkanıklık nedenine uygun aparatı takarız. Tıkanıklık nedenini doğru tespit edebilmek sorunun daha çabuk çözülmesini sağlar. Tıkanıklığın doğru tespit edilmesi için tecrübe gerekmektedir. Robot cihaz tıkanıklığı parçalar ve sorun giderilir. Şirinevler tuvalet tıkanıklığı açmahizmetlerinde kameralı robotlu yöntem çok daha ekonomiktir. Klasik yöntemde kırılan fayansların yeniden yapılması için harcanan masraf, tıkanıklığı açma hizmetini ikiye katlamaktadır. Evin temizliği ve yaşanan stres ise işin en korkunç tarafıdır. Firmamız temizliğe ihtiyaç bırakmayacak şekilde hizmetini gerçekleştirir.

Lavabo Tıkanıklığına Kesin Çözüm

Hanımların evde en çok rahatsız oldukları şeyler arasında lavaboların tıkanması bulunur. Lavabolar temizlik yapılarak kirli suların akıtıldığı mekanlardır. Mutfakta bulaşıkların kirleri lavaboda akıtılır. Bulaşıklar akıtılırken, çay suları dökülürken, sebze meyve yıkanırken çok dikkatli olmak gerekir. Lavabonun süzgeci yoksa veya süzgeç deliklerinden kaçacak kadar küçük pislikler tıkanmalara neden olur. Mutfak tıkanıklığı açma işlemleri yapılmadığında sorun gittikçe büyümeye başlar.

Lavabonun tıkanmaya başladığının göstergesi kirli suyun yavaş akmasıdır. Süzgeçten kaçan ve borunun iç kısmına takılan pislikler suyun akışına engel olduğundan dolayı su yavaş akar. Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti alınmazsa zamanla su daha da yavaş akar hatta akmaz olur. Kirli sular lavaboda uzun süre kalır ve sonra az az akar. Lavaboda biriken kirli sular ve zamanla geri tepen sular mikrop ve bakteri yuvasıdır. Bundan dolayı mekanda yaşayanların sağlıklarını riske atan bir durumdur.

Tıkanıklığın artmasıyla birlikte bazen taşmalar yaşanır. Banyo veya mutfak tıkanıklığı açma hizmetini alma ihmal edildiğinde ileri aşamadaki tıkanıklıktan dolayı su artık etrafa yayılır. Yayılan su temiz olmadığından çok kötü bir koku ve çok kötü bir görüntü meydana gelir. Tıkanıklığa neden olmamak için dikkatli davranmak gerekir. Fakat bazen usta veya inşaat nedenli hatalardan dolayı da tıkanmalar olabilir. Tıkanma engellenemediyse çözüm yollarını bulmak gerekir. Firmamızın sunduğu profesyonel çözümlerle kesin ve kalıcı çözüm elde edilir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Teknikleri

Tesisat firması olarak bizler cihazlı lavabo tıkanıklığı açma yöntemini tavsiye ederiz. Fakat insanlar tavsiyemizin değerini anlayabilmek için önce başka teknikler denerler. Genellikle çoğu geçici çözüm sunduğundan dolayı en sonunda yine firmamızdan destek almaktadır.  Banyo ve mutfak tıkanıklığı açma için kullanılan teknikler şunlardır;

  • Marketlerde satılan kimyasal ilaçlarla tıkanıklığın açılması. Gidere dökülen kimyasal ilacın üzerine kaynar su dökülür. Kaynar su ile etkileşime giren kimyasal madde ortamda bulunan pislikleri parçalayarak tıkanıklığı açar. Ortamda kimyasal maddeden kalıntılar kalır. Bu kalıntılar ilerleyen zamanlarda yeniden tıkanıklık olmasını tetikler.
  • Telle açma. Tel gidere sokularak pislikler dağıtılır. Böylece suyun geçişi sağlanır. Tel veya bazı hanımlar şiş kullanır ki bunlar borulara zarar verebilir.
  • Pompa ile açma. Giderin süzgeç kısmına yerleştirilen pompaya basınç uygulanarak tıkanıklık açılır. Hafif tıkanıklıkta etkili olabilir.
  • Yukarıda sıralanan ve kısa süreli çözümler yerine en kesin ve kalıcı çözüm; gelişmiş cihazlarla yapılan lavabo tıkanıklığı açma Tıkanıklığın belirlenmesinden çözümüne kadar her aşamada teknolojik cihazlar kullanılır. Böylece mekandaki hiçbir yere zarar gelmez. Kameralı cihazla tıkanıklık belirlenir. Robot cihazla veya kanal yıkama cihazıyla tıkanıklık giderilir. Kanal yıkama cihazı özellikle yağ kaynaklı tıkanmalarda kullanılırken robot cihazlar biriken pisliklerin parçalanıp, itilip borunun açılmasında kullanılır.

Şirinevler tuvalet tıkanıklığı açma

Acil Şirinevler Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

İnsan konforlu bir hayat yaşamayı hak eden bir varlıktır. Dünyanın en değerli varlığı insan için hazırlanan evler ve ofisler tesisat sistemleri ile donatılarak konforlu hale getirilmiştir. Tesisat sistemleri yıllar içinde problemler çıkarabilir. Tesisat problemleri fark edildiğinde hemen en yakın tesisatçı çağrılarak sorun çözülmelidir. Çözülmeyen ve ihmal edilen problemler hiç beklenmedik bir anda patlak verir.

Tesisatın mesai kavramı olmadığından firmamız acil tesisatçı olarak da hizmet vermektedir. Gecenin bir vaktinde lavabonuz tıkandığında, tuvaletiniz taştığında hemen iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. 7/24 uzman ekibimizle hizmetinize hazırız. Sadece acil su tesisatçısı olarak değil geniş hizmet yelpazemizle hizmet vermekteyiz. Sorununuz ne olursa ve hangi vakitte gerçekleşirse gerçekleşsin probleminizi en seri ve en pratik şekilde çözmekteyiz.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir