Sultangazi tuvalet tıkanıklığı açma

Sultangazi Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Sultangazi Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletin tıkanması oldukça zor, kirli ve zahmetli bir iştir. Aslında tuvalet birden tıkanmaz. Önce bazı işaretler belirir. Örneğin sifonu çektiğiniz halde pislikler gitmiyorsa, su geri geliyorsa ve evde kötü bir gider kokusu varsa tuvaletiniz tıkanmaya başlamıştır. Sorun ilerlemeden Sultangazi tuvalet tıkanıklığı açma firmalarından hizmet alınmalıdır. Sorun ilerlediğinde tuvalete taşmalar yaşanır. Taşmalar çok kötü bir görüntüye neden olur. Kötü görüntüden daha büyük problem ise pisliklerden etrafa yayılan mikroplar ve bakterilerdir.

Mikrop ve bakterilerin neden olduğu hastalıklar ise sorun kısa sürede çözüme kavuşturulmadığında görülür. Sultangazi tuvalet tıkanıklığı açma hizmetine giden ekipler tıkanmaya usta hatalarının ve yanlış kullanımın neden olduğunu ifade etmektedir. Ustalar pimaşları döşerken yeterince eğim vermediklerinde veya borunun içinde harç kaldığında tıkanmalara neden olur. Ayrıca kullanıcılar içine erimeyen tuvalet kağıdı, kadın pedi, çocuk bezi, küçük oyuncaklar veya erimeyerek tıkanmaya neden olan cisimler attığında pislikler zamanla boruyu tıkar.

Sultangazi tuvalet tıkanıklığı açma

Sultangazi Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Tıkanıklığı açan firma sayısı çoktur. Fakat firmalar arasında kırmadan dökmeden kameralı robotlarla tıkanıklık açan firmalar tercih edilmelidir. Sultangazi tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız teknolojik cihazlarla hizmetini şöyle gerçekleştirir:

  • Elemanımız ucunda kamera olan cihazı gidere salar. Kameranın görüntüleri tecrübeli elemanımızın elindeki ekrana yansır. Ekrana gelen görüntüleri değerlendiren elemanımız tıkanıklığın nedenini bulur. Tıkanıklığın nedenini doğru tahmin etmek için tecrübe şarttır.
  • Kamerayı çıkarıp ucunda tıkanıklık nedenine uygun aparat bulunan robot gidere salınır. Robot tıkanıklığı parçalar, iter ve sorunu giderir.
  • Robottan sonra tekrar kamera salınarak tıkanıklığın son durumu kontrol edilir. Tıkanıklık duruyorsa giderilinceye kadar işlemler tekrarlanır.

Lavabo Tıkanmalarının Nedenleri Nelerdir?

Mutfak ve banyolarda bulunan lavabolar kullanılan atık suların kanalizasyona aktarılmayı sağlayan tesisatın bir parçasıdır. Mutfak lavabolarında bulaşıklar temizlenir, sebze meyveler yıkanır. Temizlik adına kullanılan lavabolar çeşitli nedenlerle tıkanır. Banyo ve mutfak tıkanıklığı açma hizmetlerimiz yaşam alanındaki konforu bozan tıkanıklığı pratik bir şekilde gidermektedir. Banyo ve mutfaklardaki lavaboların tıkanma nedenlerini şöyle sıralayabiliriz;

  • Yemek artıkları
  • Yıkanan sebze meyvelerden akan kum ve çamurlar
  • Çay posaları ve bulaşıklardan gidere kaçan kalıntılar
  • Bulaşık deterjanı, sabun ve diğer deterjanların kalıntıları
  • Saç ve kıllar
  • Ustaların tesisatı döşerken yaptıkları hatalar
  • Gider içinde kalan inşaat kalıntıları

Genel olarak lavabo tıkanıklığı açma sırasında görülen tıkanıklık nedenleri bunlardır. Bazı özel durumlar da çıkabilmektedir. Tıkanma az az başlar. Şayet ihmal edilmeyip profesyonel hizmet alınırsa sorun başlamadan çözülür. Şayet lavaboya akan su yavaş yavaş gidiyorsa tıkanma başlamış demektir. Hemen çözüm bulmalısınız. Çözüm bulmazsanız su gitmemeye ve lavaboda birikmeye başlayacaktır.

Boruda biriken pislikler tamamen suyun akışını kapattıysa artık su geri tepmeye başlar. Mutfak tıkanıklığı açma hizmeti işte bu aşamada çok daha önem arz eder. Çünkü boru iyice tıkanmıştır ve açılmazsa mutfağınızı kirli, bakteri ve mikrop yuvası olan su basacağının habercisidir.

Sağlığınız İçin Lavabolarınızın Tıkanıklığını Açtırın

Lavabolardan kirli ve kullanılmış sular akar. Borulara kaçan maddeler ise insanların artık kullanamayacağı durumdaki maddelerdir. Lavabo tıkanıklığı açma ihtiyacı olduğu halde açılmadığında biriken pislikler tam bir mikrop yuvası haline gelecektir. Hatta iyice tıkanan borulardan geri tepen su mekanda yaşayanların sağlığını tehdit eder. Zaten tıkanan lavabodan biriken pisliklerden kaynaklı kötü kokular gelir. Tıkanan lavaboların sağlığınız için risk oluşturmasını istemiyorsanız hemen firmamızı aramanız gerekir.

Firmamız müşterilerimizden aldığımız telefonla hemen belirtilen adreste olur. Bazı firmaların yeterli sayıda elemanı ve cihazı bulunmadığından dolayı müşterilerine sırayla hizmet vermektedir. Firmamızın yeterli sayıdaki yetişmiş ve tecrübeli elemanları en kısa sürede banyo ve mutfak tıkanıklığı açma için verilen adrese ulaşım sağlar. Elemanlarımız pratik birkaç adımla sorunu kalıcı ve kesin şekilde çözüme kavuşturur.

Acil Sultangazi Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Öncelikle lavabo tıkanıklığı açma için nedenin belirlenmesi gerekir. Ucunda kamera bulunan cihazla giderdeki tıkanıklığın nedeni belirlenir. Kamera giderdeki bütün görüntüyü olduğu gibi elemanımızın elindeki ekrana yansıtır. Ekrandan giderin içini gören tecrübeli elemanımız tıkanıklığın nedenini belirler. Ardından robot cihaz veya kanal yıkama cihazını kullanarak tıkanıklık giderilir. Kanal yıkama cihazı yağlanma kaynaklı tıkanıklığın giderilmesinde kullanılır. Yağlar, robot cihazla giderilmez. Robot cihazın ucuna takılan aparatlar yemek kalıntıları gibi pisliklerin parçalanarak veya itelenerek dağıtılmasını sağlar. Bütün işlemler yapıldıktan sonra en son kameralı cihazla tıkanıklığın kesin olarak çözüldüğünden emin olmak için kontrol yapılır.

Sultangazi tuvalet tıkanıklığı açma

Evin hanımları tesisatta aksamalar görünce kendi yöntemleriyle çözmeye çalışırlar. Pompa, kimyasal ilaçlar gibi yöntemler geçici çözüm sunarlar. Aslında bu yöntemler yerine en yakın tesisatçı çağrılıp sorun kökten ve kalıcı bir şekilde çözülse daha büyük problemler yaşanmaz. Lavabonuz tıkandığında kimyasal ilaçlar dökerek tıkanıklığı giderdiğinizi zannedersiniz. Oysaki bu kısa süreli bir aldatmacadır. Bulaşık veya çamaşır makinenizin gideri ile lavabo giderinizin bağlantısı varsa gecenin bir vaktinde makinenizin suyunun lavabonuzdan ve gider kısmından taştığını görebilirsiniz. Acil tesisatçı bularak sorunu çözmek zorunda kalırsınız. Tesisat problemleri asla ihmale gelmez. Tatil veya gece olduğuna bakmaksızın sorunu fark ettiğinizde acil su tesisatçısı hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Uzman ekibimiz uygun fiyata kısa sürede sorununuzu çözecektir.

Tıkla ve oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir